LoanMe – szybka pożyczka pozabankowa do 5 000 zł na 130 tygodni 3


LoanMe to szybka pożyczka pozabankowa udzielana przez internet w 15 minut. Pierwszą pożyczkę można otrzymać w wysokości od 500 zł do 5 000 zł na czas od 5 do 130 tygodni. Kolejną pożyczkę można uzyskać większą w wysokości od 500 zł do 11 500 zł również na czas od 5 do 130 tygodni. Ciekawostką jest to, że pierwszą pożyczkę można otrzymać za darmo pod warunkiem jej spłaty w czasie 30 dni. Firma zapewnia na swojej stronie, że pożyczka jest dostępna bez stałej pracy, bez zaświadczeń zbędnych dokumentów, nawet na bardzo niskie dochody. RRSO pierwszej pożyczki dla przykładu reprezentatywnego wynosi 268%. Poniżej znajdziesz recenzje pożyczki LoanMe. Postaram się jak najdokładniej zrecenzować tę ofertę, aczkolwiek będzie to bardzo trudne. Swoje recenzje produktów finansowych opieram przede wszystkim na dokumentach, a w dalszej kolejności na informacjach dostępnych na stronie Pożyczkodawcy. W przypadku LoanMe będzie to trudne gdyż firma nie udostępnia żadnych wzorów dokumentów. Na stronie spółki próżno szukać wzoru umowy, czy formularza informacyjnego, w których zwykle można znaleźć wiele informacji. Sama strona internetowa Pożyczkodawcy również pozostawia wiele do życzenia pod względem ilości dostępnych informacji. Chodzi oczywiście o informacje o produkcie wartościowe dla potencjalnego pożyczkobiorcy. Informacje o aktywności firmy na portalach społecznościowych, akcjach charytatywnych oraz o reklamach telewizyjnych trudno za takowe uznać. Pod niniejszą recenzją znajdziesz opinie Klientów o tej ofercie.

Pożyczka LoanMe


LoanMe
Szybka pożyczka pozabankowa przez internet:

 • pierwsza pożyczka w wysokości od 500 zł do 5 000 zł na czas od 5 do 130 tygodn,
 • kolejna większa w wysokości od 500 zł do 11 500 zł również na czas od 5 do 130 tygodni,
 • pierwsza pożyczka za darmo pod warunkiem spłaty w czasie 30 dni,
 • brak warunku posiadania stałej pracy,
 • bez zaświadczeń i zbędnych dokumentów,
 • dostępna nawet na bardzo niskie dochody,
 • RRSO pierwszej pożyczki dla przykładu reprezentatywnego wynosi 268%.

Wypełnij wniosek o udzielenie pożyczki

Kto jest właścicielem serwisu Loanme.pl?

Właścicielem serwisu jest LoanMe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 142B, 02-305 Warszawa, NIP: 527-272-96-11, REGON: 360839407, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000544100, kapitał zakładowy w wysokości 205 000 zł. Spółka jest instytucją pożyczkową, działającą na podstawie polskiego prawa, w szczególności w oparciu o przepisu Kodeksu cywilnego oraz Ustawy o kredycie konsumenckim.

Jak LoanMe przedstawia Swoje pożyczki?

LoanMe określa swoją propozycję jako najlepsze szybkie pożyczki przez internet pomocne w każdej sytuacji. Dołek finansowy? Niespodziewany wydatek? Żyjesz od wypłaty do wypłaty, a pojawił się problem finansowy? W takich i podobnych sytuacjach możesz wykorzystać proste rozwiązanie, jakim jest według LoanMe szybka pożyczka online.

