Kasa Tak – pożyczka na raty do 10 000 zł na 24 m-ce 1


Kasa Tak to pozabankowa pożyczka na raty udzielana w wysokości od 1 000 zł do 10 000 zł na czas od 6 do 24 miesięcy. Maksymalną kwotę pożyczysz dopiero za 2 razem, gdyż nowi Klienci mogą otrzymać pożyczkę w maksymalnej wysokości do 5 000 zł. Tak czy inaczej, pożyczka ratalna Kasa Tak to sposób na szybką gotówkę, którą można spłacać w wygodnych miesięcznych ratach. W Kasa Tak czeka na Ciebie pożyczka na dowód, od której dzieli Cię prosty i krótki wniosek online, po którego przesłaniu w 15 minut otrzymasz decyzję. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 103%. Muszę zaakcentować, że Pożyczkodawca nie sprawdza wnioskodawców w rejestrze BIK. Z ciekawostek wartą nadmienienie jest możliwość dobrania gotówki w trakcie spłaty.

Pożyczka Kasa Tak pod lupąZastanawiasz się, jakie są warunki pożyczki oraz wymagania, które muszą spełniać Klienci? Jakie są wymagane dokumenty oraz ile kosztuje pożyczka Kasa Tak? Dowiesz się tego w dalszej części recenzji. Wezmę pod lupę pożyczkę Kasa Tak, prześwietlę dostępne dokumenty, sprawdzę warunki, zasady oraz koszty i dokładnie je opiszę. Znajdę i wskaże także wady i zalety tej pożyczki, które zsumuję pod koniec artykułu. W komentarzach pod recenzją znajdziesz opinie Klientów o pożyczce Kasa Tak.
Kasa Tak pożyczka na raty


Pożyczka ratalna Kasa Tak
Pożyczka na raty bez sprawdzania BIK:

 • wysokość od 1 000 zł do 10 000 zł,
 • za pierwszym razem do 5 000 zł,
 • raty na czas od 6 do 24 m-cy,
 • pożyczka przez internet w 100%,
 • dla osób w wieku od 21 do 70 lat,
 • w trakcie spłaty możliwość złożenia wniosku o podwyższenie pożyczki i wydłużenie czasu spłaty,
 • pożyczka na dowód,
 • minimum formalności i zero dokumentów,
 • prosty i krótki wniosek,
 • szybka decyzja,
 • gotówka na koncie nawet w 15 minut,
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 103%.

Wypełnij wniosek o udzielenie pożyczki

Kto jest właścicielem serwisu Kasatak.pl?

Serwis jest marką należącą do PFerratum Bank p.l.c., ST Business Centre 120, The Strand, Gzira, GZR 1027, na Malcie, o numerze rejestracyjnym C-56251.

Tytułem wstępu kilka słów o firmie i jej ofercie

Serwis należy do Grupy Ferratum będącej największą w Europie firmą pożyczkową oferującą szybkie pożyczki przez internet. Obecnie firma działa w 25 krajach na całym świecie i ma aspiracje do stania się globalną firmą pożyczkową.

W serwisie Kasa Tak dostępne są również chwilówki:

Atuty oferty podkreślane przez firmę
 1. Czas obsługi jest tak krótki, jak może tylko być. Tak samo krótki i prosty jest wniosek, który trafia automatycznie do rozpatrzenia. Decyzja kredytowa jest wydawana niemal natychmiast, a pieniądze w 15 minut po niej mogą znaleźć się na Twoim koncie.
 2. Elastyczność w dopasowaniu oferty do własnych potrzeb, dzięki możliwości skorzystania z pożyczki na raty w wysokości do 10 000 zł, którą można spłacać w wygodnych ratach nawet przez 24 miesiące.
 3. Bezpieczeństwo, jakie daje licencja bankowa, jaką posiada w Polsce Pożyczkodawca.
 4. Profesjonalizm na który stawia firma opierając się na kompetencjach, wiedzy i doświadczeniu swoich pracowników.

Dla kogo pożyczka na raty w Kasa Tak?

Na pozytywną decyzję kredytową może liczyć Klient:

 • w wieku od 21 do 70 lat,
 • wnioskujący o pożyczkę jako osoba prywatna,
 • mieszkający na terenie Polski,
 • posiadający polskie obywatelstwo,
 • mający ważny dowód osobisty
 • posiadający adres e-mail, własny telefon komórkowy oraz konto bankowe,
 • niewpisany do rejestrów dłużników,
 • które uzyskają pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.

Wymagane dokumenty do pożyczki Kasa Tak

Wymagania dokumentacyjne są okrojone niemal do zera. Do złożenia wniosku będą potrzebne dane z dowodu osobistego, numer konta bankowego oraz telefon komórkowy. Ponadto firma nie wymaga przesyłania kopii ani skanu dowodu osobistego. Dokumentowanie dochodu nie jest również konieczne, możesz więc zapomnieć o zaświadczeniu o dochodach i zatrudnieniu.

