Yolo – pożyczka na raty łatwe do spłaty do 7 000 zł na 30 m-cy 1


Yolo to tania i szybka pożyczka na raty łatwe do spłaty. Jest udzielana online na dowód w wysokości od 1 000 zł do 7 000 zł naczas od 6 do 30 m-cy. Pożyczka Yolo bardzo wyróżnia się na tle konkurencji. Jej RRSO wynoszące 37% jest jednym z najniższych na rynku pozabankowym. Niespotykane wśród konkurencji jest to, że spłata pożyczki w ciągu pierwszych 30 dni trwania umowy sprawia, że nie zostaną naliczone żadne opłaty. Ponadto wnioskodawcy mający dobrą zdolność kredytową, mogą otrzymać atrakcyjne warunki. Wniosek oraz decyzja o przyznaniu pożyczki są w pełni online, a pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut. Gotówka może być przelana na Twoje konto lub będziesz mógł ją odebrać na najbliższej poczcie. Tyle tytułem wstępu. Zastanawiasz się na pewno, jakie wymagania są stawiane wobec Klientów, jakie są warunki pożyczki oraz ile kosztuje pożyczka w Yolo? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w dalszej części tej recenzji. Wezmę pod lupę pożyczkę Yolo, prześwietlę dokumenty, warunki, zasady, koszty oraz opłaty i dokładnie je Wam zrecenzuję. Poszukam wad i zalet tej pożyczki, które podsumuję pod koniec artykułu. W komentarzach pod tą recenzją znajdziesz opinie Klientów o pożyczce oraz firmie Yolo S.A., która jest Pożyczkodawcą.

Yolo pożyczka na raty łatwe do spłaty


Pożyczka Yolo
Szybka i tania pożyczka na raty łatwe do spłaty:

 • wysokość pożyczki od 1 000 do 7 000 zł,
 • czas spłaty od 6 do 30 m-cy,
 • jedno z najniższych RRSO na rynku pozabankowym,
 • Pierwsze 30 dni zupełnie za darmo! Spłata pożyczki w ciągu pierwszych 30 dni trwania umowy sprawia, że nie zostaną naliczone żadne opłaty,
 • lepsze warunki przy dobrej zdolności kredytowej,
 • udzielana szybko i wygodnie całkowicie online,
 • otrzymasz na dowód,
 • nie wymaga dokumentowania dochodu i zaświadczeń o zarobkach,
 • dostępna dla osób w wieku od 22 do 70 lat,
 • możliwe kilka sposobów wypłaty pieniędzy: przelew na konto lub wypłata czekiem GIRO,
 • bez opłat za wcześniejszą spłatę,
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 37%.

Wypełnij wniosek o udzielenie pożyczki

Kto jest właścicielem serwisu yolo.pl?

Serwis jest marką należącą do YOLO Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Twardej 18, 00-105 Warszawa. Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000372319. Posiada numer NIP 897-17-02-186, REGON 020023793. Kapitał zakładowy w wysokości 8 879 194,00 zł, został w całości opłacony.

Tytułem wstępu kilka słów o spółce Yolo i jej ofercie

Firma w kreatywny i innowacyjny sposób podchodzi do szybkiego dostarczenia środków pieniężnych Klientom. Już początek analizy tej oferty pozwala stwierdzić, że tworzy ona nową lepszą jakość na rynku pożyczek pozabankowych.

Jestem przeciwnikiem chwilówek i pożyczek pozabankowych, ale…

Pożyczka Yolo jest pierwszą ofertą pozabankową, która mnie pozytywnie zaskoczyła! To, co proponuje firma, może naprawdę zrewolucjonizować pozabankowy rynek pożyczkowy. Przy tej ofercie przestarzałe pożyczki i drogie chwilówki wypadają naprawdę blado. Pożyczka pozabankowa w Yolo oferuje zupełnie inne, nowoczesne standardy, szybkość i wygodę, a to wszystko w przystępnej cenie. To doskonałe połączenie tego, co najlepsze w ofertach pozabankowych z niskim kosztem bankowych. Szybkość pozyskania, minimum formalności i dokumentów, pożyczka do 30 dni za 0 zł, to najlepsze cechy chwilówek, a RRSO jakoby bankowe wynoszące zaledwie 37%. Do tego, jeżeli masz dobrą zdolność kredytową, to możesz otrzymać atrakcyjne warunki. Brawo!

Może pośpieszyłem się z powyższymi stwierdzeniami. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinny się one znaleźć w podsumowaniu, ale ta oferta wywarła na mnie takie wrażenie, że nie mogłem się powstrzymać…

Dlaczego warto? Przeczytaj, bo warto na pewno!

