KredytOK Pożyczka jak Marzenie do 15 000 zł na 48 m-cy


Pożyczka jak Marzenie w KredytOK to pożyczka ratalna udzielana w wysokości do 15 000 zł na czas od 4 do 48 miesięcy. Pożyczka ratalna od KredytOK to oferta z szybką decyzją, wygodną spłatą, którą można otrzymać na dowolny cel. To sposób na szybką gotówkę, którą można spłacać w wygodnych miesięcznych ratach jak w banku. Żeby otrzymać ofertę, wystarczy wypełnić prosty i krótki formularz online, po którego przesłaniu skontaktuje się z Tobą doradca. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 65,46%.

Pożyczka jak Marzenie od KredytOK pod lupąZastanawiasz się, jakie są warunki pożyczki ratalnej w KredytOK oraz wymagania, które muszą spełniać Klienci? Jakie są wymagane dokumenty oraz ile kosztuje pożyczka na raty w KredytOK? Dowiesz się tego w dalszej części recenzji. Wezmę pod lupę ofertę Pożyczka jak Marzenie, prześwietlę dostępne dokumenty, sprawdzę warunki, zasady oraz koszty i dokładnie je zrecenzuję. Poszukam i wskaże również wady i zalety tej pożyczki, które podsumuję pod koniec niniejszej recenzji. W komentarzach znajdziesz opinie Klientów o ofercie Pożyczka jak Marzenie.


KredytOK
Pożyczka jak Marzenie:

 • udzielana do 15 000 zł,
 • raty na czas od 4 do 48 m-cy,
 • szybka decyzja,
 • na dowolny cel,
 • prosty i krótki formularz,
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 65,46%.

Wypełnij wniosek o udzielenie pożyczki

Kto jest właścicielem serwisu kredytok.pl?

Serwis jest marką należącą do Capital Service S.A. z siedzibą w Ostrołęce, przy ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000407127, NIP 758-235-17-11, REGON 14591449. Kapitał zakładowy w wysokości 4 000 000 zł został w całości wpłacony.

Pożyczka jak Marzenie w pigułce

Spółka zachęca Klientów, by skorzystali z tej oferty i cieszyli się dużą gotówką. Pożyczka Jak Marzenie oferuje wysoką kwotę z długim okresem spłaty do 48 miesięcy, przez co nie obciąża ona domowego budżetu, Dostępne wysokie kwoty pozwalają zrealizować nawet poważniejsze plany. Pożyczka ta jest udzielana w ponad 100 oddziałach KredytOK na terenie całej Polski. Wystarczy wypełnić prosty formularz, by zamówić kontakt doradcy i poznać szczegóły oferty. Firma zapewnia, że pożyczkę można otrzymać szybko i w prosty sposób.

Tak firma pisze o swojej ofercie. Trudno to jednak zweryfikować, ponieważ na jej stronie poza podstawowymi informacjami o Pożyczce jak Marzenie nie znajdziesz nic więcej na jej temat. Próżno szukać kalkulatora rat, wzoru umowy, czy formularza informacyjnego. Cóż KredytOK jest pośrednikiem finansowym, więc za tą ofertą może się kryć propozycja innego Pożyczkodawcy. Te podstawowe warunki, które zostały podane, wskazują mi na jedną firmę. Ty też wiesz jaką? Zgadnij!

Trudno jest recenzować „zupełną enigmę”, czy „jeden wielki znak zapytania” ale się postaram.

Warunki Pożyczki jak Marzenie

Pożyczkę ratalną w KredytOK mogą otrzymać na pewno osoby pełnoletnie, jednakże firma nie uściśla minimalnego i maksymalnego wieku Wnioskodawców. Dlatego można przyjąć, że mogą to być zarówno osoby młode zatrudnione, jak i starsze, czyli emeryci i renciści. Warunkiem skorzystania z oferty dopełnienie formalności w jednym z ponad 100 oddziałów stacjonarnych w całym kraju. Na pocieszenie warto zaznaczyć, że pod podpisaniu umowy gotówka może zostać wypłacona nawet od ręki.

