Pożyczki przez internet – porównanie pożyczek na raty 1


Skoro tutaj trafiłeś, to zapewne spotkały Cię nieprzewidziane wydatki. Potrzebujesz pilnie zastrzyku gotówki? Porównaj pożyczki przez internet bez zaświadczeń, które możesz dostać nawet w 15 minut na konto bankowe. Poniżej znajdziesz porównanie pożyczek na raty, które zostały przeze mnie wyselekcjonowane spośród dziesiątek ofert. Są to wyłącznie najciekawsze propozycje renomowanych Pożyczkodawców cieszących się zaufaniem Klientów. Poniżej znajdziesz przygotowane przeze mnie boxy, w których umieściłem najważniejsze dla potencjalnego pożyczkobiorcy informacje. Są to kluczowe dane każdej z ofert umożliwiające dobranie optymalnej do możliwości oraz potrzeb.

Pożyczki przez internet

Porównaj najlepsze pożyczki długoterminowe ze spłatą w miesięcznych ratach

Porównanie pożyczek na ratyTakie wyodrębnienie i uwypuklenie najważniejszych informacji zwiększa ich czytelność. Dzięki czemu masz maksymalnie ułatwione porównanie pożyczek na raty. W przypadku wielu ofert możesz skorzystać z pożyczki przez internet bez sprawdzania baz dłużników, takich jak BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG, czy też ZBP. Sprawdź poniższe porównanie pożyczek na raty i nie trać mnóstwa cennego czasu na przeglądanie wielu stron, żeby wybrać pożyczkę optymalną do indywidualnej sytuacji, potrzeb i możliwości finansowych.

Obecnie pożyczki oferują nie tylko banki, gdyż mają konkurencję, jaką tworzą pozabankowe firmy pożyczkowe. Oferty bankowe cechują wyśrubowane wymagania stawiane Klientom oraz długi czas, jaki wiąże się z otrzymaniem finansowania. Dlatego wielu Klientów interesują szybkie pożyczki pozabankowe, których szeroki wybór pozwala znaleźć ofertę odpowiednią do wymagań i potrzeb. Atutem rozwiązań pozabankowych jest dużo większa dostępność, gdyż wielu Pożyczkodawców nie sprawdza baz dłużników.

Jak korzystać z porównania pożyczek na raty?

To bardzo proste. Porównanie pożyczek na raty zostało przygotowane w formie boxów. Przedstawiają one najatrakcyjniejsze oferty wraz z kluczowymi informacjami o nich. Każdy box z ofertą jest oznaczony logiem Pożyczkodawcy, którego ona dotyczy. U dołu boxu znajdują się dwa przyciski, pod którymi skrywają się odnośniki. Pierwszym przyciskiem jest „Złóż wniosek online”, który przekieruje Cię do formularza wniosku na stronę danego Pożyczkodawcy. Drugim przyciskiem jest „Recenzja i opinie”, który przekieruje Cię na podstronę mojego bloga z dokładną recenzją danej pożyczki zawierającą między innymi szczegółowe informacje o kosztach, podsumowanie wad i zalet oraz opinie Internautów o danej pożyczce.
Ponadto, jeżeli chodzi o wspomniane wyżej kluczowe informacje o każdej z ofert, to znajdziesz między innymi o:

 1. Minimalnej i maksymalnej kwocie pożyczki oraz o tym, czy maksymalna kwota jest dostępna za pierwszym razem.
 2. Czasie spłaty wyrażonym w miesiącach lub w ilości i rat.
 3. Sposobie wzięcia pożyczki tzn. czy jest to pożyczka w 100% internetowa, czy wymaga wizyty w oddziale.
 4. Informacje o szybkości rozpatrywania wniosku i wydawania decyzji.
 5. Czasie wypłaty przyznanej pożyczki na konto bankowe.
 6. Sposobie dokonywania wypłaty na konto Pożyczkobiorcy np. o tym, czy firma współpracuje z DotPay, dzięki czemu można otrzymać pieniądze w kilka minut.
 7. Wysokości RRSO dla przykładu reprezentatywnego, który jest podany w recenzji danego produktu.
 8. Minimalnym i maksymalnym wieku pożyczkobiorcy.
 9. Możliwości rozpoczęcia spłaty po danym czasie (odroczenie spłaty pierwszej raty) lub zawieszeniu spłaty w jej trakcie (wakacje kredytowe).
 10. Możliwości otrzymania przez nowych Klientów darmowej pożyczki.
 11. Opcji złożenia wniosku o podwyższenie kwoty pożyczki w trakcie spłaty.