 1. Za darmo i bardzo elastycznie. Ty decydujesz! Możesz spłacić pożyczkę w ratach, ale możesz też zwrócić ją w ciągu pierwszych 30 dni. Jeżeli zwrócisz zobowiązanie w terminie od 30 dni, to firma nie pobierze od Ciebie żadnych prowizji, opłat ani odsetek od pożyczonej kwoty.
 2. Pożyczka na raty łatwa i zrozumiała, bezpieczna i bez ryzyka.
 3. Tania i szybka pożyczka, z którą nie przepłacisz. Firma dokłada starań, by każdy otrzymał tanią ofertę wyłącznie na preferencyjnych warunkach, tak aby nie przepłacił.
 4. Nic na siłę! Pożyczka na raty łatwe do spłaty nie jest sprzedawana, czy wciskana Klientowi, a ma dostarczać przyjemność i pomagać w rozwiązywaniu problemów.
 5. Pożyczysz pieniądze na niezwykle korzystnych warunkach z miesięczną opłatą ratalną.
 6. Środki odbierzesz przelewem na konto lub na najbliższej poczcie.

Dla kogo pożyczka na raty łatwe do spłaty?

Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę YOLO?

 • należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkać na jej terenie,
 • być w wieku od 22 do 70 lat,
 • mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
 • otrzymać od Yolo pozytywną ocenę zdolności kredytowej i podpisać umowę pożyczki,
 • mieć zdolność do spłaty zobowiązania zaciągniętego w Yolo,
 • w chwili składania wniosku, nie mieć zaległości finansowych względem Pożyczkodawcy,
 • nie figurować jako osoba zadłużona w Biurach Informacji Gospodarczej (BIG) i Biurze Informacji Kredytowej.

W Yolo pożyczka do 30 dni zupełnie za darmo

Jakie dokumenty są wymagane do otrzymania pożyczki Yolo?

Przede wszystkim ma być tanio i jak najszybciej bez zbędnego czasu i formalności. Dlatego wszystkie formalności są w pełni online, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku możesz otrzymać pieniądze nawet w 15 minut. Taka szybkość nie byłaby możliwa, gdyby uzyskanie pożyczki wiązało się z większymi wymaganiami. Stąd wystarczy posiadać telefon komórkowy, ważny dowód osobisty oraz adres e-mail.

Pożyczka online w kilku krokach

Kroków jest co prawda kilka na drodze od wejścia na stronę Pożyczkodawcy po otrzymanie gotówki, ale całość procedur nie zajmie Ci dłużej niż 15 minut. Jak to wygląda w praktyce?

 1. Za pomocą suwaków wybierasz kwotę pożyczki i ilość rat, a następnie klikasz przycisk „Start”, który przenosi Cię do formularza wniosku.

2. Rejestracja i złożenie wniosku. Złożenie wniosku należy poprzedzić rejestracją na stronie Pożyczkodawcy. Rejestrując się, tworzysz Swój Profil, poprzez który będziesz mógł korzystać z usług i zaciągać pożyczki. Wypełniając Formularz Rejestracyjny, musisz podać następujące dane:

  • imię i nazwisko,
  • numer PESEL,
  • serię i numer dowodu osobistego,
  • adres zameldowania,
  • adres korespondencyjny,
  • adres poczty elektronicznej,
  • aktualny numer telefonu komórkowego

Rejestrując się i składając wniosek, musisz podać prawdziwe dane. Podanie nieprawdziwych danych będzie skutkowało odrzuceniem wniosku. Przesłanie poprawnego Wniosku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na weryfikację danych Pożyczkobiorcy.

3. Weryfikujesz Swoje dane. W celu weryfikacji danych i zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy musisz skorzystać z Usługi Instantor.

4. Otrzymujesz bezpłatny projekt umowy oraz harmonogramu spłat.

5. Weryfikacja wniosku i ocena ryzyka kredytowego. Są one przeprowadzane na podstawie informacji podanych we Wniosku oraz pozyskanych przez Pożyczkodawcę we własnym zakresie.

6. Podpisanie umowy. Następuje ono drogą elektroniczną. Przystępując do weryfikacji przy pomocy Usługi Instantor, jednocześnie wyrażasz zgodę na zawarcie umowy oraz potwierdzasz, iż zapoznałeś się z jej treścią i ją akceptujesz. Egzemplarz umowy, formularz informacyjny oraz harmonogram spłat otrzymasz na Swój e-mail.

7. Wypłata środków pożyczki. Następuje ona w zależności od Twojej dyspozycji albo przelewem, albo z wykorzystaniem Czeku Giro. W przypadku wypłaty pożyczki w formie czeku Giro realizujesz go w placówce Poczty Polskiej S.A. lub Banku Pocztowego S.A. Jeżeli nie zrealizujesz czeku GIRO w terminie 7 dni, wówczas umowa wygasa i nie ponosisz w związku z tym żadnych kosztów.

Dlaczego szybka pożyczka online w Yolo nie została Ci przyznana?

Przyczyn otrzymania odmownej decyzji kredytowej jest wiele, jednakże do najczęstszych należą:

 • nie spełnisz podstawowych warunków do udzielenia pożyczki,
 • podałeś błędne lub nieprawdziwe informacje w formularzu, lub wniosku,
 • masz niespłaconą pożyczkę w Yolo S.A.,
 • masz mniej niż 22 lub więcej niż 70 lat,
 • nie jesteś obywatelem RP,
 • figurujesz jak osoba zadłużona w Biurach Informacji Gospodarczej (BIG) lub Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

W jakich bazach dłużników jest sprawdzana pożyczka pozabankowa Yolo?

