InternetowyKantor.pl wymiany walut


InternetowyKantor.pl to nr 1 w Polsce. To serwis umożliwiający prostą i bezpieczną wymianę 20 walut online 24/7. Za jego pośrednictwem zrealizujesz przelewy walutowe do ponad 40 krajów świata. Możesz liczyć na transakcje po atrakcyjnych kursach, aktualizowanych co kilka sekund. InternetowyKantor.pl cieszy się wielkim zaufaniem niemal 300 tysięcy zadowolonych Klientów. Potwierdza to 800 000 opinii w niezależnych serwisach. Przeczytaj poniższą recenzję oferty InternetowyKantor, zapoznaj się z jej wadami oraz zaletami, oraz poznaj opinie Klientów.

Internetowykantor wymiany walut


Internetowykantor.pl

InternetowyKantor wymiany walut:

 • nr 1 w Polsce w wymianie walut
 • prosta i bezpieczna wymiana 20 walut online 24/7,
 • przelewy walutowe do ponad 40 krajów świata,
 • kursy aktualizowane co kilka sekund,
 • wymiana nawet 6% taniej niż w bankach i kantorach,
 • tanie i szybkie przelewy w 19 walutach,
 • szybka i wygodna wpłata 24 h / 7 dni w tygodniu,
 • darmowe przelewy do 11 banków w Polsce,
 • licencja KNF na świadczenie usług płatniczych.

Wypełnij wniosek


Platforma wymiany walut InternetowyKantor pod lupą

Jak to działa? Jak założyć konto? Jakie są usługi mobilne? Znajdziesz tutaj odpowiedzi na te oraz inne pytania. Wezmę ofertę InternetowyKantor pod lupę, sprawdzę warunki i zasady wymiany walut i dokładnie je dla Ciebie zrecenzuję. Ustalę także wady i zalety tej oferty, które podsumuję pod koniec niniejszej recenzji. Z kolei w komentarzach pod tą recenzją możesz zapoznać się z opiniami Klientów i Internautów o tej firmie.

Kto jest właścicielem serwisu InternetowyKantor.pl

Właścicielem serwisu jest Currency One SA zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy KRS. NIP: 7831684097. REGON: 0000402723. KRS: 0000402723, Kapitał zakładowy (wpłacony): 3 450 000 zł.

O firmie

Jest to pierwszy w Polsce kantor online umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę walut. Serwis rozpoczął funkcjonowanie od 2010 roku i do tej pory zaufało jego usługom ponad 322 000 Klientów. Oferta trafiła w dziesiątkę, stając się tanim, szybkim i praktycznym sposobem na wymianę walut. Połączenie potrzeb Klientów z nowoczesnymi rozwiązaniami biznesowo-informatyczne, spowodowało, że InternetowyKantor.pl w krótkim czasie stał się najlepiej ocenianym kantorem internetowym. Firma analizuje potrzeby Klientów i stara się je na bieżąco zaspokajać, ustawicznie poszerzając ofertę, wdrażając innowacje i dbając o Klienta. Działania te sprawiają, że firma stała się jednym z liderów rynku wymiany walut online w Polsce.

Dlaczego chcąc wymienić walutę, warto wybrać InternetowyKantor.pl?

Przyczyn jest wiele, jednakże spośród nich pozwolę sobie wymienić kilka:

 • wymiana walut nawet 6% taniej niż w bankach i kantorach stacjonarnych,
 • tanie i szybkie przelewy w 19 walutach,
 • szybka i wygodna wpłata 24h/7 dni w tygodniu,
 • darmowe przelewy do 11 banków w Polsce.

Co jeszcze?

 • 10 lat na rynku – najdłużej działający kantor internetowy w Polsce – zaufanie liczone w milionach:
 • 322 000 zadowolonych Klientów,
 • 89 000 pozytywnych opinii wg Opineo ze średnią oceną 4,8/5,
 • 20 000 000 złotych wymieniamy w ciągu doby. W ciągu miesiąca Klienci wymieniają dziesiątki milionów euro, dolarów, franków i innych walut,
 • 980 mln zł oszczędności – tyle Klienci kantoru zaoszczędzili na wymianie.

Ponadto każda transakcja jest nadzorowana przez zespół doświadczonych specjalistów nadzorujących i ręcznie przez nich potwierdzana, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. O bezpieczeństwie świadczy również posiadana przez firmę licencja na świadczenie usług płatniczych Komisji Nadzoru Finansowego.

Jak to działa?

Wymiana waluty w IntenetowyKantor jest prostsza, niż mogłoby się wydawać. Całość procedur można streścić w trzech prostyk krokach, które należy wykonać.

