Walka z długami! Bierny dłużnik, to przegrany dłużnik!


 

Walka z długami

Walka z długami jest jedynym sposobem na pozbycie się ich. Niestety bierny dłużnik, to przegrany dłużnik, który utonie w odmęcie odsetek.

 

Twój dług rośnie z każdym dniem. Do kwoty bazowej doliczane są odsetki karne za każdy dzień zwłoki. Kolejnego dnia od tej powiększonej kwoty znowu naliczane są odsetki karne. W ten sposób Twoje zadłużenie rośnie w postępie geometrycznym.

 

Jeżeli się nie obudzisz i nie zaczniesz działać, to będzie po Tobie. 

 

Niewielkie zadłużenie można postarać się spłacić. Wziąć drugi etat, zacisnąć pasa i po prostu je spłacać, zmniejszając z każdym miesiącem zadłużenie.

 

Co natomiast w sytuacji kiedy zadłużenie jest wysokie? Co zrobić kiedy pomimo wysiłków nie spłaca się nawet odsetek karnych? To walka z wiatrakami i strata energii, którą można spożytkować na odbudowę Swojej przyszłości.

 

Trzeba dojrzeć do decyzji o podjęciu walki z długami!
Następnie trzeba tę walkę podjąć!
Jednakże trzeba walczyć z długami mądrze, a nie ciężko!

 

Ciężko jest walczyć ze spłatą odsetek od odsetek, a mądrze jest ogłosić upadłość konsumencką.

 

Rozsądniej jest działać, walczyć i odzyskać swoje życie oraz wolność finansową. Wybierz mądrą drogę ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

 

 

Source: Walka z długami! Bierny dłużnik, to przegrany dłużnik! – Upadłość konsumencka


O Adam Marcinowski

Jestem doradcą restrukturyzacyjnym i finansowym. Na co dzień rozwiązuje między innymi problemy finansowe ludzi zadłużonych. Od przeszło 20 lat, zajmuje się szeroko pojętymi finansami i od kiedy były możliwe w Polsce upadłościami konsumenckimi. Codziennie z mojej wiedzy i pomocy, korzystają osoby, które wpadły w spiralę zadłużeń i nie radzą już sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Obecnie mieszkam w przepięknym Olsztynie, w otoczeniu tego, co kocham, czyli wody i lasów. Prowadzę firmę, udzielam się społecznie, a w wolnych chwilach bloguję. Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.