Kiosk Polis ubezpieczenia turystyczne


Wyjeżdżasz na wakacje lub ferie albo do pracy za granicę? Porównywarka ubezpieczeń Kiosk Polis oferuje między innymi ubezpieczenia turystyczne. Zapewnią Ci one poczucie bezpieczeństwa podczas wyjazdu oraz ochronę. W przypadku zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń polisa pokryje koszty leczenia, ratownictwa lub utraconego bagażu. Porównywarka ubezpieczeń Kiosk Polis działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy określić zakres ochrony, porównać ceny ubezpieczeń w różnych firmach i wybierać najatrakcyjniejszą ofertę.

Ubezpieczenia turystyczne KioskPolis pod lupą

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych Kiosk Polis pod lupą, czyli recenzja oferty oraz opinie Klientów

Jak działa porównywarka ubezpieczeń? Na jakich zasadach można skorzystać z porównywarki? Z jakimi Towarzystwami ubezpieczeń współpracuje? Jak wybrać polisę ubezpieczeniową na wakacje? Czy to bezpieczne i czy ceny podane w porównywarce są wiarygodne? Znajdziesz tutaj odpowiedzi na te i na wiele innych pytań. Wezmę pod lupę ofertę Kiosk Polis, sprawdzę dostępne dokumenty, warunki, określę wady i zalety oferty i dokładnie je Wam przedstawię. Natomiast w komentarzach pod tą recenzją możesz zapoznać się z opiniami Klientów, którzy mieli okazję korzystać z usług porównywarki ubezpieczeń Kiosk Polis.
Kiosk Polis ubezpieczenia turystyczne


Kiosk Polis
Ubezpieczenia turystyczne:

 • składki już od 2,59 zł za dzień,
 • koszty leczenia do 40 milionów złotych,
 • ubezpieczenie bagażu do 10 tysięcy złotych,
 • ochrona zdarzeń pod wpływem alkoholu,
 • ponad 170 ofert ubezpieczeń,
 • porównanie ubezpieczeń turystycznych w 2 minuty,

Wypełnij wniosek

Kto jest właścicielem serwisu kioskpolis.pl?

Właścicielem serwisu www.kioskpolis.pl jest KioskPolis.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Domaniewska 39 a, 02-672 Warszawa, zarejestrowana pod numerem KRS 0000570004, REGON: 362233152, NIP: 5213703030.

Z jakimi Towarzystwami współpracuje spółka?

Partnerami porównywarki są:

 1. AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
 2. AXA Assistance Inter Parter Assistance S.A.
 3. Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
 4. Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 5. Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Jak kupić ubezpieczenie turystyczne w Kiosk Polis

Jak kupić ubezpieczenie podróżne w Kiosk Polis?

To bardzo proste i cały proces związany z wyborem i zakupem polisy zajmie Ci około 2 minut.
Wszystko załatwisz w kilku prostych krokach:

 1. Wchodzisz do kalkulatora ubezpieczeń, by porównać różne polisy w jednym miejscu!
 2. Uzupełniasz formularz online – podajesz następujące informacje: swoją datę urodzenia, datę wyjazdu i powrotu, kraj, do którego jedziesz oraz określasz cel wyjazdu. Nie zajmie Ci to więcej niż minutę, a pozwoli poznać atrakcyjne ubezpieczenia turystyczne.
 3. Porównujesz oferty polis – na podstawie podanych danych generowane jest dla Ciebie zestawienie odpowiednich polis turystycznych. Zaznacz z nich najciekawsze propozycje, by wygodnie porównać ich zakres i koszt. To doskonały i szybki sposób, żeby kupić dobre ubezpieczenie na podróż w atrakcyjnej cenie.
 4. Kupujesz wybrane ubezpieczenie turystyczne online – jeżeli już ostatecznie zdecydowałeś się na ubezpieczenie podróży, to wszystkie formalności dopełnisz przez internet! Wystarczy przy wybranej ofercie kliknąć „Kup teraz” i podaj swoje dane osobowe oraz kontaktowe. Po opłaceniu polisy zostanie ona przesłana na Twojego maila.

Co zyskujesz, korzystając z porównywarki Kiosk Polis?

 1. W prosty i szybki sposób porównujesz ceny, dzięki czemu zawsze kupujesz ubezpieczenie turystyczne na najlepszych warunkach.
 2. Zawsze oszczędzasz, mając dostęp do porównania ofert cenowych polis sprofilowanych pod Twoje indywidualne wymagania.
 3. Uzyskujesz pełne wsparcie Call center i zawsze możesz zadzwonić w przypadku pytań, czy wątpliwości.
 4. Komfort i wygoda – polisę otrzymasz na Swój mail oraz przez SMS.
  Porównaj ceny ubezpieczeń turystycznych w Kiosk Polis

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie turystyczne w Kiosk Polis?

