Kategoria: Historia kredytowa

W tej kategorii zajmę się tematem takim jak historia kredytowa, tym jak ją budować w pozytywnym wymiarze. Dowiesz się tutaj jak budować wiarygodność i pozytywną historię kredytową w BIK. Cykl artykułów, które tutaj opublikuje to ciekawy poradnik nie tylko dla klientów ze złą historią kredytową. Każdy bez wyjątku może zastosować wskazówki, które tutaj znajdzie, by zbudować, czy poprawić swoją wiarygodność kredytową i utrzymać dobry scoring w BIK.
Historia kredytowa

Czym jest BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej?

Wyjaśnię Wam, czym jest Biuro Informacji Kredytowej i jak duży wpływ ma na decyzje banków analizujących potencjał kredytobiorcy. To bardzo ważne, jeżeli chcesz by drzwi banków stały przed tobą otworem, byś mógł otrzymywać lepsze oferty finansowe niż standardowe. BIK i historia kredytowa są ze sobą ściśle związane i razem stanowią furtkę do uzyskania lepszych warunków kredytu, którą pomogę Wam otworzyć.

Interesuje Cię czyszczenie BIK?

Tego również się tutaj dowiesz. Opiszę działalność firm proponujących tego rodzaju sługi, dam Ci szereg wskazówek, które pomogą samemu skutecznie zająć się wszystkimi sprawami związanymi z Twoimi danymi umieszczonymi w BIK. Jeżeli liczysz na to, że Twoje grzeszki znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, to muszę Cię rozczarować. Nic takiego się nie stanie. Jeżeli chcesz zapłacić kilkaset złotych firmie oferującej usuwanie negatywnej historii kredytowej, to popełniasz błąd. Poradzisz sobie z tym sam, a Ci podpowiem jak to zrobić.

Historia kredytowa jest Twoją wizytówką w banku

Dlatego warto wiedzieć jak ją zbudować, odbudować negatywną i dalej utrzymać w dobrej kondycji.

Zapraszam do przeczytania cyklu artykułów.