Ubezpieczenia turystyczne Aviva


Poznaj ubezpieczenia turystyczne Aviva. Zapoznaj się z poniższą recenzją ubezpieczenia turystycznego Aviva oraz z opiniami Klientów. Jeśli wybierasz się na wakacje, chcesz spędzić urlop nad morzem lub w górach, to polisa ta może być świetnym sposobem zabezpieczenia się od skutków różnych zdarzeń. W przypadku zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń polisa pokryje koszty między innymi leczenia i transportu do szpitala, naprawy szkód, które wyrządzisz Ty lub Twoi bliscy, zapewni odszkodowanie za skradziony lub zniszczony bagaż oraz za uszkodzony sprzęt sportowy. Pokryje także koszty odwołania podróży, da ochronę przy uprawianiu sportów. Polisę możesz kupić w 100% online i dodatkowo otrzymać zniżkę! Wystarczy, że wypełnisz formularz, sprawdzisz składkę, dopasujesz zakres ochrony, podaj Swoje dane i opłacisz składkę, a polisę otrzymasz mailem.

Ubezpieczenie turystyczne Aviva pod lupą

Ubezpieczenie turystyczne Aviva pod lupą, czyli recenzja oferty oraz opinie Klientów

Co obejmuje ubezpieczenie podróżne w Aviva? Kiedy chroni Cię ubezpieczenie turystyczne? Jak to działa? Jakie dodatki oferuje? Znajdziesz tutaj odpowiedzi na te i na wiele innych pytań. Wezmę pod lupę ubezpieczenia turystyczne Aviva, sprawdzę warunki i dokładnie je Wam przedstawię. Natomiast w komentarzach pod tą recenzją możesz zapoznać się z opiniami Klientów, którzy mieli okazję korzystać z usług Aviva.
Ubezpieczenia turystyczne AVIVA


Aviva
Ubezpieczenia turystyczne:

 • polisę kupisz szybko i całkowicie przez internet,
 • zyskasz ochronę zdrowie Twoje i Twoich bliskich do 500 000 złotych,
 • polisa pokryje koszty, jeśli wyrządzisz komuś szkodę,
 • ubezpieczenie na wypadek wojny lub aktów terroryzmu,
 • ubezpieczysz się na dowolny czas, nawet do 365 dni.

Wypełnij wniosek

Co wyróżnia ubezpieczenie turystyczne Aviva?

Ubezpieczenie podróżne w Avivie to przede wszystkim kompleksowa ochrona:

 • dostępność 100% online z dowolnego urządzenia – polisę kupisz bez problemu w kilka minut z komputera, tabletu czy smartfona,
 • zyskasz ochronę nawet 500 000 zł na leczenie za granicą – wystarczy, że zgłosisz się do Centrum Alarmowego, a firma bezgotówkowo rozliczy wszystkie koszty,
 • jeśli wyrządzisz komuś szkodę, to zostaną pokryte jej koszty – wjedziesz na kogoś na stoku, niechcący zniszczysz coś w hotelu, nie zapłacisz ani złotówki z własnej kieszeni,
 • możesz się dodatkowo ubezpieczyć na wypadek wojny lub aktów terroryzmu – dzięki tej opcji dodatkowej zostaną pokryte koszty leczenia, jeśli ucierpisz z powodu niespodziewanego wybuchu wojny lub aktu terrorystycznego.

Co obejmuje ubezpieczenie podróżne w Aviva?

W trakcie wycieczki, podróży, wczasów lub wyjazdu może mieć miejsce wiele niepożądanych sytuacji i zdarzeń. Koszty leczenia i inne, które można ponieść za granicą, mogą doprowadzić do poważnych tarapatów finansowych w przypadku braku ubezpieczenia podróżnego.
Przyjrzyjmy się zatem, co ono obejmuje i przed czym może Cię ochronić:

 1. Pokrycie kosztów leczenia i transportu do szpitala – jeśli nieoczekiwanie zachorujesz lub zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek, pokryte zostaną koszty leczenia.
 2. Pokrycie kosztów, jeśli Ty lub Twoi bliscy wyrządzicie komuś szkodę – jeżeli Ty lub Twój bliski zniszczy komuś sprzęt sportowy, lub spowodujesz uszczerbek na jego zdrowiu, to Ubezpieczyciel zapłaci za naprawę szkód.
 3. Odszkodowanie w razie nieszczęśliwego wypadku – może Ci on przydarzyć się w czasie wyjazdu i wówczas otrzymasz pomoc finansową.
 4. Odszkodowanie za skradziony, uszkodzony lub zniszczony bagaż.
 5. Ochrona Twojego mieszkania na czas wyjazdu – w czasie Twojego wypoczynku Twoje mieszkanie lub dom będą również chronione.
 6. Odszkodowanie za skradziony uszkodzony w wyniku zdarzeń losowych sprzęt sportowy.
 7. Pokrycie kosztu odwołania podróży jeżeli odwołasz udział w zorganizowanej wycieczce z niezależnych od Ciebie przyczyn.
 8. Ochrona przy uprawianiu sportów – to opcja dodatkowa gwarantująca polisę przy rekreacyjnym uprawianiu narciarstwa, snowboardu i nurkowania. Dostępna jest także opcja dla uprawiających sporty wysokiego ryzyka jak np. wspinaczka wysokogórska, skoki ze spadochronem, pilotowanie samolotu.
 9. Ochrona na wypadek chorób przewlekłych – jeżeli Ty lub Twoi bliscy chorujecie przewlekle i zaznaczysz tę opcję przy zakupie polisy, to w razie zaostrzenia Waszego stanu podczas podróży otrzymacie pomoc. Zostaną pokryte koszty leczenia maksymalnie do pełnej sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenia turystyczne Aviva – najczęstsze pytania

Jak najprościej kupić ubezpieczenie turystyczne Aviva? Kupisz je wypełniając formularz. Po dokonaniu płatności, polisę będzie udostępniona na Twoim koncie MojaAviva oraz przesłana na Twój adres e-mail.

Kiedy rozpoczyna się ochrona? Twoja polisa zaczynie działać od następnego dnia po opłaceniu składki.

Co zrobić, kiedy zapomni się kupić polisę, a jest się już za granicą? W tej sytuacji wykup ubezpieczenie online, a ochrona zacznie działać 3 dni po dokonaniu płatności.

Czy ubezpieczenie turystyczne w Avivie mogą kupić osoby w każdym wieku? Tak. Jednakże osoby do 75 roku życia mogą dokonać zakupu ubezpieczenia online. Natomiast osoby powyżej 75 roku życia muszą skontaktować się z Agentem, który przedstawi dopasowaną ofertę.

Opinie Klientów o ubezpieczeniu turystycznym Aviva

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i masz w związku z nią jakiekolwiek pytania, to zadaj je śmiało w komentarzu. Jak o każdej ofercie również o tej mogą dużo powiedzieć opinie Klientów, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Dlatego zachęcam Klientów firmy do wystawienia jej opinii. Zachęcam do opisania Swoich doświadczeń związanych z korzystaniem z ubezpieczenia turystycznego w Aviva. Wszystkie Wasze opnie zarówno te pozytywne, jak i negatywne, będą świetnym źródłem wiedzy dla innych Czytelników bloga.
Sprawdź ile kosztuje w AVIVA ubezpieczenie turystyczne

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.