Pożyczka na raty Kasa Tak w kilku krokach

Jak skorzystać z pożyczki Kasa Tak
Zaledwie 4 proste kroki dzielą Cię od otrzymania pożyczki na raty. Kroki te są podobne jak w innych firmach pozabankowych i wyglądają następująco:

 1. Wybierz kwotę i czas, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze. Wykorzystujesz do tego kalkulator na stronie Pożyczkodawcy, ustawiając kwotę w zakresie od 1000 zł do 10 000 zł oraz ilość rat od 6 do 24. Przypominam, że pożyczając po raz pierwszy, maksymalną dostępną kwotą będzie 5 000 zł. W ten sposób można wygodnie dopasować wysokość raty do indywidualnych możliwości.
 2. Wypełniasz i wysyłasz prosty i krótki wniosek o przyznanie pożyczki na raty. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut, a będą do tego potrzebne dane z dowodu, numer rachunku bankowego i telefon. Zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane i możesz bez niego zweryfikować i potwierdzić Swoją tożsamość i dochody.
 3. Weryfikacja tożsamości. Możesz w tym celu wykonać przelew weryfikacyjny 1 grosza lub skorzystać z automatycznej weryfikacji za pośrednictwem narzędzia Instantor. Korzystając z Instantor, nie musisz przelewać 1 grosza i potwierdzasz dane automatycznie, logując się bezpiecznie do Swojego konta bankowego. W ten sposób szybko i wygodnie zweryfikujesz Swoją tożsamość i dochody oraz maksymalnie przyspieszysz proces rozpatrywania Twojego wniosku.
 4. Oczekujesz na decyzję i przelew pieniędzy na konto. Wniosek zostanie rozpatrzony automatycznie i po pozytywnej decyzji pieniądze zostaną niezwłocznie przekazane na wskazany w nim rachunek bankowy. W wyjątkowych sytuacjach przed przelewem środków możesz zostać poproszony o przesłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Harmonogram spłat pożyczki na raty otrzymasz w ciągu kilku dni Pocztą Polską.

Jakie rejestry dłużników są sprawdzane przed przyznaniem pożyczki Kasa Tak?

Uzyskanie pozytywnej decyzji pożyczkowej jest uzależnione od wyniku oceny zdolności kredytowej. By tę zdolność ocenić, Wnioskodawcy są sprawdzani w następujących bazach dłużników:

 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Jak widać powyżej, firma nie sprawdza Klientów w rejestrach Biura Informacji Kredytowej (BIK) oraz Krajowego Biura Informacji Gospodarczej.

Podwyższenie kwoty Pożyczki Kasa Tak – dobranie środków

Pożyczkodawca daje możliwość dobrania gotówki w czasie spłaty, o ile terminowo raty są terminowo spłacane. Jest to jednak okupione wydłużeniem czasu spłaty i nie może być przyznane więcej niż dwa razy. By móc skorzystać z tej opcji trzeba po pierwsze mieć pożyczkę z minimum 6-miesięcznym czasem spłaty.

Pod drugie przy pierwszym podwyższeniu trzeba mieć spłacone:

 • minimum 4 raty przy pożyczkach z czasem spłaty od 6 do 9 m-cy,
 • minimum 6 rat przy pożyczkach z czasem spłaty od 10 do 12 m-cy,
 • minimum 8 rat przy pożyczkach z czasem spłaty od 13 do 24 m-cy.

Przy drugim podwyższeniu kwoty pożyczki, trzeba mieć spłacone co najmniej 4 raty po pierwszym podwyższeniu kwoty.

Wniosek o dobranie środków można złożyć przez SMS, telefonicznie lub przez Swoje konto Klienta na stronie Pożyczkodawcy. Wniosek taki może zostać odrzucony bez podania przyczyny. Po złożeniu wniosku o dobranie środków ponownie jest sprawdzana zdolność kredytowa. Z tej przyczyny kwota podwyższenia może zostać zaproponowana Wnioskodawcy w wysokości niższej lub wyższej wysokości, niż ta, o którą się ubiegał.
Ile kosztuje takie podwyższenie?
Podwyższenie kwoty finansowania każdorazowo podlega kolejnej opłacie za uruchomienie pożyczki oraz stosownemu podwyższeniu opłaty administracyjnej, oraz odsetek kapitałowych obliczanych zgodnie z kwotą podwyższenia.

Co w przypadku problemów ze spłatą pożyczki Kasa Tak?

Brak płatności może mieć poważne konsekwencje takie jak np. sprzedaż zajętych w toku postępowania egzekucyjnego ruchomości lub nieruchomości. Może też skutecznie utrudnić otrzymanie kredytu. Ponadto Pożyczkodawca może obciążyć dłużnika następującymi opłatami:

 1. Odsetki za opóźnienie, które są naliczane w maksymalnej wysokości dwu krotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego oraz 5,5 punktów procentowych oraz podlegają zmianom wraz ze zmianą stopy referencyjnej. Obecnie odsetki za opóźnienie wynoszą 14% w skali roku.
 2. Koszty sądowe, komornicze oraz koszty zastępstwa procesowego.