 1. Bez stałej pracy, bez zaświadczeń zbędnych dokumentów, nawet na bardzo niskie dochody. Bez stałej pracy nie masz co marzyć o kredycie w banku. Pożyczka LoanMe nawet przy bardzo niskich dochodach może Ci zaoferować pewien zastrzyk gotówki. Nie musisz nawet dostarczać żadnych dokumentów potwierdzających zatrudnienie i wysokość uzyskiwanych dochodów.
 2. Wygoda i szybkość. Możesz sięgnąć po pożyczkę ze swojego fotela, unikając wyjazdów do placówek stacjonarnych i kolejek. Wzięcie pożyczki jest porównywane z zakupami internetowymi, jako tymi, które doceniło wielu z nas za wygodę i szybkość takiej transakcji.
 3. Prostota działania – wystarczy kilka kroków, aby uzyskać pieniądze. Firma przedstawia swoje produkty jako prawdopodobnie najłatwiejsze w pobieraniu pożyczki internetowe. Całość procesu jest bardzo prosta i intuicyjna, a wszystko załatwisz w trakcie jednej rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Jak działa LoanMe?

LoanMe nie jest Pożyczkodawcą, a pośrednikiem, który dostarcza numery telefonów osób potencjalnie zainteresowanych pożyczką na podstawie umów współpracy innym podmiotom takim jak:

 1. DBMS Sp. z o. o., Warszawa, ul. Gwiaździsta 71 lok. 10.
 2. Solutions4Ad Sp. z o. o., Szczecin, ul. Wojska Polskiego 11.
 3. Affiliate44, Warszawa, ul. Tamka 16/37.
 4. Bonnier Business Polska Sp. z o.o., ul. Kijowska 1.
 5. Progress Finance Group Sp. z o. o., Wrocław, ul. Bierutowska 8a/16.
 6. Adtraction Marketing AB, Warszawa, ul. Tamka 34/6.
 7. DoradcyFinansow.pl Sp. z o. o., Warszawa, ul. Twarda 18.
 8. Mobime Lead Generation Sp. z o. o., sp. k., Warszawa, ul. Wiertnicza 45a.

Podczas kontaktu telefonicznego z Agentem LoanMe możesz dobrowolnie podać swoje dane osobowe w celu przystąpienia do umowy pożyczki. Twoje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Celem otrzymania pożyczki, możesz dobrowolnie poddać się weryfikacji zdolności kredytowej. W tym celu musisz jednorazowo zalogować się poprzez stronę LoanMe do usługi Instantor, poprzez którą będzie pobrane potwierdzenie posiadania konta bankowego i wpływów na nie.

Pożyczka LoanMe oczami firmy, czyli co o sobie piszą

LoanMe przedstawia się jak dynamicznie rozwijającą się instytucja finansowa, oferująca Klientom pożyczki gotówkowe. Misją firmy jest niesienie pomocy Klientom poprzez zapewnienie im prostego dostępu do finansowania. Według firmy ma jej w tym pomóc uczciwość, przejrzystość oraz szacunek do Klientów, którymi to kieruje się w codziennej pracy. Podkreślana jest przejrzystość, która według firmy jest nieodzowna w procesie wzmacniania świadomości finansowej Klientów. Przejrzystość ta ma się wyrażać w transparentnym komunikowaniu Klientom wszystkich warunków udzielania pożyczek. Klient jest zapewniany, że w umowach nie są stosowane niedozwolone klauzule umowne, a firma stawia na szczerą komunikację z Klientem.

Nie przeczę, że taki jest cel firmy, natomiast mam wątpliwości wobec braku wzoru umowy/umów, formularza informacyjnego, które nie są dostępne na stronie. Próżno też szukać pomocnego działu FAQ zawierającego odpowiedzi na najczęstsze pytania. Dlatego trudno zweryfikować twierdzenia firmy.

Kolejnym akcentowanym atutem oferty jest szacunek w stosunku do każdego Klienta. Spółka nie chce budować uczciwe, długotrwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku i koncentracji na Kliencie i jego potrzebach.

Pożyczka LoanMe krok po kroku

 1. Wypełniasz formularz zamówienia kontaktu, zostawiając Swój numer telefonu, na który oddzwoni do Ciebie konsultant firmy.
 2. W trakcie rozmowy z konsultantem wraz z nim wypełniasz wniosek o przyznanie pożyczki. Będzie Ci do tego potrzebny jedynie dowód osobisty.
 3. O decyzji zostaniesz poinformujemy już podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet w 15 min!