Jeżeli interesuje Cię niska kwota na krótki czas, to sprawdź:

Różne rodzaje pożyczek na raty

Jeśli jesteś osobą zadłużoną, to zobacz koniecznie pożyczki przez internet na raty przeznaczone właśnie dla zadłużonych. Jeżeli masz niespłacone chwilówki, to w Ekassa pożyczysz na ich spłatę nawet 16 000 zł, a w Mikrokasa 15 000. Akurat te dwie firmy oferują pożyczki na konsolidację chwilówek. Natomiast jeżeli jesteś zadłużony w bankach, to powyżej znajdziesz wiele innych ofert przeznaczonych dla dłużników umieszczonych w rejestrach zadłużonych typu BIK, czy KRD.
Szybkie pożyczki długoterminowe ze spłatą w miesięcznych ratach mogą się okazać dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Mogą być także pomocne w wyjściu ze spirali długów. Jednakże warunkiem tego jest, żebyś dobrał taką ratę, która będziesz w stanie spłacać na czas.

Szybka pożyczka przez internet na dowód

Wszystkie prezentowane przez internet są udzielane na podstawie danych z dowodu osobistego. Większość Pożyczkodawców nie wymaga żadnych innych dokumentów, a w tym tych dotyczących dochodów.
Pozabankowe pożyczki przez internet są rozwiązaniem w przypadku nagłych wydatków. Jeżeli bank odmawia Ci kredytu lub po prostu błyskawicznie potrzebujesz pieniędzy, to je mieć na swoim koncie bankowym nawet w 15 minut.

Nowe pozabankowe pożyczki przez internet

Powyższe porównanie pożyczek na raty na bieżąco aktualizuję o zmiany wprowadzane przez Pożyczkodawców. Dbam również o to, by umieszczać w porównaniu pojawiające się na rynku nowe oferty. Każda z takich nowości po uprzednim sprawdzeniu jest przeze mnie recenzowana, po czym umieszczana w porównaniu. Dlatego chcąc skorzystać z pożyczki przez internet, nie musisz tracić czasu na żmudne poszukiwania. Tutaj znajdziesz sprawdzone, pewne i zawsze aktualne porównanie pożyczek na raty.

Pożyczki od ręki udzielane 24 h na dobę również w soboty i niedziele

Parabanki oferujące pożyczki przez internet przyjmują wnioski przez 7 dni w tygodniu również w weekendy. Niestety tylko nieliczne z nich pracują w soboty i niedziele, rozpatrując wnioski. W powyższych boxach opisałem, którzy z pożyczkodawców udzielają pożyczek całodobowych w weekendy. Oczywiście nie otrzymasz pieniędzy w weekend, gdyż wówczas nie pracują banki. Jednakże gotówka wpłynie na Twoje konto bankowe w poniedziałek koło południa pierwszą sesją przelewów.

Czy pożyczki przez internet są w pełni bezpieczne?

Wszystkie pożyczki internetowe są udzielane w oparciu o przepisy prawa, a przede wszystkim zgodnie z ustawą antylichwiarską. W moim porównaniu tylko zaufane popularne firmy cieszące się dobrą reputacją. Jeżeli cokolwiek w ich ofercie budziło moją jakąkolwiek wątpliwość, to dokładnie to opisałem w recenzji danej pożyczki.

Szybkie pożyczki przez internet – dlaczego warto z nich skorzystać?

Pożyczki udzielane przez internet to produkt, którego popularność rośnie choćby z racji wzrostu popularności samego internetu. W internecie nie szukamy już wyłącznie informacji i rozrywki. Teraz na co dzień robimy w nim zakupy, czy korzystamy z nowoczesnych usług finansowych. Otwarcie konta bankowego, założenie lokaty, czy wzięcie pożyczki przez internet stało się codziennością milionów osób na całym świecie. Szybkie i wygodne usługi finansowe, z których można skorzystać bez wychodzenia z domu, są tym, czego oczekują dzisiejsi Klienci. Dlatego pożyczki przez internet stale zyskują na popularności. Za co jednak Klienci cenią je najbardziej? Zobaczmy:

 1. Łatwa i wygodna dostępność. Aplikować o pożyczkę można z tabletu, laptopa z dowolnego miejsca, w którym Masz dostęp do internetu. Całość procedur można załatwić zdalnie w domu w 100% przez internet.
 2. Uproszczone do minimum procedury. Cały proces związany ze wzięciem pożyczki jest uproszczony do minimum. Internetowe formularze wniosków są bardzo proste, a do ich wypełnienia wystarczą dane z dowodu osobistego. Jedynym utrudnieniem jest wymóg wykonania przelewu weryfikującego tożsamości (1 grosz).
 3. Mało restrykcyjne wymagania w stosunku do Pożyczkobiorców. Parabanki, czyli pozabankowe firmy pożyczkowe różnią się od banków przede wszystkim tym, że w stosunku do Pożyczkobiorcy nie są stosowane restrykcyjne wymagania. W przeciwieństwie do banków brak historii kredytowej, brak zdolności kredytowej, czy niskie dochody nie stanowią z reguły problemu.
 4. Elastyczne podejście do informacji umieszczonych w rejestrach dłużników. W przypadku większości Pożyczkodawców ewentualne negatywne wpisy w bazach dłużników nie przeszkadzają w otrzymaniu wsparcia finansowego.
 5. Szybkość dostępu do pieniędzy. Całość procedur związanych ze wzięciem pożyczki przez internet (od złożenia wniosku, po wypłatę) możesz załatwić dosłownie w kilka minut!

Na co uważać zawierając umowę pożyczki przez internet?

Zawierając umowę pożyczki przez internet, należy zachować szczególną ostrożność i dokładnie się z nią zapoznać. Nie chodzi tylko o znalezienie ewentualnych kruczków i gwiazdek. Chodzi przede wszystkim o to, by poznać wszystkie istotne dla siebie zapisy, a zwłaszcza prawa i obowiązki wynikające z umowy.

Kiedy będzie się zapoznawał z treścią umowy, zwracaj szczególną uwagę na poniższe informacje:

 1. Koszty pożyczki. Są one bodaj najważniejszą kwestią. Poza podstawowymi kosztami takimi jak oprocentowanie, które wynosi zwykle 10% w stosunku rocznym, zwróć uwagę na inne koszty. Najważniejszym z nich jest prowizja, ale mogą też wystąpić inne takie jak np. opłata administracyjna, czy koszt ewentualnego ubezpieczenia lub ustanowienia zabezpieczenia. Sprawdź też, czy przypadkiem w umowie nie występują dodatkowe opłaty, o których wcześniej nie wiedziałeś.
 2. Warunki i zasady spłaty. Tutaj należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy Pożyczkodawca gwarantuje możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów (prowizja lub podobne).
 3. Konsekwencje w razie opóźnienia lub braku spłaty. Tutaj należy zwrócić uwagę na wysokość odsetek karnych oraz koszt ewentualnych monitów. Trzeba również sprawdzić, czy pożyczkodawca nie obciąża nadmiernymi i nieadekwatnymi kosztami monitów i windykacji.

Czy można skorzystać z pożyczki przez internet ze złą historią kredytową?

Jak już wyżej wspomniałem, pozabankowe firmy pożyczkowe podchodzą elastycznie do dłużników. Negatywne wpisy w rejestrach dłużników są traktowane dość liberalnie. Zła historia kredytowa też w większości przypadków nie stanowi większego problemu. Dlatego też osoby, którym banko odmawiają kredytu, sięgają po pożyczki pozabankowe. Chociaż Pożyczkodawcy sprawdzają rejestry dłużników, to osoby te mogą liczyć na to, że ich wniosek nie będzie odrzucony.

Jeżeli masz złą historię kredytową, to sprawdź:

Porównanie pożyczek na raty udzielanych online

Nikt nie zaprzeczy temu, że czas to pieniądz. Dlatego właśnie stworzyłem powyższe porównanie pożyczek na raty. Na rynku finansowym działa kilkudziesięciu Pożyczkodawców oferujących pozabankowe pożyczki przez internet. Tak duży wybór ofert i ich różnorodność pozwala zaspokoić potrzeby szerokiego grona Klientów. Osoby zadłużone, bezrobotni i zatrudnieni na czarno, matki na zasiłkach macierzyńskich każdy ma szanse znaleźć Pożyczkodawcę, który sfinansuje jego potrzeby, czy też marzenia. Jednakże liczebność ofert stwarza też pewien problem. Jest nim trudność z przeanalizowaniem dużej ilości ofert w poszukiwaniu tej optymalnej do potrzeb i możliwości. Znalezienie najlepszej pożyczki przez internet nie powinno zajmować zbyt wiele czasu. Dlatego byś go nie tracił, powstało to porównanie pożyczek na raty, w którym zebrałem najlepsze oferty na rynku.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Komentarz do “Pożyczki przez internet – porównanie pożyczek na raty

 • pawulon

  Lubię takie porównania bo to konkretna dawka wiedzy o pożyczkach – taka esencja. Fajnie są też napisane te opisy pożyczek z wadami i zaletami. Złożyłem dzisiaj wniosek do provident.