Kategoria: Zarabianie

Krok po kroku o tym jak zarobić pieniądze

Interesuje cię zarabianie pieniędzy przez internet? Zastanawiasz się jak zarobić w domu? Znajdziesz tutaj porady, metody jak szybko zarobić pieniądze w domu i nie tylko. Omawiam najciekawsze sposoby zarabiania pieniędzy oraz podpowiadam jak znaleźć motywację, by zarabiać więcej.

Zarabianie pieniędzy krok po kroku
Zarabianie pieniędzy to idea, o której często myśli wielu z nas, niejednokrotnie wiążąc z tym swoje nadzieje i plany na przyszłość. Często jednak temat ten pozostaje tylko w myślach, a nie idą za tym żadne czyny. Tłumaczymy to brakiem czasu, zapracowaniem, znajdujemy dziesiątki wytłumaczeń dlatego, że nie możemy przekuć myśli w czyn. Prawda natomiast jest taka, że najczęściej po prostu brakuje nam motywacji do tego, by podjąć działania zmierzające w kierunku tego, by w końcu zacząć zarabiać więcej przy mniejszym nakładzie czasu i pracy.

Zapamiętaj

Zaczniesz dobrze zarabiać w momencie, kiedy znajdziesz motywację, gdy przewartościujesz otaczającą cię rzeczywistość i dokonasz właściwych wyborów, które będą wynikały z Twojego odmienionego podejścia do kwestii zarabiania pieniędzy.

Najciekawsze metody jak zarobić pieniądze

W tej kategorii nie przedstawię Ci złotego sposobu na szybkie zarobienie znacznych pieniędzy. Postaram się natomiast zmotywować Cię i wpłynąć na zmianę Twojego podejścia do tematu zarabiania. Mam nadzieję, pozwoli Ci to bogacić się szybciej i co najważniejsze mniejszym nakładem czasu i pracy. Dam wskazówki, porady, jak zarobić pieniądze w domu, czy przez internet. Omówię także najciekawsze moim zdaniem sposoby zarobkowania oraz przedstawię te najbardziej kuriozalne, czy odjechane.

Nigdy nie mów nie mam czasu

Często można usłyszeć takie sformułowania „Nie mam czasu na dorabianie, wracam zmęczony z pracy, do tego rodzina i dzieci, a i odpocząć też muszę”. Żyjemy w Swoim ułożonym świecie mniej lub bardziej komfortowym, często myśląc o tym, że mogłoby być lepiej. Niestety jednocześnie boimy się podjąć działania, biomy się zmian i nie widzimy na nie perspektyw. Zarabianie pieniędzy kojarzymy wyłącznie z chodzeniem do pracy, z cennym etatem, który boimy się stracić. Tymczasem nie tylko z pracy na etacie biorą się pieniądze. Postaram się pomóc Wam to dostrzec i odkryć możliwości, które macie w zasięgu ręki. Możliwości, których nie zauważyliście lub nie chcieliście zauważyć, żyjąc w Swoim wypracowanych wygodnych schematach.


Oszuści żerujący na koronawirusie 1
 Oszuści żerujący na koronawirusie stają się powoli plagą w czasie pandemii. Przeczytaj poniższe ostrzeżenie UOKiK jak chronić się przed oszustami, wykorzystującymi lęk przed koronawirusem i kryzysem. Urząd zaleca, by w czasie niepewności i niestabilności na rynkach finansowych podchodzić ostrożnie do wszelkich ofert dużego zysku bez ryzyka. Zaleca też, żeby uważać […]

Oszuści żerujący na koronawirusie – ostrzeżenie UOKiK


NetLeaders i kryptowaluta DasCoin pod lupą UOKiK 1
 Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał, że system promocyjny NetLeaders wprowadzającego na rynek krypytowalutę DasCoin może być piramidą finansową. Prezes UOKiK prowadzi postępowanie w tej sprawie oraz złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez przedsiębiorstwo. W ten sposób NetLeaders i kryptowaluta DasCoin znalazły się nie tylko pod lupą […]

NetLeaders i kryptowaluta DasCoin pod lupą UOKiK