Promocja pożyczki ratalnej SuperGrosz 2


Wystartowała promocja pożyczki ratalnej SuperGrosz, na której czas RRSO zostało obniżone do 55% przy spłacie w 36 ratach. Warunki promocyjne obowiązują przy pożyczkach od 1 000 zł niezależnie od kwoty o ile nie przekroczy ona 10 000 zł.

Promocja pożyczki ratalnej SuperGrosz

Przejdźmy do szczegółów promocji… a w zasadzie ich braku??

I tutaj pojawia się problem. Dostępna wiedza na temat tej promocji zamyka się w dwóch zdaniach zawartych w nagłówku. SuperGrosz nie poszedł dobrą drogą w przeciwieństwie do wielu innych firm i nie udostępnił żadnych informacji o promocyjnej ofercie. Na ich stronie próżno szukać regulaminu promocji, czy choćby wzmianki o czasie jej trwania. Być może firma sądzi, że dwa zdania wzbudzą tak ogromne zainteresowanie, że linia telefoniczna się zagotuje od połączeń od Klientów zainteresowanych szczegółami. Niestety nie ta droga i nie te czasy. Możecie powiedzieć, że powinienem wykonać telefon, ustalić szczegóły promocji i je Wam zrecenzować. Może i powinienem tak zrobić, ale nie zamierzam wyręczać firmy, która pokazuje wprost szkoleniowo, jak nie powinno się robić promocji. W mojej ocenie takie podejście do Klienta i taka promocja pożyczki ratalnej SuperGrosz to nic innego jak okazanie mu braku szacunku.

Skoro o promocji niewiele wiadomo, to przypomnę choćby warunki standardowe

Pożyczka ratalna SuperGrosz w pigułce to:

 • wysokość od 1 000 do 15 000 zł,
 • za pierwszym razem osiągalna w wysokości do 10 000 zł,
 • czas spłaty od 4 do 48 m-cy,
 • jedno z niższych RRSO wśród pozabankowych pożyczek na raty wynoszące 57,8 % dla przykładu reprezentatywnego,
 • szybka decyzja online przy minimum formalności,
 • brak ukrytych kosztów i opłat,
 • pożyczka na dowód bez zaświadczeń o dochodach,
 • dostępna dla osób w wieku od 21 do 80 lat,
 • bez opłat za wcześniejszą spłatę.

Wypełnij wniosek o udzielenie pożyczki
Nie będę tutaj rozwodził się nad szczegółami oferty, gdyż szczegółowo ją zrecenzowałem w odrębnym artykule.

Zapraszam do zapoznania się z recenzją tej oferty:

Czy promocja pożyczki ratalnej SuperGrosz ma jakieś zalety?

Cóż ja ich nie widzę. Przypominam jednak, że oceniam promocję, a nie samą pożyczkę jako taką. Bo jeżeli chodzi o pożyczkę, to jest ona więcej niż dobra na tle konkurencji.


Zalety promocji:

 • brak.

Wady promocji:

 • nieokreślone dokładnie warunki,
 • niepodany czas trwania,
 • brak regulaminu promocji.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy do “Promocja pożyczki ratalnej SuperGrosz

 • Anonim

  hahaha dobre podsumowanie promocji :)))) Podoba mi się ten blog bo nie jest nastwiony na wciskanie pożyczek. Z tego co czytam to nikt tu nie owija przysłowiowego goofna w kolorowy papierek żeby je sprzedać. Podoba mi się takie podejście i nazywanie rzeczy po imieniu. Złe to złe!