O blogu


Nazywam się Adam Marcinowski i założyłem ten blog, by dostarczać wartościową wiedzę, porady i narzędzia finansowe, które mogą pomóc w zrozumieniu świata finansów. Nie uznaję kompromisów i dlatego piszę o finansach jak jest, nazywam rzeczy po imieniu nazywając zły produkt złym, czy wręcz szkodliwym.

Znajdziesz tutaj poradniki, rankingi, recenzje różnych produktów finansowych, a także szereg materiałów na temat sposobów inwestowania, oszczędzania oraz zarabiania pieniędzy. Będę dzielił się z Wami swoimi przemyśleniami na temat finansów osobistych, budżetu domowego, czy sposobów wyjścia z długów.

O Blogu AdFinanse

O Blogu AdFinanse

Grupa docelowa

Nie określam grupy docelowej czytelników, gdyż nie jest to i nie będzie moim zamiarem. Chcę, aby każdy niezależnie od zasobności portfela, pozycji zawodowej, czy statusu społecznego znalazł tutaj wartościowe i przydatne materiały. Najważniejsze jest, byś chciał rozwijać Swoją świadomość finansową, by w aktywny sposób poprawić stan swoich finansów, zwiększyć zarobki, polepszyć pozycję zawodową, uporządkować własne finanse, mądrze oszczędzać oraz inwestować, czy pozbyć się długów.

Zawartość bloga

Staram się opisywać wartościowe usługi i produkty oraz akcje promocyjne, które mogą zainteresować moich Czytelników.

Na blogu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz niezależnie od tego, czy chcesz pożyczyć pieniądze, zainwestować je, czy po prostu zarobić.

Jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze, warto, jest mieć wiedzę jak to zrobić, by nie ponieść nadmiernych kosztów. Dodatkowo pomocnymi mogą okazać się recenzje poszczególnych kredytów uwzględniające ich wady i zalety.

Chciałbym, abyś zrozumiał, że niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmujesz i ile zarabiasz, możesz zmienić swoje życie i osiągnąć sukces. By to zrealizować, musisz jednak nauczyć się racjonalnie zarządzać finansami swoimi lub rodzinnymi. Dlatego bardzo ważne jest, byś wiedział gdzie i jak znaleźć dodatkowe źródło dochodu, jak zarządzać pieniędzmi, oszczędzać je i inwestować.

Reaguj na błędy – komentuj

Jestem człowiekiem i mogę się mylić, popełniać błędy, dlatego proszę, byście na nie reagowali i mi o nich mówili w komentarzach lub pisząc do mnie.

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować, zapraszam do zakładki kontakt.

Zapraszam też do zapoznania się ze spisem treści bloga.