Ubezpieczenie NNW dla studentów Bezpieczny.pl


W tym poście chciałbym przedstawić Wam ubezpieczenie NNW dla studentów Bezpieczny.pl. Serwis ten oferuje ubezpieczenie NNW oraz OC dla studentów w życiu prywatnym, podczas nauki oraz praktyk. Zapoznaj się z recenzją oferty oraz z opiniami Klientów. Kupując polisę on-line, otrzymasz 10% rabatu i tanią składkę, a polisa zostanie wysłana na Twój mail

Ubezpieczenie NNW miałeś już w szkole podstawowej i w liceum, ale zapewne niewiele Cię to interesowało, a może nawet nie zdawałeś Sobie z tego sprawy. Jednakże teraz ruszając w dorosłe życie, warto zająć się samemu Swoimi sprawami i wziąć ster we własne ręce. Tym bardziej że już nie rodzice, tylko Ty sam będziesz płacił za polisę.
Ubezpieczenie NNW dla studentów Bezpieczny.pl


Bezpieczny.pl
Ubezpieczenie NNW dla studentów:

 • ubezpieczenie NNW oraz OC dla studentów w życiu prywatnym, podczas nauki oraz praktyk,
 • kupując on-line otrzymujesz 10% rabatu,
 • tania składka, bo płacisz tylko za ubezpieczenie,
 • Twoja polisa zostaje automatycznie przesłana na Twój adres e-mail,
 • 10% zniżki po zastosowaniu kodu agenta 02346.

Wypełnij wniosek

Ubezpieczenie NNW dla studentów Bezpieczny.pl pod lupą

Ubezpieczenie NNW dla studentów Bezpieczny.pl pod lupą, czyli recenzja oferty oraz opinie Klientów

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie NNW dla studenta? Co powinno zawierać NNW dla studentów? Co jest przedmiotem ubezpieczenia? Czego nie obejmuje ubezpieczenie? Jakie są ograniczenia ochrony
ubezpieczeniowej? Znajdziesz tutaj odpowiedzi na te i na wiele innych pytań. Wezmę pod lupę ubezpieczenia NNW oraz OC dla studentów Bezpieczny.pl, sprawdzę warunki i dokładnie je Wam przedstawię. Natomiast w komentarzach pod tą recenzją możesz zapoznać się z opiniami Klientów, którzy mieli okazję korzystać z tej oferty.

Przyjrzyjmy się co zawiera ubezpieczenie NNW dla studentów

NNW Student 53 zł rocznie 73 zł rocznie 90 zł rocznie 108 zł rocznie 161 zł rocznie
Śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego 32 000 zł 46 000 zł 55 000 zł 65 000 zł 81 000 zł
Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku, zawału serca lub udaru mózgu 25 000 zł 36 000 zł 40 000 zł 50 000 zł 76 000 zł
Uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku

100% SU

1% SU

24 000 zł
240 zł
34 000 zł
340 zł
42 000 zł
420 zł
50 000 zł
500 zł
75 000 zł
750 zł
Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku (maksymalnie do 180 dni, płatne od pierwszego dnia pobytu) 5 400 zł
30 zł/ dzień
7 200 zł
40 zł/ dzień
8 100 zł
45 zł/ dzień
9 000 zł
50 zł/ dzień
10 800 zł
60 zł/ dzień
Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu wskutek choroby (jednorazowa wypłata świadczenia w przypadku pobytu w szpitalu trwającego minimum 5 dni, maksymalnie 2 świadczenia rocznie) 200 zł 200 zł 300 zł 400 zł 500 zł
Zwrot kosztów naprawy, wypożyczenia lub zakupu środków pomocniczych – następstwa nieszczęśliwego wypadku 2 500 zł 3 000 zł 4 000 zł 5 000 zł 6 000 zł
Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, w tym odbudowy zębów stałych – następstwa nieszczęśliwego wypadku 2 500 zł 3 000 zł 4 000 zł 5 000 zł 6 000 zł
Poważne zachorowanie Ubezpieczonego 1 000 zł 1 000 zł 1 000 zł 1 000 zł 1 000 zł
Śmierć rodzica Ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku 1 500 zł 1 500 zł 1 500 zł 1 500 zł 1 500 zł
Kup online w kilka minut Kup online z rabatem -10% ubezpieczenie NNW dla studentów

Zobaczmy co oferuje dodatek, czyli ubezpieczenie OC dla studentów

Oferta dostępna jako opcja dodatkowa do oferty NNW Studenta

OC Student 7 zł rocznie 12 zł rocznie 18 zł rocznie
Odpowiedzialność cywilna deliktowa studenta z tytułu szkód wyrządzonych w związku z czynnościami życia prywatnego oraz nauką na uczelni lub odbywaniem praktyk 5 000 zł 10 000 zł 25 000 zł
Kup online w kilka minut Kup online z rabatem -10% ubezpieczenie OC dla studentów

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie NNW dla studenta?

Pomimo, że NNW nie jest obowiązkowe, to warto zastanowić się nad jej wykupieniem. Nieszczęśliwe wypadek nie wybiera miejsca i czasu oraz zdarza się nieoczekiwanie najczęściej kiedy nie jesteś przygotowany finansowo. Odszkodowanie otrzymane z polisy w wielu sytuacjach pomoże sprawnie usunąć jego skutki. Dzięki polisie, gdy np. złamiesz nogę, otrzymasz wsparcie na zakup odpowiednich leków i leczenie.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia NNW dla studentów Bezpieczny.pl?

