Wypłata transferowa – definicja, pojęcie i jego wyjaśnienie


Czym jest wypłata transferowa? Jaka jest definicja wypłaty transferowej? Znajdziesz tutaj wszystko, co musisz i co warto wiedzieć o wypłacie transferowej – sprawdź pojęcie i jego wyjaśnienie.

Wypłata transferowa - definicja, pojęcie

Czym jest wypłata transferowa- definicja wypłaty transferowej

Jest to przeniesienie środków pieniężnych znajdujących się na rachunku członka z jednego funduszu do innego funduszu bądź przeniesienie tychże środków dokonywane między rachunkami w ramach samego funduszu. Przeniesienie środków pomiędzy dwoma różnymi funduszami może nastąpić w wyniku podjęcia decyzji o zmianie funduszu. Wypłaty transferowe są przeprowadzane cztery razy w roku, tj. na koniec lutego, maja, sierpnia i listopada.

Sprawdź wyjaśnienia innych pojęć:

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.