Historia upadłości Andrzeja M. z cyklu „Wasze Historie”


Dzisiaj historia upadłości Andrzeja M. z cyklu „Wasze Historie”. Poznaj smutną historię Andrzeja zakończoną pozytywnym akcentem. Pomimo ogromnych kłopotów nie tylko finansowych ale i osobistych Andrzej uwolnił się od długów.

Historia upadłości Andrzeja M.
Otworzyłem nowy biznes, który okazał się niewypałem. Smutki zacząłem topić w alkoholu, dzięki czemu poza firmą straciłem też rodzinę, a mało brakowało, żebym i stracił pracę. Sięgnąłem dna. Ocknąłem się dopiero kiedy uświadomiłem sobie, że czeka mnie los kloszarda.

Przestałem pić, wziąłem się za pracę i szukałem jakiegoś rozwiązania, żeby zrzucić długi. Przeczytałem w Internecie o upadłości konsumenckiej. Nie wiedziałem, o co z nią chodzi i jak do tego podejść dlatego odłożyłem ją, żeby najpierw dojść z sobą do porządku.

Minął jakiś czas, ale komornicy i egzekucje tak mi dali popalić, że wróciłem do tematu upadłości. Od dłuższego czasu kiedy o niej myślałem, byłem przekonany, że muszę mieć do tego pieniądze i majątek. Wybrałem się do prawnika i ten mi powiedział, że nie muszę mieć ani jednego, ani drugiego. Ucieszyłem się, ale dostałem kubeł wody na głowę, jak za swoje usługi zaśpiewał tyle, że mało z butów nie wypadłem. To było dobrze ponad 5 tysięcy.

Nie po to chciałem się oddłużyć, żeby brać sobie na kark kolejny dług. Prawnik okazał się finansowo poza moim zasięgiem.

Zacząłem szukać informacji w internecie i w grupach na Facebooku. Sporo poczytałem i zrozumiałem, że sprawa jest do załatwienia. Poszło jak z płatka. Całą upadłość przeszedłem sam bez większych problemów. Sąd ogłosił moją upadłość, umorzono wszystkie moje długi i stałem się wolnym finansowo człowiekiem!

Stałem się wolny i mogę powiedzieć, że naprawdę zaczynam życie od nowa.

Pozdrawiam.

Andrzej M.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.