Pożyczki na raty bez BIK, KRD, ERIF, BIG – porównanie


Zebrałem wszystkie pożyczki na raty bez BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG i ZBP w 1 miejscu. Poniżej znajdziesz wygodne porównanie pożyczek ratalnych bez sprawdzania baz dłużników. Są to ciekawe pożyczki dla osób zadłużonych. Pożyczki ratalne prezentowane poniżej są ofertami wyłącznie sprawdzonych firm pożyczkowych.

Dlaczego warto sprawdzić porównanie pożyczek bez baz?

Jeśli zależy Wam na aktualnych rzetelnie przedstawionych informacjach oraz czytelnie przedstawionym porównaniu wszystkich, najlepszych obecnie pożyczek ratalnych bez KRD, BIK, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG i ZBP ratalnych, to znaleźliście się w dobrym miejscu! Porównanie to powstało, by ułatwić Wam wybranie najkorzystniejszej oferty, co nie jest łatwe, wśród tylu dostępnych produktów.
Pożyczki na raty bez BIK, KRD, ERIF, BIG

Pożyczki na raty bez BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG i ZBP są też często określane jako pożyczki dla zadłużonych lub pożyczki bez zdolności kredytowej. Pożyczkodawcy je oferujący nie sprawdzają poniektórych baz oraz stosują łagodniejszą formę weryfikacji Klienta, często przymykając oko na negatywne wpisy w bazach. Między innymi dlatego pożyczki ratalne cenione są przez osoby ze złą historią kredytową w bazach dłużników. Są też popularne wśród osób mających zbyt duże obciążenia kredytowe uniemożliwiające uzyskania finansowania w banku.

Czy uzyskanie pożyczki bez KRD, BIK, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG lub ZBP jest trudne?

Uzyskanie pożyczki będąc w rejestrach dłużników, z pewnością nie jest łatwym zadaniem choćby z racji ilości dostępnych produktów finansowych. Każdy z Pożyczkodawców korzysta z kilku rejestrów dłużników, sprawdzając w nich wnioskodawców przed wydaniem decyzji. Jak zapewne zwróciłeś uwagę powyżej, są to różne rejestry. Kwestia tego, czy dany pożyczkodawca sprawdza Klientów w tym, czy innym rejestrze zależy od jego indywidualnych ustaleń. Jednakże to, że Klienci są sprawdzani w bazach, nie pozbawia ich szans na uzyskanie finansowania. W większości przypadków każdy wie, do jakiego rejestru został wpisany i za co. Dlatego będąc umieszczonym np. w rejestrze KRD, można poszukać Pożyczkodawcy, który go nie sprawdza. Trzeba też pamiętać, że większość Pożyczkodawców deklaruje liberalne podejście do negatywnych wpisów w bazach dłużników i do każdego Klienta podchodzi w indywidualny sposób. Dlatego warto choćby spróbować złożyć wniosek, gdyż istnieją duże szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji.

Rejestru KRD nie sprawdzają:

Pożyczki na raty bez ERIF

Pożyczka bez ERIF nie jest częstym przypadkiem na rynku pożyczkowym. Bazy tej nie sprawdza zaledwie kilku Pożyczkodawców. Dlatego, jeżeli jesteś w niej umieszczony, warto zacząć od złożenia wniosku w firmie, która nie sprawdza bazy ERIF. Jednakże jeżeli zdarzy się, że warunki nie będą Ci odpowiadały lub dostaniesz decyzję odmowną, to warto mimo wszystko złożyć wniosek także do firmy, która weryfikuje ERIF. Warto podjąć taką próbę, gdyż można liczyć na liberalne podejście Pożyczkodawcy do zadłużeń widocznych w bazie ERIF. Oczywiście im niższe one będą tym dla nas korzystniej.

Rejestru ERIF nie sprawdzają:

Pożyczki na raty bez BIK

Otrzymanie przez internet pożyczki ratalnej bez BIK nie jest wcale takie trudne, jakby mogło się wydawać. Temu, by wygodnie znaleźć oferty szybkich pożyczek ratalnych, w których nie jest sprawdzane Biuro Informacji Kredytowej, między innymi służy to porównanie. Szczególnie kiedy masz zaległe raty lub niespłacone zobowiązania wobec banków, możesz skorzystać z pożyczki w poniższych firmach.

Rejestru BIK nie sprawdzają:

Pożyczki na raty bez BIG Infomonitor

Pożyczki przez internet bez BIG Infomonitor są udzielane przez nieliczne firmy oferujące pożyczki online.

Rejestru BIG Infomonitor nie sprawdzają:

Pożyczki na raty bez KBIG

Rejestr KBIG, czyli Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej jest jednym z najnowszych rejestrów, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Być może to sprawia, że nie jest on zbyt popularny wśród Pożyczkodawców. Bazę KBIG sprawdza zaledwie kilka firm.

