Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych


Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych pozwoli Ci szybko zestawić oferty kilku towarzystw i wybierać najkorzystniejszą polisę dla Siebie. Poświęć kilka minut i porównaj ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW przez internet. Przy każdej z ofert znajdziesz odnośnik do jej recenzji, w której zapoznasz się z jej szczegółami oraz przeczytasz opinie Internautów na jej temat. W poniższych ofertach znajdziesz nie tylko obowiązkowe OC ale także dodatkowe ubezpieczenia takie jak assistance, NNW, czy ochrona opon. Sam wybierasz polisę która wydaje Ci się najkorzystniejsza. Zamów najlepsze ubezpieczenie samochodu przez internet a polisę otrzymasz ma Swój e-mail.

Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych

Jakie są zalety takiego porównania ubezpieczeń komunikacyjnych

Przede wszystkim masz możliwość szybkiego sprawdzenia warunków kilku Towarzystw i firm w jednym miejscu. Kolejną zaletą jest możliwość zapoznania się z rzetelnymi recenzjami poszczególnych ubezpieczeń. Szybko i wygodnie zrobisz rozeznanie rynku nie tracą czasu ani pieniędzy.

Oszczędzisz czas i pieniądze – nie wydajesz ich choćby na paliwo żeby dojechać do kilku Towarzystw celem poznania warunków poszczególnych polis. Bez wychodzenia z domu porównujesz oferty i obliczysz składkę u kilku ubezpieczycieli. Nie musisz dzwonić do agentów ani umawiać się na spotkania, a zestawienie ofert przejrzysz sobie wygodnie, siedząc na kanapie. Szybko znajdziesz dla Siebie korzystne ubezpieczenie samochodu dosłownie w kilka minut. Ponadto kupując polisę przez internet możesz otrzymać atrakcyjne zniżki. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz (lub kilka), by poznać szczegóły ofert. Może też zamówić kontakt doradcy, który przedstawi Ci szczegóły ubezpieczenia, które Cię interesuje. Rozwiązanie to pomoże Ci znaleźć ubezpieczenie komunikacyjne w korzystnej cenie.

Wybrać najlepsze ubezpieczenie samochodu nie jest łatwo

Wybór dobrego ubezpieczenia nie jest prosty, dlatego warto wykorzystać porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych, która pomoże Ci w zakupie polisy OC, AC lub NNW. Porównanie na mojej stronie ma za zadanie przede wszystkim pomóc Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie samochodu przez internet.

Nie kieruj się jednak jedynie ceną polisy, a dodatkowymi rozszerzeniami oferowanymi za darmo w ramach polisy. Zakres ochrony i suma gwarancyjna są takie w każdej ofercie, jako że reguluje je ustawa. Zdarza się, że w tej samej cenie w jednym Towarzystwie dostaniesz więcej niż w innym.

Dzięki poświęceniu kilku minut, zakupiona oferta, będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź sam jak szybko, łatwo oraz wygodnie wybierzesz i zamówisz najlepsze ubezpieczenie samochodu przez internet.

Dlaczego warto porównać ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW przez internet?

Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych da Ci przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy. To jednak tylko podstawowe zalety, których jest zdecydowanie więcej. Z dodatkowych zalet należy wymienić aktualność ofert, które mogą zmieniać się co jakiś czas. Każda recenzja jest aktualizowana o zmiany wprowadzane w danym produkcie. Zapewnia to Ci dostęp do rzetelnych i zawsze aktualnych informacji.

Mnogość ofert ubezpieczeń samochodu dostępnych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego samodzielne sprawdzenie ich wszystkich jest w zasadzie nierealne. Ostateczny koszt polisy jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od wielu czynników. Twój wiek, czas bezszkodowej jazdy, czy nawet model i typ pojazdu mogą zadecydować jak wysoka będzie Twoja składka. Dlatego warto porównać ubezpieczenia komunikacyjne i sprawdzić na co w ramach OC AC NNW lub pakietu możesz liczyć w kilku Towarzystwach.

Ile możesz zaoszczędzić kupując ubezpieczenie OC AC NNW przez internet?

Nie tylko samo porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych pozwoli Ci zaoszczędzić. Spore pieniądze możesz także oszczędzić decydując się zakup ubezpieczenia samochodu przez internet. Kupując ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW przez internet możesz otrzymać zniżki nawet 10%.

Jakie ubezpieczenia zawiera porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych?

Porównasz tutaj różne ubezpieczenia komunikacyjne, które umożliwią Ci kompleksowe zabezpieczenie nie tylko Twojego auta ale i jego pasażerów. Możesz tutaj sprawdzić oferty zarówno samego OC, jak i pakietów OC+AC. Masz również możliwość zapoznania się z ofertami pomocy w podróży (assistance) oraz dodatkowej ochrony podróżujących (NNW), a nawet ochrony szyb i opon.

Jakich dokumentów będziesz potrzebował, by zamówić ubezpieczenie samochodu przez internet?

Aby poznać koszt ubezpieczenia samochodu, czyli wysokość składki będziesz potrzebował jedynie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego pojazdu lub umowę kupna-sprzedaży. Posiadając te dokumenty obliczysz składkę w kilka minut.

Jak kupić tanie ubezpieczenie samochodu przez internet?

Blisko 70% Klientów znajduje tańsze ubezpieczenie samochodu prównując ubezpieczenia komunikacyjne. Jak już wspomniałem zakres każdego ubezpieczenia jest regulowany ustawowo. Dlatego kupując polisę OC należy się kierować czym innym niż w przypadku AC.

1. Wybierając OC musisz się kierować przede wszystkim najniższą ceną, jednocześnie zwracając uwagę na dodatkowe rozszerzenia. Rozszerzenia te bardzo wzbogacają ochronę i często są dostępne w cenie polisy OC bądź za niewielką dopłatą.

2. Wybierając Autocasco najważniejszy dla Ciebie powinien być zakres ochrony. Powinieneś jednak zwrócić baczną uwagę na kwestie takie jak: suma ubezpieczenia, sposób naprawy samochodu, amortyzacja części a także ewentualny udział własny w likwidacji szkody.

Co trzeba zrobić, aby ubezpieczyć Swój pojazd?

Jeżeli masz przygotowany dowód rejestracyjny i prawo jazdy, to wystarczy, że klikniesz przycisk „złóż wniosek” przy wybranej ofercie. Zostaniesz przeniesiony do formularza danego Towarzystwa lub firmy. Dostępne są dwa rodzaje formularzy. Pierwszy jest to prosty formularz zamówienia kontaktu doradcy. Podajesz w nim tylko podstawowe dane niezbędne do nawiązania kontaktu, takie jak imię, nazwisko i numer telefonu. Drugim jest formularz wniosku o ubezpieczenie samochodu przez internet. Jego wypełnienie i przesłanie nie stwarza obowiązku skorzystania z oferty, a pozwala poznać jej szczegóły i dokładną wysokość składki. Ubezpieczenie samochodu opłacisz za pośrednictwem bankowości internetowej, a polis i inne dokumenty otrzymasz na swoją pocztę e-mail.

Zostaw Swoją opinię

Jeśli miałeś sposobność korzystać z usług któregokolwiek z powyższych Towarzystw lub firm, to podziel się Swoją opinią o jej ofercie w komentarzu pod artykułem. Jeśli nie korzystałeś z usług żadnego ubezpieczyciela, to również zapraszam Cię do zaopiniowania powyższych produktów. Każda opinia niezależnie czy pozytywna, czy negatywna jest wartościowym źródłem informacji dla innych Czytelników bloga.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.