Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych


 

Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych pozwoli Ci szybko i rzetelnie zestawić oferty kilku towarzystw i wybierać najkorzystniejszą polisę dla Siebie. Poświęć kilka minut i porównaj ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW przez internet. Przy każdej z ofert znajdziesz odnośnik do jej recenzji, w której zapoznasz się z jej szczegółami oraz przeczytasz opinie Internautów na jej temat. W poniższych ofertach znajdziesz nie tylko obowiązkowe OC ale także dodatkowe ubezpieczenia takie jak assistance, NNW, ochrona szyb, czy ochrona opon. Sam wybierasz polisę która wydaje Ci się najkorzystniejsza. Zamów najlepsze ubezpieczenie samochodu przez internet a polisę otrzymasz ma Swój e-mail.

Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych


Link4
Ubezpieczenia komunikacyjne Link 4:

 • roczna nawigacja NaviExpert,
 • pomoc drogowa tylko do 30 minut,
 • holowanie do 100 km,
 • samochód zastępczy do 3 dni,
 • wygodny i szybki zakup polisy bez wychodzenia z domu,
 • 7% zniżki za zakup polisy przez internet.
Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych


Ubezpieczenia PZU
Ubezpieczenie PZU Auto OC i AC:

 • OC – bezpośrednia likwidacja szkody, Zielona Karta, Pomoc w Drodze Komfort.
 • gotówka dla osób, którym kierowca ubezpieczonego pojazdu wyrządzi szkodę w wypadku bądź kolizji,
 • AC – pieniądze w razie kradzieży, uszkodzenia bądź zniszczenia pojazdu, nawet 60% zniżki za jazdę bez wypadków szybka napraw, bezpłatny pakiet podstawowych usług assistance, ochrona od niemal wszystkich zdarzeń.
 • opcje dodatkowe – możliwość dopasowania ubezpieczenia do Swoich potrzeb.
Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych


Bezpieczny.pl
Bezpieczny.pl ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe:

 • dostępne bez limitu wieku ubezpieczanego auto,
 • zakres terytorialny Polska i Europa,
 • holowanie do 500 kilometrów,
 • pomoc na drodze przez 7 dni w tygodniu i 24h/dobę,
 • średni czas oczekiwania na pomoc 30 minut,
 • 10% zniżki po zastosowaniu kodu agenta 02346.
Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych


Bezpieczny.pl
Bezpieczny.pl ubezpieczenie OC:

 • szybki zakup i ubezpieczenie on-line,
 • 50 zł rabatu za dziecko do 16 lat ubezpieczone w Bezpieczny.pl,
 • 3% rabatu za każde dobrowolne ubezpieczenie w Bezpieczny.pl,
 • 10% zniżki po zastosowaniu kodu agenta 02346,
 • zniżki dla kierowców posiadających prawo jazdy dłużej niż 10 lat,
 • Assistance standard w cenie OC,
 • możliwość rozszerzenia polisy o OC w Życiu Prywatnym.
Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych

Jakie są zalety takiego porównania ubezpieczeń komunikacyjnych

Przede wszystkim masz możliwość szybkiego sprawdzenia warunków kilku Towarzystw i firm w jednym miejscu. Kolejną zaletą jest możliwość zapoznania się z rzetelnymi recenzjami poszczególnych ubezpieczeń. Szybko i wygodnie zrobisz rozeznanie rynku nie tracą czasu ani pieniędzy.

Oszczędzisz czas i pieniądze – nie wydajesz ich choćby na paliwo żeby dojechać do kilku Towarzystw celem poznania warunków poszczególnych polis. Bez wychodzenia z domu porównujesz oferty i obliczysz składkę u kilku ubezpieczycieli. Nie musisz dzwonić do agentów ani umawiać się na spotkania, a zestawienie ofert przejrzysz sobie wygodnie, siedząc na kanapie. Szybko znajdziesz dla Siebie korzystne ubezpieczenie samochodu dosłownie w kilka minut. Ponadto kupując polisę przez internet możesz otrzymać atrakcyjne zniżki. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz (lub kilka), by poznać szczegóły ofert. Może też zamówić kontakt doradcy, który przedstawi Ci szczegóły ubezpieczenia, które Cię interesuje. Rozwiązanie to pomoże Ci znaleźć ubezpieczenie komunikacyjne w korzystnej cenie.

Wybrać najlepsze ubezpieczenie samochodu nie jest łatwo

Wybór dobrego ubezpieczenia nie jest prosty, dlatego warto wykorzystać porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych, która pomoże Ci w zakupie polisy OC, AC lub NNW. Porównanie na mojej stronie ma za zadanie przede wszystkim pomóc Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie samochodu przez internet.

Nie kieruj się jednak jedynie ceną polisy, a dodatkowymi rozszerzeniami oferowanymi za darmo w ramach polisy. Zakres ochrony i suma gwarancyjna są takie w każdej ofercie, jako że reguluje je ustawa. Zdarza się, że w tej samej cenie w jednym Towarzystwie dostaniesz więcej niż w innym.

