Ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe w Bezpieczny.pl


Assistance krótkoterminowe w Bezpieczny.pl jest dostępne dla samochodu w każdym wieku (brak limitu wieku)! Jego zakres terytorialny to Polska i Europa, z możliwością holowania nawet do 500 km! Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z tej oferty, to możesz otrzymać 10% rabatu, podając kod agenta 02346! Zanim jednak podejmiesz decyzję, przeczytaj poniższą recenzję oraz opinie Klientów znajdujące się w komentarzach.

Ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe w Bezpieczny.pl


Bezpieczny.pl
Bezpieczny.pl ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe:

 • dostępne bez limitu wieku ubezpieczanego auto,
 • zakres terytorialny Polska i Europa,
 • holowanie do 500 kilometrów,
 • pomoc na drodze przez 7 dni w tygodniu i 24h/dobę,
 • średni czas oczekiwania na pomoc 30 minut,
 • 10% zniżki po zastosowaniu kodu agenta 02346.

Wypełnij wniosek

Kto jest właścicielem serwisu Bezpieczny.pl?

Właścicielem serwisu jest Bezpieczny.pl Spółka z o.o. z siedzibą 80-178 Gdańsk, ul. Goplańska 56, tel.: 58 718 92 53, e-mail: kontakt@bezpieczny.pl, wpisana do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11226147/A.

Dlaczego warto?

Jeżeli dużo podróżujesz samochodem, to ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe zapewnij Ci całodobową pomoc w przypadku awarii, kolizji lub kradzieży zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Podstawowe atuty tej oferty to:

 • pomoc na drodze przez 7 dni w tygodniu i 24h/dobę,
 • pomoc nie tylko w przypadku wypadku i awarii pojazdu na drodze, ale także kradzieży samochodu,
 • krótki czas oczekiwania na pomoc 30 minut,
 • pojazd zastępczy nawet do 10 dni,
 • wysokie limity holowania,
 • możliwość wykupienia Assistance na okres 1 roku lub tylko na czas urlopu.

W trudnych sytuacjach, jakie mogą się zdarzyć na drodze lepiej nie być pozostawionym samemu sobie. Rodzina, znajomi czy przypadkowi świadkowie zdarzenia nie zawsze mogą udzielić pomocy. Dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu Assistance. Jest ono ekspresowym, profesjonalnym i niezawodnym wsparciem kierowców w czasie podróży.

Zakres ubezpieczenia krótkoterminowego Assistance

Ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe w Bezpieczny.pl zapewni Ci pomoc w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń związanych z Twoim samochodem. Możesz liczyć na szybkie wsparcie w razie awarii, wypadku, czy też kradzieży Twojego pojazdu. Ochrona przy tym obejmuje zdarzenia, które miały miejsce w kraju, jak i za granicą. Pomoc uzyskasz ekspresowo dzięki wyspecjalizowanej współpracującej sieci holowników, które dotrą błyskawicznie tam, gdzie będziesz tego potrzebował.

W ramach tej polisy możesz otrzymać pomoc polegającą na:

 1. Naprawie pojazdu na miejscu zdarzenia lub jego holowaniu nawet do wskazanego przez Ciebie miejsca.
 2. Na czas naprawy Twojego pojazdu otrzymasz pojazd zastępczy na czas nawet do 10 dni.
 3. Jeżeli zdarzenia zaistnieją poza granicami kraju, dzięki tej polisie możesz liczyć na zakwaterowanie do 5 dni dla Ciebie oraz podróżujących z tobą pasażerów.

Ciekawy program rabatowy

Kupujący ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe w Bezpieczny.pl mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki związane z ubezpieczanym pojazdem jak np.:

 • 20% rabatu na bagażniki samochodowe na dopasujbagaznik.pl,
 • 15% zniżki na foteliki samochodowe Baby Safe,
 • 10% bonifikaty na przeglądy, naprawy mechaniczne, części i usługi w warsztatach rekomendowanych przez Inter Cars.

Pozostaw Swoją opinię

Jeśli korzystałeś z usług Bezpieczny.pl, to podziel się Swoją opinią w komentarzu pod tą recenzją. Jeśli nie korzystałeś z usług tego ubezpieczyciela, to również zapraszam Cię do zaopiniowania tego produktu. Każda opinia niezależnie czy pozytywna, czy negatywna jest cennym źródłem informacji dla innych Czytelników bloga.

Jeżeli ta oferta Cię nie zainteresowała, to sprawdź:

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.