Między innymi w celu oceny zdolności kredytowej i wiarygodności finansowej Wnioskodawcy są sprawdzani w następujących rejestrach dłużników:

 • Biuro Informacji Gospodarczej Info Monitor S.A. ,
 • Krajowy Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczych S.A.,
 • KBIG S.A. – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A..

Wcześniejsza spłata pożyczki Yolo

Pożyczkobiorca może w dowolnym czasie do spłaty całości lub części pożyczki bez ponoszenia opłat, lub prowizji za wcześniejszą spłatę. W przypadku spłaty całości zobowiązania przed terminem określonym w umowie pożyczki jej całkowity koszt ulega obniżeniu o te koszty, które dotyczą okresu, o który skrócono czas obowiązywania umowy.

Odstąpienie od umowy pożyczki Yolo

W ciągu 14 dni od zawarcia umowy masz prawo, bez podania przyczyny, odstąpić od umowy pożyczki. W tym celu musisz wypełnić oświadczenie o odstąpieniu i przesłać je na adres korespondencyjny Pożyczkodawcy lub na jego e-mail. Wzór tego oświadczenia stanowi załącznik do umowy. Przy odstąpieniu nie ponosi się za to kosztów, ale należy zwrócić całkowitą kwotę zobowiązania. Do pokrycia są jedynie odsetki za czas od dnia wypłaty pożyczki do dnia jej spłaty. Zwrot pożyczki wraz z owymi odsetkami musi nastąpić nie później niż w terminie 30 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu.

Co kiedy pożyczka ratalna nie będzie terminowo spłacana?

Każdy Klient zobowiązany jest spłaty rat zgodnie z harmonogramem. W przypadku nieterminowej spłaty rat od zadłużenia przeterminowanego są naliczane odsetki za opóźnienie. Wysokość odsetek za opóźnienie odpowiada wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie w rozumieniu z art. 481 ustawy kodeks cywilny, tj. jest równa dwu krotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie w stosunku rocznym. Odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych.

Ile kosztuje szybka pożyczka Yolo?

Reprezentatywny przykład:

 • kwota pożyczki: 4 000 zł,
 • czas spłaty: 30 miesiące,
 • rata miesięczna: 196 zł,
 • całkowita kwota do spłaty: 8 537,25 zł,
 • całkowity koszt: 4 537,25 zł (w tym: prowizja 3 999,90 zł, odsetki 537,35 zł),
 • oprocentowanie stopa stałą: 10%,
 • RRSO: 37%.

Stan na dzień 27.04.2019r.

Wady i zalety pożyczki Yolo raty łatwe do spłaty

Pożyczka Yolo lekka rata ma sporo zalet, ale też kilka wad, z których najważniejsza to rygorystyczne sprawdzanie wszystkich baz dłużników. Jednak poznaj wszystkie za i przeciw i przeanalizuj je, nim podejmiesz decyzję.


Zalety:

 • dość wysoka kwota pożyczki, nawet do 7 000 zł dostępna za pierwszym razem,
 • długi 30-miesięczny czas spłaty,
 • pożyczka za darmo! Przy spłacie w 30 dni nie poniesiesz żadnych kosztów,
 • niskie RRSO 37% – jedno z najniższych wśród konkurencji,
 • lepsze warunki dla mających dobrą zdolność kredytową,
 • mało formalności,
 • udzielana na dowód, bez dokumentów i zaświadczeń o dochodach,
 • szybka decyzja i wypłata,
 • możliwość wypłaty pieniędzy przelewem lub czekiem GIRO,
 • brak prowizji za wcześniejszą spłatę,
 • dostępna bez poręczeń i zabezpieczeń,
 • pożyczka całkowicie online,
 • długie godziny pracy Biura Obsługi Klienta również w sobotę i niedzielę.

Wady:

 • firma sprawdza bazy dłużników BIK, ERIF, KRD, BIG InfoMonitor, KBIG,
 • wymóg posiadania zdolności kredytowej,
 • wysoki minimalny próg wieku wnioskodawcy wynoszący 22 lata i niski maksymalny wynoszący 70 lat,
 • brak promocji dla stałych Klientów.

Opinie Klientów o pożyczce ratalnej Yolo

Szybka pożyczka na raty w Yolo jak zapewne zauważyliście powyżej, ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Jednakże nie tylko plusy i minusy świadczą o realnej wartości oferty. O prawdziwej wartości pożyczki Yolo mogą również sporo powiedzieć opinie Klientów, którzy mieli okazję z niej korzystać. Dlatego zachęcam Klientów Yolo do zaopiniowania pożyczki. Opiszcie jakość i sposób obsługi Klienta oraz swoje doświadczenia. Wasze subiektywne opinie będą najlepszym źródłem wiedzy dla innych Czytelników mojego bloga potencjalnie zainteresowanych tą ofertą.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Komentarz do “Yolo – pożyczka na raty łatwe do spłaty do 7 000 zł na 30 m-cy