Dzięki poświęceniu kilku minut, zakupiona oferta, będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź sam jak szybko, łatwo oraz wygodnie wybierzesz i zamówisz najlepsze ubezpieczenie samochodu przez internet.

Dlaczego warto porównać ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW przez internet?

Porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych da Ci przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy. To jednak tylko podstawowe zalety, których jest zdecydowanie więcej. Z dodatkowych zalet należy wymienić aktualność ofert, które mogą zmieniać się co jakiś czas. Każda recenzja jest aktualizowana o zmiany wprowadzane w danym produkcie. Zapewnia to Ci dostęp do rzetelnych i zawsze aktualnych informacji.

Mnogość ofert ubezpieczeń samochodu dostępnych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego samodzielne sprawdzenie ich wszystkich jest w zasadzie nierealne. Ostateczny koszt polisy jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od wielu czynników. Twój wiek, czas bezszkodowej jazdy, czy nawet model i typ pojazdu mogą zadecydować jak wysoka będzie Twoja składka. Dlatego warto porównać ubezpieczenia komunikacyjne i sprawdzić na co w ramach OC AC NNW lub pakietu możesz liczyć w kilku Towarzystwach.

Ile możesz zaoszczędzić kupując ubezpieczenie OC AC NNW przez internet?

Nie tylko samo porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych pozwoli Ci zaoszczędzić. Spore pieniądze możesz także oszczędzić decydując się zakup ubezpieczenia samochodu przez internet. Kupując ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW przez internet możesz otrzymać zniżki nawet 10%.

Jakie ubezpieczenia zawiera porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych?

Porównasz tutaj różne ubezpieczenia komunikacyjne, które umożliwią Ci kompleksowe zabezpieczenie nie tylko Twojego auta ale i jego pasażerów. Możesz tutaj sprawdzić oferty zarówno samego OC, jak i pakietów OC+AC. Masz również możliwość zapoznania się z ofertami pomocy w podróży (assistance) oraz dodatkowej ochrony podróżujących (NNW), a nawet ochrony szyb i opon.

Jakich dokumentów będziesz potrzebował, by zamówić ubezpieczenie samochodu przez internet?

Aby poznać koszt ubezpieczenia samochodu, czyli wysokość składki będziesz potrzebował jedynie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego pojazdu lub umowę kupna-sprzedaży. Posiadając te dokumenty obliczysz składkę w kilka minut.

Jak kupić tanie ubezpieczenie samochodu przez internet?

Blisko 70% Klientów znajduje tańsze ubezpieczenie samochodu prównując ubezpieczenia komunikacyjne. Jak już wspomniałem zakres każdego ubezpieczenia jest regulowany ustawowo. Dlatego kupując polisę OC należy się kierować czym innym niż w przypadku AC.

1. Wybierając OC musisz się kierować przede wszystkim najniższą ceną, jednocześnie zwracając uwagę na dodatkowe rozszerzenia. Rozszerzenia te bardzo wzbogacają ochronę i często są dostępne w cenie polisy OC bądź za niewielką dopłatą.

2. Wybierając Autocasco najważniejszy dla Ciebie powinien być zakres ochrony. Powinieneś jednak zwrócić baczną uwagę na kwestie takie jak: suma ubezpieczenia, sposób naprawy samochodu, amortyzacja części a także ewentualny udział własny w likwidacji szkody.

Co trzeba zrobić, aby ubezpieczyć Swój pojazd?

Jeżeli masz przygotowany dowód rejestracyjny i prawo jazdy, to wystarczy, że klikniesz przycisk „złóż wniosek” przy wybranej ofercie. Zostaniesz przeniesiony do formularza danego Towarzystwa lub firmy. Dostępne są dwa rodzaje formularzy. Pierwszy jest to prosty formularz zamówienia kontaktu doradcy. Podajesz w nim tylko podstawowe dane niezbędne do nawiązania kontaktu, takie jak imię, nazwisko i numer telefonu. Drugim jest formularz wniosku o ubezpieczenie samochodu przez internet. Jego wypełnienie i przesłanie nie stwarza obowiązku skorzystania z oferty, a pozwala poznać jej szczegóły i dokładną wysokość składki. Ubezpieczenie samochodu opłacisz za pośrednictwem bankowości internetowej, a polis i inne dokumenty otrzymasz na swoją pocztę e-mail.

Zostaw Swoją opinię

Jeśli miałeś sposobność korzystać z usług któregokolwiek z powyższych Towarzystw lub firm, to podziel się Swoją opinią o jej ofercie w komentarzu pod artykułem. Jeśli nie korzystałeś z usług żadnego ubezpieczyciela, to również zapraszam Cię do zaopiniowania powyższych produktów. Każda opinia niezależnie czy pozytywna, czy negatywna jest wartościowym źródłem informacji dla innych Czytelników bloga.

58{icon} {views}

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:


O admin

Interesuję się finansami od wielu lat, przez 9 lat pracowałem w branży finansowej. Kolejne 5 lat administrowałem portalem finansowym. Obecnie mieszkam w przepięknym Olsztynie, w otoczeniu tego, co kocham, czyli wody i lasów. Pracuję, udzielam się społecznie, a w wolnych chwilach bloguję. Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.