Rejestru KBIG nie sprawdzają:

Pożyczki na raty bez ZBP

Listę rejestrów długów zamyka ZBP, czyli Związek Banków Polskich. Bazę ZBP sprawdzają naprawdę nieliczni Pożyczkodawcy, pomimo że działa ona już dosyć długo na rynku. Jednakże do niedawna jak sama nazwa wskazuje Związek Banków Polskich, współpracował wyłącznie z bankami.

Rejestru ZBP nie sprawdzają:

Sprawdź również ranking i porównanie wszystkich chwilówek:

Czy można dostać pożyczkę ratalną przez internet mimo posiadania wpisu w jednej z powyższych baz?

Do rejestru dłużników można trafić nie tylko za niespłacony kredyt, ale również np. za nieuregulowane rachunki za media, czy nawet zaległe alimenty. Osoby, które znajdą się w bazie dłużników, nie mają już szans, żeby pożyczyć pieniądze w banku. Jednakże pomimo posiadania negatywnych wpisów w bazach mogą liczyć na udzielenie pożyczki w niektórych firmach pozabankowych. Parabanki mają co prawda elastyczne podejście negatywnych wpisów dotyczących pożyczkobiorcy widocznych w bazach, ale jest ona ograniczona. Duża ilość negatywnych wpisów dotyczących wysokich zaległości może skutkować odrzuceniem wniosku o pożyczkę ratalną nawet w Parabanku. Jedynym odstępstwem są tutaj oferty z zabezpieczeniem, gdzie Pożyczkodawca sam deklaruje, że ilość i wysokość negatywnych wpisów nie ma znaczenia. Do tego rodzaju ofert można zaliczyć pożyczkę Speed Cash oraz RapidaMoney. Jeżeli nie możesz dostarczyć zabezpieczenia ani poręczyciela, to możesz wybrać inną ofertę i spróbować złożyć wniosek. Jeżeli wiesz, w których bazach jesteś wpisany, to po prostu wybierz powyżej firmę, która jej nie sprawdza i złóż wniosek. To nic nie kosztuje, a można liczyć, że zostanie on pozytywnie rozpatrzony.

Pożyczka ratalna przez internet bez zaświadczeń i zdolności kredytowej

Popularność pożyczek na raty bez weryfikacji w bazach dłużników wynika nie tylko z ich łatwych procedur, znikomych formalności, czy dostępności bez zaświadczeń o dochodach. Głównym czynnikiem mającym na to wpływ jest to, że są one dostępne dla Klientów niemający zdolności kredytowej, a przede wszystkim dla zadłużonych. Z pożyczki na raty może skorzystać przez internet niemal każdy, a nawet ten, kto z racji swojej złej historii kredytowej, czy braku zdolności kredytowej nie może ubiegać się o kredyt gotówkowy w banku. Nawet w sytuacji, kiedy masz kilka pożyczek ratalnych lub chwilówek nie jesteś w sytuacji bez wyjścia, pozbawiony dostępu do finansowania. Niektóre firmy pożyczkowe zgadzają się na konsolidację zobowiązań innych pożyczkodawców.

Pożyczki dla zadłużonych w BIK, ERIF, KRD, BIG Infomonitor, ZBP, KBIG

Dlaczego osoby zadłużone mają przez długi czas problemy w uzyskaniu pożyczki w banku? Przyczyna jest bardzo prosta! Informacje w rejestrach dłużników mogą być przechowywane i udostępniane nawet przez 10 lat po spłacie zaległych zobowiązań nadal. Rozumieją to niektóre Parabanki, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób widniejących w rejestrach, umożliwiając im otrzymanie pożyczki dla zadłużonych. Nawet jeżeli Wnioskodawca zostanie sprawdzony w bazach, to wynik tego sprawdzenia nie musi skutkować odmową.

Porównaj pożyczki na raty bez BIK, KRD, ERIF i innych baz, by nie tracić czasu

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie porównanie pożyczek ratalnych bez sprawdzania baz dłużników pozwoli ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Możesz na jednej stronie wygodnie sprawdzić najważniejsze i najbardziej istotne z punktu widzenia Klienta parametry każdej z pożyczek. Nie musisz przy tym tracić czasu na przeszukiwanie kilkudziesięciu stron internetowych poszczególnych Pożyczkodawców. Liczę na to, że zaoszczędzisz też pieniądze, wybierając ofertę odpowiednią nie tylko pod kątem warunków, ale przede wszystkim kosztów. Wybierz rozsądnie i skorzystaj z pożyczki na raty bez BIK lub innych baz nie przepłacając.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.