Współpraca


Przeczytaj jak nawiązać współpracę z moim blogiem oraz jej dostępnych formach i zasadach. Sprawdź jak zostać Sponsorem, Patronem bloga – zapraszam do współpracy.

Skoro znalazłeś się na tej podstronie mojego bloga, to zakładam, że nie jest to przypadkowe i najprawdopodobniej jesteś zainteresowany współpracą. Współpraca taka jest jak najbardziej możliwa i jestem otwarty na jej różne formy oraz chętnie ją podejmę. W ten sposób można wspólnie stworzyć dla czytelników wiele ciekawych projektów, interesujących materiałów oraz atrakcyjnych promocji.

Współpraca z AdFinanse

Współpraca

Podstawowa zasada współpracy

Blog jest prowadzony dla Czytelników i Oni mają czerpać z niego jak najwięcej wiedzy oraz korzyści, dlatego zależy mi by wszelkie publikacje, były dla nich w najwyższym stopniu użyteczne. Każdą propozycję współpracy rozpatruję przede wszystkim pod kątem dobra Czytelników oraz tego, czy będzie ona dla nich niosła jakąkolwiek wartość, lub przynosiła inne korzyści. Czytam komentarze i odpowiadam na pytania użytkowników mojego bloga, dlatego ich zainteresowania i potrzeby są mi doskonale znane oraz stanowią wykładnię przy podejmowaniu decyzji o nawiązaniu współpracy.

W żadnym wypadku nie rekomenduję produktów czy usług o niskiej jakości, z których sam bym nie skorzystał lub nie poleciłbym ich najbliższym. Nie biorę udziału w działaniach, które mogły by być negatywnie odebrane przez Czytelników.

Formy współpracy

Sponsor/Patron bloga

Bycie Sponsorem/Patronem bloga to najszersza z dostępnych form współpracy, możliwa na czas określony umową. Ta forma współpracy po wspólnym opracowaniu koncepcji może obejmować szeroki pakiet, czyli reklamę, artykuły (sponsorowane, eksperckie), poradniki, czy konkursy dla Czytelników. Przez czas trwania patronatu masz zagwarantowaną wyłączność na wszelkie formy reklamy.

Artykuł sponsorowany

Jest on jedną z form reklamy na blogu. Temat artykułu sponsorowanego musi odpowiadać tematyce bloga. Może to być treść, którą dostarczycie, powiązana tematycznie z Waszym produktem/marką, lub mój autorski tekst. W treści artykułu można umieścić swój logotyp, baner reklamowy z linkiem do wskazanej strony oraz podpis. Czytelnik bloga każdorazowo jest informowany o tym, że dany materiał jest artykułem sponsorowanym.

Artykuł ekspercki

Jeśli potrzebujesz profesjonalnie napisanego artykułu o tematyce finansowej, mogę go dla Ciebie przygotować.

Recenzja produktu

Różnego rodzaju produkty finansowe recenzuję i oceniam na blogu standardowo sam, wskazując Czytelnikom ich wady i zalety. Nie ma możliwości wpłynięcia na ocenę, czy na kształt recenzji poprzez odpłatne zamówienie innej. Jednakże można zamawiać recenzje produktów, których jeszcze nie zrecenzowałem, pod warunkiem, że uznam dany produkt, czy usługę za wartościową i przydatną dla Czytelników.

Konkursy dla Czytelników

Jestem otwarty na taką formę współpracy, którą uważam za bardzo ciekawą formę promocji, przyciągająca uwagę Czytelników i dającą im wymierne korzyści finansowe, czy materialne.

Czekam na Wasze propozycje

Wyżej wymienione formy są swoistym nakreśleniem ogólnych możliwości i zasad, natomiast nie wyznaczają żadnych granic. Zatem jeżeli masz ciekawy, niestandardowy pomysł to pisz do mnie śmiało.

Oferuję usługi z zakresu content marketingu, pisania testów i recenzji produktów oraz ich przeredagowywania.

Wsparcie dla współpracy

Wszelkiego typu wspólne działania wspieram swoim newsletterem oraz publikacjami na serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Instagram, TikTok, Tumblr oraz innych obserwowanych przez stale rosnące grono obserwatorów.

Kluczowe zasady współpracy

Poniższe zasady obowiązują bez względu na rodzaj współpracy:

  • umowa wyłącznie w formie pisemnej,
  • płatność za kampanię z góry po podpisaniu umowy.

Dotychczasowi partnerzy

Partnerzy, z którymi podjąłem dotychczas współpracę:

  • ComperiaLead,
  • Novem,
  • System Partnerski Bankier.pl,
  • Tradetracker.com,
  • Tradedoubler.com,
  • Zanox.com.

Jeśli po zapoznaniu się z moją ofertą współpracy jesteś zainteresowany jej nawiązaniem, napisz do mnie za pomocą poniższego formularza.