Krok 1. Dokonujesz przelewu środków do wymiany.
System wskaże Ci konto, na które będziesz musiał wysłać środki do wymiany. Realizacja przelewu zajmie Ci to około 3 minut, jeżeli realizujesz przelew w ramach jednego banku. Jeżeli będziesz robił przelew międzybankowy może to zając nawet do 3 dni (w przypadku weekendu). Duże znaczenie dla przelewu mają sesje Elixir.

System wskazuje konto, na które wysyłasz środki do wymiany. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty system wyśle do Ciebie e-mail z powiadomieniem o zasileniu.

Krok 2. Akceptujesz transakcję w Panelu Klienta.
Możesz to zrobić w dowolnym czasie. Twoje środki będą widoczne w Panelu Klienta jako oczekujące na dyspozycję. Wymianę możesz zatwierdzić w dowolnym momencie, kiedy uznasz, że kurs jest wystarczająco korzystny. Zatwierdzania transakcji możesz dokonać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W trakcie zatwierdzania wymiany otrzymasz potwierdzenie kursu wraz z informacją o czasie realizacji przelewu zwrotnego.

Dostępne jest także auto-zatwierdzanie, z którego możesz korzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz z niego skorzystać, wysyłając do IntenetowyKantor przelew z podanym przezeń. Wymiana nastąpi automatycznie, po zaksięgowaniu Twojego przelewu.

Z zawarcia transakcji możesz zrezygnować, anulując ją, a środki wówczas trafią z powrotem na Twoje konto bankowe.

Krok 3. Otrzymujesz przelew zwrotny na wybrany rachunek.
Czas jego realizacji to od 15 minut do 1 dnia roboczego (jeżeli zatwierdzisz wymianę wieczorem).

Aplikacje mobilne

InternetowyKantor udostępnia dla Swoich Klientów szereg wygodnych aplikacji mobilnych. Są one bardzo pomocne w sprawdzaniu kursów i zatwierdzaniu transakcji z dowolnego miejsca na świecie.

Aplikacja mobilna udostępnia:

 • kursy walut – sprawdzisz bieżące kursy EUR, USD, CHF, GBP i 16 innych walut.
 • wymiana walut – zlecanie transakcji i ich zatwierdzanie gdziekolwiek jesteś,
 • przelewy zagraniczne – możesz wysłać walutę bezpośrednio za granicę na Swoje konto lub na rachunek innego odbiorcy,
 • kalkulator – pozwoli Ci precyzyjne wyliczyć kwotę, za którą kupisz lub sprzedasz wybraną walutę.
 • wykresy walut dla 6 zakresów czasowych,
 • powiadomienia – odbierzesz powiadomienia o zaksięgowaniu Twoich wpłat oraz o auto-zatwierdzonych transakcjach,
 • logowanie PIN-em do aplikacji – ustawiasz Swój własny PIN, co przyspiesza logowanie do aplikacji,
 • widget – możesz go dodać do pulpitu Swojego telefonu i obserwować kursy bez uruchamiania aplikacji.

Poznaj wady i zalety oferty Internetowykantor.pl

Zalety:

 • wszystkie zalety tej oferty już wymieniłem powyżej, dlatego w tym miejscu skoncentruję się na wadach.

Wady:

 • wysoki koszt przelewów do banków, w których InternetowyKantor nie ma swojego rachunku,
 • w przeciwieństwie do siostrzanego serwisu Walutomat strona InternetowyKantorjest uboga w informacje.

Zarejestruj się w InternetowyKantor.pl i odbierz już dziś bonus na wymianę 1000 EUR, USD, GBP lub CHF bez spreadu!

Moja opinia o InterentowyKantor.pl

W mojej ocenia, oferta ta zasługuje na bardzo pozytywną opinię. Firma dba o satysfakcję swoich Klientów, co potwierdzają opinie jej Klientów oraz Internautów. Ewentualne złe opinie na temat tej platformy mają związek z czasem oczekiwania na przelewy, co jednak nie jest zawinione przez firmę, a przez banki.

InterentowyKantor.pl – opinie Klientów i internautów

Liczę na Wasze opinie nie tylko o ofercie InterentowyKantor, ale również o samej firmie i sposobie obsługi Klienta. Wszystkie Wasze komentarze i opinie zarówno te pozytywne, jak i negatywne, wnoszą dużą wartość dodaną. Zapraszam do opiniowania szczególnie Klientów, którzy już korzystali z tej platformy wymiany walut, gdyż Wasza opinia ma ogromne znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad skorzystaniem z tej oferty, jako że każda opinia jest cenna, to czytelników bloga również zapraszam do wyrażenia swojej opinii o tej ofercie.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.