Szybka pożyczka pozabankowa w LoanMe krok po kroku

Dlaczego tak prosto i szybko otrzymasz pożyczkę w LoanMe?

Twoje dotychczasowe doświadczenia z chwilówkami, czy pożyczkami pozabankowymi jest nie najlepsze? Obiecywano Ci prostotę pozyskania i szybki dostęp do pieniędzy, a w rzeczywistości wyglądało to inaczej? LoanMe zapewnia, że korzystając z ich pożyczki, nie będziesz rozczarowany. Firma gwarantuje doskonały kontakt z Klientem, dużą cierpliwość i indywidualne podejście do każdej osoby.

Szybkość obsługi zapewnia kilka czynników takich jak:

 1. Niewielkie wymagania pożyczkodawcy w kwestii dostarczanych dokumentów.
 2. Błyskawiczny kontakt. Wystarczy, że prześlesz Swój numer telefonu, korzystając z formularza, umieszczonego na stronie Pożyczkodawcy, a błyskawicznie do Ciebie oddzwoni konsultant.
 3. Pełne wsparcie podczas wypełniania dokumentów. Nie musisz obawiać się popełnienia błędu we wniosku pożyczkowym. Otrzymasz pełne wsparcie od konsultanta, który pomoże Ci dopasować ofertę idealnie do potrzeb i przeprowadzi Cię przez wypełnienie wniosku.

Gotówka szybko znajdzie się na twoim koncie. Proces wzięcia pożyczki jest błyskawiczny. Rozmowa telefoniczna z konsultantem rozpoczyna się poznaniem Twoich potrzeb i oczekiwań. Następnie następuje przygotowanie oferty oraz wypełnianie wniosku. Rozmowę z konsultantem kończy przekazanie decyzji o udzieleniu pożyczki. Już po 15 minutach od zakończenia rozmowy, pieniądze znajdują się na Twoim koncie bankowym.

Dlaczego pożyczka LoanMe powinna być terminowo spłacana?

W przypadku zaistnienia opóźnienia w spłacie Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek za opóźnienie. Są one naliczane w wysokości dwu krotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Odsetki ustawowe za opóźnienie stanowią wysokość równą sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Pożyczkobiorca może też zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu przeterminowanego zadłużenia. Ponadto Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zadłużeniu Klienta do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na jego zdolność kredytową.

Ile kosztuje szybka pożyczka pozabankowa w LoanMe?

Reprezentatywny przykład pierwszej pożyczki w opcji za 0 zł w kwocie 5000 zł ze spłatą w 30 dni:

 • kwota pożyczki: 5 000 zł,
 • czas spłaty: 30 dni,
 • odsetki: 0 zł,
 • opłata przygotowawcza: 0 zł,
 • prowizja: 0 zł,
 • całkowita kwota do splaty 5 000 zł,
 • RRSO: 0%.

Stan na dzień 06.05.2019r.

Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki w kwocie 5000 zł ze spłatą w 130 tygodni:

 • kwota pożyczki: 5 000 zł,
 • czas spłaty: 130 tygodni,
 • rata tygodniowa: 79,16 zł,
 • odsetki: 300,49 zł,
 • opłata przygotowawcza: 550 zł,
 • prowizja: 4 439,73 zł,
 • całkowita kwota do splaty: 10 290,22 zł,
 • RRSO: 268%.

Stan na dzień 06.05.2019r.

Reprezentatywny przykład pierwszej pożyczki w kwocie 11 500 zł ze spłatą w 130 tygodni:

 • kwota pożyczki: 11 500 zł,
 • czas spłaty: 130 tygodni,
 • rata tygodniowa: 180,48 zł,
 • odsetki: 486,58 zł,
 • opłata przygotowawcza: 550 zł,
 • prowizja: 10 926,37 zł,
 • całkowita kwota do splaty: 23 462,95 zł,
 • RRSO: 330%.