 1. Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku, udaru mózgu kub zawału serca.
 2. Śmierć na skutek wypadku komunikacyjnego.
 3. Uraz za sprawą nieszczęśliwego wypadku.
 4. Pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz choroby.
 5. Zwrot kosztów zakupu, naprawy lub wypożyczenia środków pomocniczych koniecznych w następstwie nieszczęśliwego wypadku.
 6. Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, w tym odbudowy zębów stałych, będących skutkiem nieszczęśliwego wypadku.
 7. Poważne zachorowanie (dotyczy zdiagnozowania chorób u osób, które nie ukończyły 25. roku życia).
 8. Śmierć rodzica Ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku (dotyczy nieszczęśliwego wypadku mającego miejsce przed ukończeniem przez Ubezpieczonego 25. roku życia).

Dla studentów, po opłaceniu dodatkowej składki zakres ubezpieczenia może być rozszerzony o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej deliktowej studenta z tytułu szkód wyrządzonych w związku z czynnościami życia prywatnego oraz nauką na uczelni lub odbywaniem praktyk.

 1. Ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność maksymalnie do wysokości sumy ubezpieczenia określonej w dokumencie ubezpieczenia, z uwzględnieniem zapisów OWU.
 2. Sumę ubezpieczenia ustala się oddzielnie na każde ze świadczeń określonych w OWU.
 3. Wyboru wysokości sumy ubezpieczenia w ramach dostępnych wariantów dokonuje Ubezpieczający.
 4. Suma ubezpieczenia w czasie trwania umowy ubezpieczenia ulega każdorazowo zmniejszeniu o wysokość wypłaconego świadczenia aż do jej zupełnego wyczerpania.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie NNW dla studentów Bezpieczny.pl?

Ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność co najwyżej do wysokości sumy ubezpieczenia ustalonej w dokumencie ubezpieczenia.

Polisa nie obejmuje:

 1. Zdarzeń zaistniałych w wyniku wszelakich chorób bądź stanów chorobowych, nawet takich, które występują nagle, o ile nie zostały objęte ochroną ubezpieczeniową w zakresie i na zasadach określonych w OWU.
 2. Zdarzeń zaszłych w wyniku zawału serca bądź udaru mózgu (określonych w OWU).
 3. Zdarzeń powstałych na skutek lub w czasie uprawiania sportów ekstremalnych.
 4. Zdarzeń powstałych wskutek bądź w czasie wyczynowego uprawiania sportu.

Jakie są ograniczenia ochrony ubezpieczeniowej?

Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte następujące zdarzenia:

 1. Zaistniałe pod wpływem alkoholu, wskutek spożycia narkotyków, środków odurzających, czy substancji psychotropowych lub środków zastępczych, albo leków nieprzypisanych przez lekarza, albo przepisanych przez lekarza, jednakże stosowanych niezgodnie z jego zaleceniem.
 2. Zaistniałe w wyniku udziału w zakładach, wyścigach, czy bójkach (z wyjątkiem działania w obronie koniecznej).
 3. Powstałe w wyniku świadomego samookaleczenia się lub okaleczenia na własną prośbę albo próby samobójczej, lub samobójstwa.
 4. Zaistniałe w wyniku popełnienia lub usiłowania popełnienia przestępstwa.
 5. Powstałe w wyniku działań wojennych, stanu wojennego, stanu wyjątkowego, masowego skażenia jądrowego, biologicznego lub chemicznego, zamieszek, rozruchów społecznych, blokad dróg, nielegalnych demonstracji oraz świadomego i dobrowolnego uczestnictwa w aktach terroru.
 6. Zaistniałe w wyniku wypadku lotniczego lub morskiego mającego miejsce w czasie przebywania przez Ubezpieczonego na pokładzie samolotu, lub statku innego niż pasażerski w czasie regularnego rejsu lotniczego, lub morskiego.
 7. Powstałe w związku z prowadzeniem pojazdu mechanicznego lub innego pojazdu bez wymaganych uprawnień, czy też prowadzeniem pojazdu niedopuszczonego do ruchu drogowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 8. Zaistniałe w wyniku złamania patologicznego tzn. złamania powstałego wskutek istniejących wcześniej stanów chorobowych kości.
 9. Powstałe wskutek ataku epilepsji lub omdlenia.

Ubezpieczenie NNW dla studentów Bezpieczny.pl – opinie Klientów

Jeżeli zaciekawiła Cię ta oferta i masz w związku z nią jakieś pytania, to zadaj je śmiało w komentarzu. Tak jak w przypadku każdej innej oferty dużo mogą o niej powiedzieć opinie Klientów, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Tym samym zachęcam Klientów, którzy korzystali z tego ubezpieczenia do wystawienia mu opinii. Zachęcam do zaprezentowania Swoich doświadczeń związanych nie tylko z korzystaniem z ubezpieczenia, ale także związanych ze sposobem obsługi Klienta. Wszystkie Wasze opnie zarówno te pozytywne, jak i negatywne, będą kapitalnym źródłem informacji dla pozostałych Czytelników bloga.
Kup online ubezpieczenie OC dla studentów Bezpieczny.pl


Ta oferta nie spełniła Twoich oczekiwań?:

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.