Ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl


Poznaj ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl. Zapoznaj się z recenzją ubezpieczenia dla singli, par i rodzin oraz z opiniami Klientów. Jest ono przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 80 lat, zapewniając im ochronę NNW 24 godziny na dobę na całym świecie. Polisa gwarantuje wysokie sumy ubezpieczenia do 380 000 zł, a składka zaczyna się od 34 zł miesięcznie. Ponadto, jeżeli zdecydujesz się na polisę w Bezpieczny.pl, to otrzymasz 10% zniżki po zastosowaniu kodu agenta 02346.

Ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl


Bezpieczny.pl
Ubezpieczenie na Życie:

 • ubezpieczenie dla singli, par i rodzin,
 • dla osób w wieku od 18 do 80 lat,
 • ochrona NNW 24 godziny na dobę na całym świecie,
 • znaczne sumy ubezpieczenia do 380 000 zł,
 • niska składka od 34 zł miesięcznie,
 • 10% zniżki po zastosowaniu kodu agenta 02346.

Wypełnij wniosek


Ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl pod lupą

Ubezpieczenie Życie Bezpieczny.pl pod lupą, czyli recenzja oferty oraz opinie Klientów

Jakiego rodzaju ubezpieczenia na życie oferuje Bezpieczny.pl? Jaki jest koszt polis na życie? Od jakiego, do jakiego wieku można z niego skorzystać? Jakie zdarzenia obejmują polisy? Znajdziesz tutaj odpowiedzi na te i na inne pytania. Wezmę pod lupę ubezpieczenie Życie Bezpieczny.pl, sprawdzę warunki i dokładnie je Wam przedstawię. Natomiast w komentarzach pod niniejszą recenzją znajdziesz opinie Klientów, którzy mieli okazję korzystać z tej oferty.

Kilka słów wstępu

Ubezpieczenia na Życie w Bezpieczny.pl dostępne są w dwóch wariantach wiekowych tj. od 18 do 60 lat oraz od 61 do 80 lat. Warianty te z kolei dzielą się na pakiety tj. Ja, Razem oraz Rodzina. Taki podział daje możliwość optymalnego dopasowania polisy do wielu i potrzeb.

Dlaczego warto rozważyć ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl?

Chronimy nasz dobytek i zdrowie, ubezpieczając mieszkanie/dom i samochód oraz wykupując dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dlaczego tymczasem tak często zapominamy o wykupieniu ubezpieczenia na życie? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jednakże najczęściej kierujemy się mylnym wyobrażeniem o wysokim koszcie. Trzeba jednak poza majątkiem zabezpieczyć siebie. Jesteś przecież ważniejszy od mieszkania, czy samochodu. Ubezpieczenie na życie ochroni nie tylko Twoich bliskich od następstw Twojej śmierci. Da również ochronę Tobie w przypadku choroby, a wypłata odszkodowania będzie dużym wsparciem w czasie rekonwalescencji.

1. Ubezpieczenia na Życie Ja, Razem, Rodzina dla osób w wieku od 18 do 60 lat

Ubezpieczenia na Życie Ja, Razem, Rodzina dla osób w wieku od 18 do 60 lat
a) Ubezpieczenie na Życie Ja dla osób w wieku od 18 do 60 lat

Ubezpieczenie na Życie Ja dla osób w wieku od 18 do 60 lat

b) Ubezpieczenie na Życie Razem dla osób w wieku od 18 do 60 lat

Ubezpieczenie na Życie Razem dla osób w wieku od 18 do 60 lat

c) Ubezpieczenie na Życie Rodzina dla osób w wieku od 18 do 60 lat

Ubezpieczenie na Życie Rodzina dla osób w wieku od 18 do 60 lat

Wykaz świadczeń oferowanych przez ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl dla osób młodych i w średnim wieku

Ubezpieczenia na Życie w pakietach Ja, Razem, Rodzina przeznaczonych dla osób w wieku od 18 do 60 lat oferuje między innymi świadczenia:

 1. Utrata życia ubezpieczonego jego partnera oraz rodziców partnera i ubezpieczonego. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie Klienta, a jego zakres obejmuje utratę przez niego życia w czasie działania ochrony ubezpieczeniowej. Przedmiot ubezpieczenia może zostać rozszerzony o życie Partnera Ubezpieczonego oraz życie Rodziców Partnera i Ubezpieczonego.
 2. Utrata życia w następstwie nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego i/lub partnera ubezpieczonego. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie Klienta i może on zostać rozszerzony o życie Partnera Ubezpieczonego. Jako nieszczęśliwy wypadek jest uznawane zdarzenie przypadkowe, nagłe i gwałtowne, wywołane przyczyną zewnętrzną, niezależne od woli i stanu zdrowia Klienta albo Partnera, które miało miejsce w czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej. Jednakże za nieszczęśliwy wypadek nie uważa się przeciążenia, zawału serca, udaru mózgu i innych chorób, nawet występujących nagle.
 3. Utrata życia w wypadku komunikacyjnym ubezpieczonego i/lub partnera ubezpieczonego. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie Klienta, a jego zakres obejmuje utratę przez niego życia w wypadku komunikacyjnym. Jednakże przedmiot ubezpieczenia może być rozszerzony o życie Partnera. Jako wypadek komunikacyjny przyjmuje się nieszczęśliwy wypadek w ruchu lądowym, powietrznym lub wodnym, któremu uległ Klient lub jego Partner jako:
  – kierowca lub pasażer: samochodu, motoroweru, skutera, autobusu, pojazdu szynowego, rowerzysta lub pieszy w rozumieniu prawa o ruchu drogowym, lub jako kierowca bądź pasażer quada wyłącznie na drodze publicznej.
  – pasażer statku lub promu morskiego bądź pasażerskiego statku powietrznego.
 4. Uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego i/lub jego partnera. Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie Klienta, a zakres ubezpieczenia obejmuje uszczerbek na jego zdrowiu i może zostać rozszerzony o zdrowie Partnera. Za uszczerbek na zdrowiu uznaje się powstały w wyniku nieszczęśliwego wypadku uszczerbek bądź uszkodzenie danego organu, narządu albo układu.
 5. Pobyt w szpitalu w wyniku choroby i NNW (płatne od pierwszego dnia pobytu) ubezpieczonego i/lub jego partnera. Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie Klienta, a jego zakres obejmuje pobyt Klienta w szpitalu, który rozpoczął się w czasie działania ochrony ubezpieczeniowej. Pobyt Klienta w szpitalu musi nastąpić w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku w czasie działania ochrony ubezpieczeniowej. Przedmiot ubezpieczenia może być poszerzony o zdrowie Partnera.
 6. Pakiet zdrowie na wypadek poważnego zachorowania oraz poważnej operacji ubezpieczonego i/lub jego partnera.
 7. Urodzenie dziecka i/lub adoptowanie dziecka. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie Dziecka, a jego zakres obejmuje urodzenie dziecka lub jego adopcję.

2. Ubezpieczenia na Życie Ja, Razem dla osób w wieku od 61 do 80 lat

Ubezpieczenia na Życie Ja, Razem dla osób w wieku od 61 do 80 lat

a) Ubezpieczenie na Życie Ja dla osób w wieku od 61 do 80 lat

Ubezpieczenie na Życie Ja dla osób w wieku od 61 do 80 lat

b) Ubezpieczenie na Życie Razem dla osób w wieku od 61 do 80 lat

Ubezpieczenie na Życie Razem dla osób w wieku od 61 do 80 lat

Lista świadczeń oferowanych przez ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl dla osób starszych

Ubezpieczenia na Życie w pakietach Ja, Razem przeznaczone dla osób w wieku od 61 do 80 lat oferują między innymi świadczenia:

 1. Utrata życia ubezpieczonego i/lub jego partnera. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie Klienta, a jego zakres obejmuje utratę życia Klienta, która nastąpiła w czasie ochrony ubezpieczeniowej. Przedmiot ubezpieczenia może zostać rozszerzony o życie Partnera Ubezpieczonego.
 2. Utrata życia w następstwie nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego i/lub jego partnera. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie Klienta, a jego zakres obejmuje utratę życia Klienta w następstwie Nieszczęśliwego wypadku. Zakres ubezpieczenia może zostać rozszerzony o życie Partnera Ubezpieczonego. Jako nieszczęśliwy wypadek przyjmuje się zdarzenie przypadkowe, nagłe i gwałtowne, wywołane przyczyną zewnętrzną, niezależne od woli i stanu zdrowia Klienta albo Partnera. Zdarzenie to musi mieć miejsce w czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej. Za nieszczęśliwy wypadek nie jest uważane: przeciążenia, udar mózgu, zawał serca i inne choroby, nawet występujących nagle.
 3. Utrata życia w wypadku komunikacyjnym ubezpieczonego i/lub jego partnera. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie Klienta, a jego zakres obejmuje utratę życia Klienta w wypadku komunikacyjnym. Zakres ochrony może być rozszerzony o życie Partnera. Za wypadek komunikacyjny uznaje się nieszczęśliwy wypadek w ruchu lądowym, powietrznym lub wodnym, któremu uległ Klient lub jego Partner jako:
  – kierowca bądź pasażer: samochodu, motoroweru, skutera, autobusu, pojazdu szynowego, rowerzysta lub pieszy bądź jako kierowca, bądź pasażer quada wyłącznie na drodze publicznej w rozumieniu prawa o ruchu drogowym,
  – pasażer statku morskiego, promu morskiego lub pasażerskiego statku powietrznego.
 4. Uszczerbek na zdrowiu powstały w wyniku nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego i/lub jego partnera. Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie Klienta, a jego zakres obejmuje uszczerbek na zdrowiu Klienta. Przedmiot ubezpieczenia może zostać rozszerzony o zdrowie Partnera. Jako uszczerbek na zdrowiu uznawany jest powstały w wyniku nieszczęśliwego wypadku uszczerbek lub uszkodzenie danego organu, narządu bądź układu.

Jaki cel ma ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl tak jak każde inne tego rodzaju ma jeden podstawowy cel. Jest nim zapewnienie ochrony finansowej osobom bliskim na wypadek śmierci posiadacza polisy. Daje to wszystkim duże poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Jest to tym bardziej istotne, że możesz zapewnić Sobie to wszystko niewielkim nakładem finansowym, wykupując polisę na życie. Polisy na życie w dzisiejszej formie mogą być doskonale dopasowywane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dadzą mu nie tylko ochronę, ale i możliwość oszczędzania. Ponadto do każdej polisy można dokupić rozszerzenia, czyli umowy dodatkowe, które zwiększają zakres ochrony.

Jak chroni polisa na życie?

Ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl podobnie jak inne tego typu produkty ubezpieczeniowe nie jest obowiązkowe. Trzeba przy tym jednak pamiętać jakie konsekwencje (w tym finansowe) może spowodować poważna choroba lub trwały uszczerbek na zdrowiu. Nieszczęśliwy wypadek może przykuć Cię do łóżka na dość długi czas. Mogą wystąpić trudności w życiu codziennym, które spowodują, że będziesz zmuszony wynająć opiekę. Ponadto może być konieczna kosztowna rehabilitacja, którą będziesz zmuszony opłacić z własnej kieszeni. Natomiast jeżeli masz ubezpieczenie na życie, to pieniądze, które otrzymasz w ramach odszkodowania, ułatwią Ci pokonanie tych trudności i pokrycie wydatków.

Zostaw Swoją opinię

Jeśli miałeś sposobność korzystać z usług Bezpieczny.pl, to podziel się Swoją opinią w komentarzu poniżej. Jeżeli nie korzystałeś z usług tego ubezpieczyciela, to też zapraszam Cię do zaopiniowania tej oferty. Każda opinia bez względu czy pozytywna, czy negatywna jest wartościowym źródłem wiedzy dla innych Czytelników bloga.

Kup online ubezpieczenie na Życie Bezpieczny.pl

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.