Wypłata transferowa – definicja, pojęcie i jego wyjaśnienie


 

Czym jest wypłata transferowa? Jaka jest definicja wypłaty transferowej? Znajdziesz tutaj wszystko, co musisz i co warto wiedzieć o wypłacie transferowej – sprawdź pojęcie i jego wyjaśnienie.

Wypłata transferowa - definicja, pojęcie

Czym jest wypłata transferowa- definicja wypłaty transferowej

Jest to przeniesienie środków pieniężnych znajdujących się na rachunku członka z jednego funduszu do innego funduszu bądź przeniesienie tychże środków dokonywane między rachunkami w ramach samego funduszu. Przeniesienie środków pomiędzy dwoma różnymi funduszami może nastąpić w wyniku podjęcia decyzji o zmianie funduszu. Wypłaty transferowe są przeprowadzane cztery razy w roku, tj. na koniec lutego, maja, sierpnia i listopada.

Sprawdź wyjaśnienia innych pojęć:


O Adam Marcinowski

Jestem doradcą restrukturyzacyjnym i finansowym. Na co dzień rozwiązuje między innymi problemy finansowe ludzi zadłużonych. Od przeszło 20 lat, zajmuje się szeroko pojętymi finansami i od kiedy były możliwe w Polsce upadłościami konsumenckimi. Codziennie z mojej wiedzy i pomocy, korzystają osoby, które wpadły w spiralę zadłużeń i nie radzą już sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Obecnie mieszkam w przepięknym Olsztynie, w otoczeniu tego, co kocham, czyli wody i lasów. Prowadzę firmę, udzielam się społecznie, a w wolnych chwilach bloguję. Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.