Ubezpieczenie OC w Bezpieczny.pl


Poznaj ubezpieczenie OC w Bezpieczny.pl. Przeczytaj poniższą recenzję ubezpieczenia OC oraz z opinie Klientów. Polisę OC kupisz ze zniżkami przez internet i otrzymasz ja na Swój e-mail. Oprócz atrakcyjnych zniżek otrzymasz dodatkowe produkty w cenie pakietu. Bezpieczny.pl to całodobowy sklep z ubezpieczeniami, a przede wszystkim dystrybutor ubezpieczeń uprawniony do zawierania umów, ich obsługi oraz przyjmowania zgłoszeń i roszczeń w imieniu i na rzecz ubezpieczycieli.

Ubezpieczenie OC w Bezpieczny.pl - recenzja i opinie


Bezpieczny.pl
Bezpieczny.pl ubezpieczenie OC:

 • szybki zakup i ubezpieczenie on-line,
 • 50 zł rabatu za dziecko do 16 lat ubezpieczone w Bezpieczny.pl,
 • 3% rabatu za każde dobrowolne ubezpieczenie w Bezpieczny.pl,
 • 10% zniżki po zastosowaniu kodu agenta 02346,
 • zniżki dla kierowców posiadających prawo jazdy dłużej niż 10 lat,
 • Assistance standard w cenie OC,
 • możliwość rozszerzenia polisy o OC w Życiu Prywatnym.

Wypełnij wniosek

Kto jest właścicielem serwisu Bezpieczny.pl?

Właścicielem serwisu www.bezpieczny.pl jest Bezpieczny.pl Spółka z o.o. z siedzibą 80-178 Gdańsk, ul. Goplańska 56, tel.: 58 718 92 53, e-mail: kontakt@bezpieczny.pl, wpisana do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11226147/A.

Dlaczego warto?

Ubezpieczenie OC jest co prawda obowiązkiem, ale w Bezpieczny.pl daje dodatkowe profity.

Możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek i otrzymać dodatkowe produkty w cenie pakietu, takie jak:

 • atrakcyjny system zniżek za bezszkodową jazdę i kierowców posiadających prawo jazdy dłużej niż 10 lat,
 • assistance i ubezpieczenie bagażu w cenie pakietu,
 • assistance standard w cenie OC,
 • dodatkowe zniżki przy zakupie innych produktów,
 • możliwość rozszerzenia o OC w Życiu Prywatnym.

Na drodze nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć i odpowiednio wcześnie podjąć działania, gdyż na niej dzieje się po prostu zbyt wiele i zbyt szybko. Jadąc samochodem, jedynie ułamek sytuacji zależy od Ciebie i Twoich umiejętności. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela samochodu. Nie tylko jemu zapewnia ochronę. Chroni także innych użytkowników dróg od szkód wyrządzonych przez Ciebie w ruchu drogowym.

Program rabatowy

Ubezpieczenie OC w Bezpieczny.pl zapewnia dodatkowe korzyści dla posiadaczy ubezpieczeń komunikacyjnych w Generali. Proponuje dla nich zniżki na różne usługi i produkty związane z samochodem, takie jak np.:

 • 20% upustu na bagażniki samochodowe na dopasujbagaznik.pl,
 • 15% bonifikaty na foteliki samochodowe Baby Safe,
 • 10% rabatu na przeglądy, naprawy mechaniczne, części i usługi w warsztatach polecanych przez Inter Cars,
 • oraz inne.

Zakres ubezpieczenia OC w Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie OC w Bezpieczny.pl zabezpieczy Cię przed skutkami finansowymi powstałymi w wyniku szkód, które wyrządzisz osobom trzecim w czasie jazdy pojazdem. Ochrona działa nie tylko na terytorium Polski, ale również w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w Andorze, Chorwacji, Serbii i Szwajcarii. Jesteś chroniony przed szkodami osobowymi do wysokości 5 210 000 EUR oraz do 1 050 000 EUR w przypadku szkód w mieniu.

Zostaw Swoją opinię

Jeżeli miałeś sposobność korzystać z usług Bezpieczny.pl, to podziel się Swoją opinią w komentarzu poniżej. Jeżeli nie korzystałeś z usług tego ubezpieczyciela, to też zapraszam Cię do zaopiniowania tej oferty. Każda opinia obojętnie czy pozytywna, czy negatywna jest wartościowym źródłem wiedzy dla innych Czytelników bloga.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.