Jak wziąć pożyczkę w KredytOK?

W skrócie wygląda to w następujący sposób:

 • składamy wniosek online – tzn. zamawiamy kontakt doradcy poprzez formularz kontaktowy,
 • odbywamy rozmowę z doradcą i ustalamy termin spotkania w najbliższej placówce terenowej,
 • podpisujemy umowę i otrzymujemy pieniądze.

Jakie rejestry dłużników są sprawdzane przed przyznaniem Pożyczki jak Marzenie?

Jak wiadomo, uzyskanie pozytywnej decyzji pożyczkowej jest uzależnione od wyniku oceny zdolności kredytowej. Wiadomo też, żeby tę zdolność ocenić, Pożyczkodawcy sprawdzają Wnioskodawców w bazach dłużników. Jednakże w przypadku KredytOk brak jest informacji, w jakich bazach są oni sprawdzani.

Ile kosztuje Pożyczka jak Marzenie w KredytOK?

Reprezentatywny przykład:

 • całkowita kwota zobowiązania: 3 500 zł,
 • spłata w 45-miesięcznych ratach,
 • prowizja za udzielenie pożyczki: 875,00 zł,
 • prowizja operacyjna: 2 624,85 zł,
 • odsetki: 764,95 zł,
 • rata miesięczna: 184,32 zł,
 • całkowita kwota do zapłaty: 7 764,80 zł,
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 65,46%.

Stan na dzień 29.07.2019r.

Wady i zalety szybkiej pożyczki na raty w KredytOK

W KredytOK Pożyczka jak Marzenie została potraktowana marginalnie. Dlatego starając się określić jej plusy i minusy, nie miałem w zasadzie, na czym się oprzeć. Oferta ta ma mniej więcej tyle zalet co wad. Biorąc jednak pod uwagę jej enigmatyczność, nie świadczy to dobrze o tym produkcie. Obraz tej oferty mogą zmienić jedynie opinie Klientów. Jednak poznaj wszystkie atuty i negatywy tej oferty i je dokładnie przeanalizuj, a przede wszystkim przeczytaj opinie Klientów, zanim podejmiesz decyzję.


Zalety:

 • w miarę wysoka maksymalna kwota wynosząca 15 000 zł,
 • długi 48-miesięczny czas spłaty,
 • duża liczba placówek stacjonarnych na terenie całej Polski,
 • bardzo prosty i krótki formularz,
 • wypłata gotówki po podpisaniu umowy.

Wady:

 • wnioskowania nie można przeprowadzić całkowicie online,
 • KredytOK, konieczna jest wizyta w jednym z ponad 100 oddziałów stacjonarnych w Polsce w celu spotkania z przydzielonym doradcą i dopełnienia formalności,
 • BOK nie pracuje w niedzielę,
 • brak informacji, jakie rejestry dłużników sprawdza firma,
 • nieokreślony minimalny i maksymalny wiek Wnioskodawcy,
 • strona internetowa Pożyczkodawcy bardzo uboga w informacje,
 • brak wzorów dokumentów związanych z pożyczką.

Opinie Klientów o Pożyczce jak Marzenie w KredytOK

Pożyczka ratalna w KredytOK jest trudna do ocenienia. To jeden wielki znak zapytania dla potencjalnego Klienta. Dlatego w jej przypadku szczególnie ważne i wymowne będą opinie Klientów, którzy mieli okazję z niej korzystać. Dlatego zachęcam Klientów firmy do zaopiniowania Pożyczki jak Marzenie. Zachęcam nie tylko do opisania Swoich doświadczeń, jakości i sposobu obsługi Klienta, ale przede wszystkim warunków i procedur, jakie przechodziliście. Podzielcie się Swoimi doświadczeniami, gdyż będą one doskonałym źródłem wiedzy dla innych Czytelników mojego bloga, których wstępnie zainteresowała ta oferta.

Ta pożyczka nie spełnia Twoich oczekiwań?:

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.