Kategoria: Konta bankowe

Konta bankowe pod lupą – recenzja, porównanie i ocena ofert – sprawdź i wybierz najlepsze konto

W tej kategorii znajdziesz rzetelnie wybrane najciekawsze oferty na konta bankowe, sprawdzisz ich porównanie i ranking. Dzięki temu wybierzesz darmowe konto w banku za zero złotych, bez opłat, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Konta bankowe - porównanie i ocena ofert

Pomogę Ci wybrać najlepsze konto bankowe

Nie przeczytasz tutaj żadnego tekstu sprzedażowego podesłanego z banku. Moim celem jest, byś znalazł i otworzył darmowe lub niemal darmowe konto, a nie ponosił niepotrzebnych opłat, które najczęściej można uniknąć. Dlatego każdą z ofert, którą zamieszczę w porównaniu lub rankingu kont bankowych, dokładnie prześwietlę pod kątem możliwości uniknięcia ewentualnych opłat. Przeanalizuję każde konto, wskaże jego wady i zalety oraz omówię niejasności, czy kruczki w regulaminie.

W pełni darmowe konto w banku za zero złotych?

Kiedy przyjrzysz się tabelom opłat w pełni obrazującym koszty, przekonasz się, że konto za zero złotych po prostu nie istnieje. Zawsze znajdziesz usługę, za którą bank pobierze mniejszą lub większą prowizję. Wolne od opłat są tylko podstawowe operacje i jeżeli do nich tylko się ograniczysz, wówczas możesz liczyć na znalezienie darmowego konta. Drugim rozwiązaniem, jakie jest stosowane przez banki to zniesienie niektórych opłat po spełnieniu określonych warunków. W każdym przypadku dokładnie omówię tego typu warunki i wskaże sposób uniknięcia ewentualnych opłat. Wskaże również tylko z pozoru darmowe konta, które w rzeczywistości są naszpikowane ukrytymi kosztami.

Jakie rodzaje kont tutaj znajdziesz?

Moim celem jest jak najbardziej rzetelne, przejrzyste i szczegółowe porównanie kont bankowych największych polskich banków. Wszystkie rodzaje kont zebrałem w jednym miejscu by łatwiej można było wybrać to najbardziej dopasowane do własnych celów. Przygotowałem także specjalne obiektywne porównania ofert na konta osobiste, oszczędnościowe i młodzieżowe.

Konta bankowe na podium, czyli ranking ofert

Na bazie zebranych materiałów i spostrzeżeń dokonanych w tracie analizy poszczególnych ofert, ich kosztów, warunków, oraz tego co nam proponują przygotowałem rankingi kont wszystkich rodzai. Dodatkowo udostępnię ranking kont bankowych stworzony pod kątem popularności wśród czytelników mojego bloga.


Porównanie kont młodzieżowych
Sprawdź porównanie kont młodzieżowych, zobacz najlepsze rachunki dla studentów, uczniów i dzieci, porównaj je i wybierz najlepsze konto młodzieżowe. Banki starają się zainteresować swoją ofertą coraz to nowych klientów. Do grupy tej należy młodzież, czy studenci, dlatego banki reagują także na ich potrzeby. Konto młodzieżowe to nie tylko szansa na odkrywanie […]

Porównanie kont młodzieżowych dla studentów, uczniów i dzieci