Walka z długami


Walka z długami

Walka z długami jest jedynym rozwiązaniem. by się ich pozbyć. Trzeba tylko tę walkę podjąć, bo bierny dłużnik, to przegrany dłużnik!

Twój dług rośnie z każdym dniem. Do kwoty bazowej doliczane są odsetki karne za każdy dzień zwłoki. Kolejnego dnia od tej powiększonej kwoty znowu naliczane są odsetki karne. W ten sposób Twoje zadłużenie rośnie w postępie geometrycznym.

Jeżeli się nie obudzisz i nie zaczniesz działać, to będzie po Tobie

Niewielkie zadłużenie można postarać się spłacić. Wziąć drugi etat, zacisnąć pasa i po prostu je spłacać, zmniejszając z każdym miesiącem zadłużenie.

Co natomiast w sytuacji kiedy zadłużenie jest wysokie? Co zrobić kiedy pomimo wysiłków nie spłaca się nawet odsetek karnych? To walka z wiatrakami i strata energii, którą można spożytkować na odbudowę Swojej przyszłości.

Trzeba dojrzeć do decyzji o podjęciu walki z długami!
Następnie trzeba tę walkę podjąć!
Jednakże trzeba walczyć z długami mądrze, a nie ciężko!

Ciężko jest walczyć ze spłatą odsetek od odsetek, a mądrze jest ogłosić upadłość konsumencką.

Rozsądniej jest działać, walczyć i odzyskać swoje życie oraz wolność finansową. Wybierz mądrą drogę ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

Upadłość nie dla każdego

Niestety tak jak nie wszystko jest złotem, co się świeci, tak i nie każdy zadłużony może ogłosić upadłość. Ustawa o upadłości konsumenckiej określa, że nie każdy ma tak zwaną zdolność upadłościową. Oznacza to, że są osoby, wobec których nie można ogłosić upadłości. Piszę o tym więcej we wpisie: Kto nie może ogłosić upadłości konsumenckiej – dowiedz się.

Co kiedy nie możesz ogłosić upadłości?:

 

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.