Porównanie ubezpieczeń turystycznych 1


Wyjeżdżasz na wakacje, na ferie zimowe lub do pracy za granicą i szukasz dobrej polisy turystycznej? Sprawdź poniższe porównanie ubezpieczeń turystycznych i podróżnych! Nie trać czasu i w jednym miejscu porównaj ubezpieczenia turystyczne online i zamów wygodnie przez internet. Porównanie wielu ofert w jednym miejscu pozwoli Ci znaleźć polisę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Porównanie ubezpieczeń turystycznych i podróżnych

Oszczędzaj czas i pieniądze – sprawdź porównanie ubezpieczeń turystycznych

Niezależnie gdzie i z jakich powodów się wybierasz, to pełną ochronę ubezpieczeniową na czas podróży zapewni tylko właściwie dobra polisa. Sam decydujesz, jakie elementy, dodatki i rozszerzenia polisy wybierasz oraz jak zakres ochrony i cena Cię interesuje. Za ubezpieczenie zapłacisz kartą lub przelewem. Nie tracisz czasu na dojazdy do biur agentów ani stanie w kolejkach. Tutaj łatwo wybierzesz najbardziej opłacalne ubezpieczenie turystyczne, które indywidualnie dopasujesz do Swoich potrzeb.

Porównaj ubezpieczenia turystyczne online

Wyjeżdżasz wypocząć, uprawiać sport lub do pracy za granicę i szukasz najlepszego ubezpieczenia? Dobra polisa zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa podczas wyjazdu oraz w razie potrzeby pokryje koszty leczenia, ratownictwa bądź utraconego bagażu. Sprawdź porównanie ubezpieczeń turystycznych i zobacz, co mogą Ci zaoferować poszczególni Ubezpieczyciele. To bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, określisz zakres ochrony, porównasz ceny ubezpieczeń w różnych firmach i wybierzesz najatrakcyjniejszą ofertę. Polisę możesz kupić w pełni przez internet. Po opłaceniu jej w ciągu 15 minut na Twój adres mailowy zostanie przesłany dokument polisy.

Jaki zakres ochrony oferują ubezpieczenia turystyczne

Ochrona działa od pierwszego do ostatniego dnia wyjazdu bez względu na to, czy spędzasz czas w Polsce, czy za granicą. Polisy turystyczne oferują szeroki zakresem ochrony, który można dostosowywać do Swoich potrzeb dzięki dodatkom i rozszerzeniom.

Podstawowa ochrona może obejmować m.in.:

  • pokrycie kosztów leczenia w podróży,
  • następstwa nieszczęśliwych wypadków,
  • pokrycie wydatków związanych z transportem w nagłych sytuacjach,
  • ubezpieczenie bagażu.

Ochronę możesz dodatkowo rozszerzyć np. o:

  • pokrycie szkód wynikłych wskutek uprawiania sportów ekstremalnych i wyczynowych,
  • zwrot kosztów rezygnacji z wyjazdu, biletów lotniczych, czy odwołania noclegu.

Porównaj ubezpieczenia turystyczne i podejmij właściwą decyzję

Dzięki porównaniu ubezpieczeń turystycznych wybierzesz online znakomicie dopasowaną polisę. Korzystając z ofert cenionych Ubezpieczycieli, zyskasz komfort i bezpieczeństwo, cedując finansową odpowiedzialność w razie wystąpienia wypadku, zachorowaniu lub szkody w czasie podróży.

Jak wybrać dopasowane ubezpieczenie turystyczne?

Po zapoznaniu się z recenzjami poszczególnych ofert (dostępne powyżej) wystarczy kliknąć przycisk „złóż wniosek”. Zostaniesz przeniesiony do prostego formularza, w którym powinieneś w pierwszym rzędzie podać datę urodzenia, określić cel podróży oraz podać czas pobytu w podróży. Należy też podać informacje, czy przebywasz obecnie na terenie Polski. W formularzu zaznaczasz również ewentualne rozszerzenia, które Ciebie dotyczą, jak np. sportów ekstremalnych, czy wyczynowych. Po ustaleniu zakresu ochrony sprawdzisz wysokość składki dla wybranego przez Ciebie warianty. Zestawiając poszczególne oferty i analizując je pod względem zakresu polisy oraz kosztów, możesz sporo zaoszczędzić. To wszystko pozwoli Ci wybrać ubezpieczenie turystyczne online dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Co daje ubezpieczenie turystyczne?

Wykupienie ubezpieczenia turystycznego jest podstawową kwestią, o której trzeba pamiętać, wyjeżdżając w Polskę lub za granicę. Nawet jeżeli posiadasz kartę EKUZ (można ją wyrobić za darmo w regionalnym NFZ), to zakres usług medycznych, które są świadczone bezpłatnie, jest bardzo zróżnicowany. Darmowa opieka medyczna przysługuje Ci we wszystkich Unii Europejskiej. Jednakże w wielu krajach, pomimo że leczenie jest darmowe, to zapłacisz już za pobyt w szpitalu lub wezwanie karetki. Uprawiając sporty, pamiętaj, że tylko w Polsce ewentualna akcja ratunkowa prowadzona jest na koszt państwa. Natomiast w większości krajów europejskich koszty akcji ratunkowej, w tym karetki lub helikoptera, pokrywa poszkodowany.

Nie zapomnij o ubezpieczeniu podróżnym! Sprawdź porównanie ubezpieczeń turystycznych!

Ubezpieczenie podróżne jest najprostszym sposobem, by cieszyć się wyjazdem zagranicznym bez obaw o zdrowie i nieprzewidziane koszty. Dzięki niemu możesz w jednym miejscu poznać ciekawe oferty, porównać je i w łatwy sposób wybrać najlepszą. Dzięki temu zyskasz lepszą polisę za mniejsze pieniądze.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Komentarz do “Porównanie ubezpieczeń turystycznych

  • Pit

    Wykupienie ubezpieczenia turystycznego jest tak samo ważne jak opłacenie wyjazdu. Mój kolega wyjeżdżał na narty do Włoch i olał wykupienie polisy. Złamał noge i dramat! Kosztowało go to kupę kasy!