Odstąpienie od umowy pożyczki Kasa Tak

Można bez podania przyczyn odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty jej zawarcia. W tym celu należy wysłać na piśmie stosowne oświadczenie (jest załącznikiem do umowy) na adres Pożyczkodawcy, mailem lub na faks. Odstępując od umowy, należy spłacić odsetki kapitałowe, które narosły przez dni, w których rzeczywiście korzystało się z pożyczki Kasa Tak.

Przedterminowa spłata zobowiązania

Każdy Klient może spłacić Swoją pożyczkę przed ostatecznym terminem oznaczonym w umowie. Korzystając z tej możliwości, oprócz pożyczki należy zapłacić odsetki kapitałowe, które narosły w czasie korzystania ze środków. Dodatkowo pozostaje do uregulowania w części proporcjonalnej opłata administracyjna, obniżona proporcjonalnie do czasu dokonania wcześniejszej spłaty.

Ile kosztuje pożyczka Kasa Tak?

Reprezentatywny przykład:

 • całkowita kwota zobowiązania: 5 000 zł,
 • spłata w 24 miesięcznych ratach,
 • rata miesięczna: 398,37 zł,
 • całkowity koszt: 4 560 zł,,
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 103%,
 • całkowita kwota do zapłaty: 9 560 zł.

Stan na dzień 15.06.2019r.

Wady i zalety szybkiej pożyczki na raty Kasa Tak

Pożyczka Kasa Tak ma mniej zalet niż wad, co wstępnie nie świadczy dobrze o tym produkcie. Obraz tej oferty wynikający z jej plusów i minusów nie przedstawia się ciekawie, ale mogą go zmienić opinie Klientów. Jednak poznaj wszystkie atuty i negatywy tej oferty i je dokładnie przeanalizuj, a przede wszystkim przeczytaj opinie Klientów, zanim podejmiesz decyzję.


Zalety:

 • w miarę wysoka maksymalna kwota wynosząca 10 000 zł,
 • długi 24-miesięczny czas spłaty,
 • Wnioskodawcy nie są sprawdzania w rejestrze BIK oraz KBIG,
 • możliwość dobrania gotówki w czasie spłaty,
 • krótki i prosty wniosek natychmistowo rozpatrywany,
 • wypłata gotówki natychmiast po decyzji,
 • udzielana na dowód bez zaświadczeń o dochodach i innych dokumentów,
 • udzielana bez zabezpieczeń i poręczycieli,
 • dostępna bez poręczeń i zabezpieczeń.

Wady:

 • firma sprawdza rejestry dłużników ERIF, KRD, BIG InfoMonitor,
 • maksymalna kwota nie jest zbyt wysoka i dostępna dopiero za drugim razem,
 • pierwszą pożyczkę można otrzymać jedynie do 5 000 zł,
 • firma sprawdza rejestry dłużników ERIF, KRD, BIG InfoMonitor,
 • wysoki minimalny wiek Wnioskodawcy wynoszący 21 lat i niski maksymalny do 70 roku życia,
 • wymóg posiadania zdolności kredytowej,
 • wymóg posiadania stałego dochodu,
 • brak możliwość odroczenia spłaty,
 • wysokie RRSO wynoszące 103%,
 • tylko jedna forma wypłaty środków przelewem na rachunek bankowy,
 • brak wzorów dokumentów i formularza informacyjnego na stronie firmy,
 • mało przejrzysta strona Pożyczkodawcy, zawierająca znikomą ilość przydatnych informacji.

Opinie Klientów o pożyczce na raty w Kasa Tak

Pozabankowa pożyczka na raty w Kasa Tak jak zapewne już zauważyliście powyżej, ma więcej wad niż zalet. Jednak nie zawsze nie plusy i minusy mówią wszystko o rzeczywistej wartości danej oferty. Bardzo ważne i wymowne są również opinie Klientów, którzy mieli okazję z niej korzystać. Dlatego zachęcam Klientów firmy do zaopiniowania pożyczki Kasa Tak. Zachęcam do opisania Swoich doświadczeń, jakości i sposobu obsługi w trakcie składania wniosku oraz w czasie spłaty. Wszystkie opnie zarówno pozytywne, jak i negatywne, będą doskonałym źródłem wiedzy dla innych Czytelników mojego bloga, których wstępnie zainteresowała ta oferta.

Ta pożyczka nie spełnia Twoich oczekiwań?:

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Komentarz do “Kasa Tak – pożyczka na raty do 10 000 zł na 24 m-ce

 • Anonim

  Nie skorzystam na pewno. Jakoś razi mnie firma zarejestrowana na malcie. Co w razie problemów? Na Maltę lecieć? Mieliście z nimi jakieś problemy? Jak je załatwiliście? Na miejscu?