Kategoria: Praca i kariera

Praca i kariera – baza wiedzy na temat pracy i kariery

W tej kategorii bloga znajdziesz wskazówki, porady w kwestiach takich jak rozwój zawodowy, poszukiwanie pracy i planowanie kariery. Rozwój zawodowy i budowanie kariery nie jest łatwy, wymaga czasu, poświęcenia i wiele samozaparcia. Jak spełniać się w czymś, co nie daje satysfakcji? Kiedy brakuje energii, wstawanie rano do pracy budzi niechęć, a myśl o poniedziałku odbiera chęć do wszystkiego.
Praca i kariera

Karierę trzeba budować od podstaw. Kluczem do sukcesu jest znalezienie wymarzonej pracy, w której będzie się spełniać, związanej z zainteresowaniami, czy pasjami.

Dlatego kategoria Praca i kariera jest dedykowana nie tylko dla chcących rozwijać się zawodowo, ale również dla szukających pracy. W związku z tym znajdziesz tutaj też porady na temat jak napisać CV, czy list motywacyjny, wzory CV oraz wskazówki jak znaleźć wymarzoną pracę.

Rozwój zawodowy to poszukiwanie nowych wyzwań, dokształcanie się oraz umiejętność skutecznego wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności. To także umiejętność zarządzania swoją karierą oraz budowania własnego marketingu, czyli nabycie umiejętności sprzedania samego siebie na rynku pracy.

Zapraszam do poniższego przewodnika dla pracujących i poszukujących pracy.


Oszuści żerujący na koronawirusie 1
 Oszuści żerujący na koronawirusie stają się powoli plagą w czasie pandemii. Przeczytaj poniższe ostrzeżenie UOKiK jak chronić się przed oszustami, wykorzystującymi lęk przed koronawirusem i kryzysem. Urząd zaleca, by w czasie niepewności i niestabilności na rynkach finansowych podchodzić ostrożnie do wszelkich ofert dużego zysku bez ryzyka. Zaleca też, żeby uważać […]

Oszuści żerujący na koronawirusie – ostrzeżenie UOKiK