Powodów jest kilka, a najważniejsze z nich, to:

 • Ubezpieczenie na podróż wybierzesz dosłownie w kilka minut.
 • Zawsze kupisz taniej. Szybko i wygodnie porównasz różne ubezpieczenia turystyczne online oraz ceny w wielu firmach ubezpieczeniowych jednocześnie. Dzięki temu ekspresowo sprawdzisz, które z nich są najtańsze i przy niskiej cenie zapewniają oczekiwany zakres ochrony.
 • Wygoda i oszczędność czasu. Przed podróżą zwykle masz wiele czynności do wykonania i sporo spraw do załatwienia. Możesz go sporo zaoszczędzić, nie trwoniąc go na poszukiwanie dobrej oferty tuż przed podróżą. Porównywarka zapewni Ci szybki dostęp do najciekawszych na rynku polis, a zakup wybranego ubezpieczenia zajmie Ci niewiele czasu. Kupując szybko i wygodnie ubezpieczenie podróżne online zapewnisz sobie bezpieczeństwo podczas wyjazdu, a jednocześnie nie stracisz czasu.
 • Wybierzesz dopasowaną ofertę. Ubezpieczenie na podróż powinno być dopasowane do charakteru oraz miejsca wyjazdu. Takie dopasowanie może znacząco wpłynąć na cenę polisy oraz zakres ochrony. Dlatego, jeżeli jedziesz wypoczywać do hotelu, zwiedzać, jeździć na nartach, snowboardzie lub uprawiać inny sport, to musisz zaznaczyć w formularzu odpowiednią opcję.
 • Zadbasz o swoje bezpieczeństwo. Dobre ubezpieczenie to nie tylko tanie, ale również kupione w sprawdzonej firmie. Kiosk Polis współpracuje wyłącznie z zaufanymi ubezpieczycielami. Ponadto jako licencjonowany agent ubezpieczeniowy dba o poufność Twoich danych i bezpieczeństwo transakcji.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z korzystaniem z porównywarki polis turystycznych Kiosk Polis

1. Czy w porównywarce trzeba podawać swoje dane?

Nie. Jeśli chcesz porównać ceny ubezpieczeń turystycznych, nie musisz podawać pełnych danych. Konieczna będzie jedynie data urodzenia oraz określenie, czy cierpisz na choroby przewlekłe. Podanie pełnych danych osobowych będzie wymagane dopiero przy zakupie polisy.

2. Czy wypełnienie formularza zobowiązuje do kupna polisy?

Nie zobowiązuje do dokonania zakupu. Jego wypełnienie jest potrzebne tylko w celu przygotowania dla Ciebie aktualnej oferty polis ubezpieczeniowych.

3. Czy ceny podane w porównywarce są wiarygodne?

Ceny polis, które zobaczysz w wygenerowanym dla Ciebie zestawieniu ofert, są aktualne na dzień dokonania kalkulacji. Są one podane kwoty dokładnie i ostatecznie. Dlatego nie musisz się obawiać, że decydując się na zakup, koszt polisy okaże się inny lub zostaną doliczone dodatkowe opłaty.

Wady i zalety porównywarki ubezpieczeń turystycznych Kiosk Polis

Plusy i minusy oferty, do których dobrnęliśmy to bardzo ważna część recenzji. Pozwoli Ci ona na wstępne określenie wartości tej oferty w odniesieniu do Twoich oczekiwań. Warto również zapoznać się z opiniami Klientów o tej ofercie. Dopiero łącząc plusy i minusy z opiniami, można wyrobić sobie zdanie i podjąć decyzję o skorzystaniu z oferty lub nie.

Zalety:

 • możliwość zakupienia ubezpieczenie turystyczne na najlepszych warunkach,
 • kupując w Kiosk Polis, zawsze oszczędzasz,
 • pełne wsparcie Call center i możliwość skorzystania z pomocy telefonicznej,
 • polisę otrzymasz mailem i przez SMS,
 • oszczędzasz czas i pieniądze,
 • ofertę dostępnych na rynku ubezpieczeń możesz sprawdzić w dowolnym miejscu i o odpowiadającej Ci porze,
 • możesz łatwo porównać zakres polis oraz ich ceny,
 • możesz zakupić polisę online, a cały proces od wypełnienia formularza do jej zakupu zajmie tylko parę minut,
 • nie tracisz czasu na dojazdy, kolejki czy spotkania, a przy tym zyskujesz pewność, że nie przepłacasz.

Wady:

 • Nie stwierdzono.

Opinie Klientów o Kiosk Polis

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i masz w związku z nią jakiekolwiek pytania, to zadaj je śmiało w komentarzu. Wstępnie plusy tej oferty dużo o niej mówią. Jednakże dużo mogą o niej powiedzieć też opinie Klientów, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Dlatego zachęcam Klientów firmy do wystawienia jej opinii. Zachęcam do opisania Swoich doświadczeń związanych z korzystaniem z tej porównywarki ubezpieczeń. Wszystkie Wasze opnie zarówno te pozytywne, jak i negatywne, będą świetnym źródłem wiedzy dla innych Czytelników bloga.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.