Stan na dzień 06.05.2019r.

Wady i zalety pożyczki LoanMe

Pożyczka LoanMe ma dosyć sporo zalet, ale też tyle samo wad, z których najważniejszymi są bardzo wysoki koszt oraz mało czytelna i pozbawiona wartościowych informacji strona internetowa. Poznaj wszystkie plusy i minusy i przeanalizuj je przed podjęciem decyzji o ewentualnym skorzystaniu z tej oferty.


Zalety:

 • dość wysoka maksymalna kwota, nawet do 11 500 zł,
 • pierwsza pożyczka za 0 zł pod warunkiem spłaty w czasie 30 dni,
 • brak wymogu posiadania stałego zatrudnienia,
 • udzielana na dowód bez zbędnych dokumentów,
 • otrzymasz bez zaświadczeń o zarobkach,
 • udzielana nawet przy niskich dochodach,
 • brak wymogu dokonywania przelewu weryfikacyjnego (dostępna usługa Instantor),
 • błyskawiczna decyzja już w trakcie pierwszej rozmowy z konsultanetm,
 • dopasowanie pożyczki do możliwości finansowych Klienta,
 • mało formalności,
 • Biuro Obsługi Klienta pracujące również w soboty,
 • pożyczka bez poręczeń i zabezpieczeń.

Wady:

 • brak możliwości złożenia wniosku całkowicie przez internet,
 • maksymalna kwota 11 500 zł dostępna dopiero za 2 razem – nowy Klient może pożyczyć do 5 000 zł,
 • bardzo wysokie w stosunku do konkurencji RRSO wynoszące nawet 268% lub 330%,
 • RRSO jedno z najwyższych wśród pożyczek pozabankowych ze spłatą na raty,
 • wysoki koszt w stosunku do konkurencji,
 • weryfikowanie baz zadłużonych,
 • konieczność posiadania zdolności kredytowej,
 • brak promocji dla stałych Klientów,
 • wymagana zdolność kredytowa,
 • strona firmy uboga w informacje o ofercie wartościowe dla Klienta,
 • brak wzoru umowy/umów, formularza informacyjnego na stronie firmy,
 • brak pomocnego działu FAQ zawierającego odpowiedzi na najczęstsze pytania,
 • brak informacji o sprawdzanych rejestrach dłużników na stronie internetowej.

Opinie Klientów o szybkiej pożyczce w LoanMe

Zapewne zauważyliście powyżej, że szybka pożyczka pozabankowa w LoanMe ma tyle samo plusów, co minusów. Atuty tej oferty są niepodważalne, ale kilka spośród jej negatywów może mieć podstawowe znaczenie dla wielu Klientów. Plusy i minusy oferty to jedno, ale o jej prawdziwej wartości mogą niekiedy dużo więcej powiedzieć opinie Klientów, którzy mieli okazję z niej korzystać. Dlatego gorąco zachęcam Klientów LoanMe do zaopiniowania tej pożyczki. Opiszcie jakość i sposób obsługi Klienta oraz swoje doświadczenia związane zarówno z pobraniem, jak i spłatą zobowiązania. Wasze subiektywne opinie będą najlepszym źródłem wiedzy dla Czytelników mojego bloga potencjalnie zainteresowanych tą ofertą.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy do “LoanMe – szybka pożyczka pozabankowa do 5 000 zł na 130 tygodni

 • maciek

  Fajny artykuł, dobrze opisana pożyczka, a co najważniejsze pokazane wady i zalety. Dzięki. Zapoznałem się i jak dla mnie to lichwa. Nie dość, że tyle kasują to jeszcze rozbijaką pożyczki na pierwszą niską i drugą wyższą. To chyba jedne z wyższych Rrso w firmach pożyczkowych! Opinie w internecie też mają delikatnie mówiąc słabe!