Jak zarabiać na promocjach bankowych


Jak zarabiać na promocjach bankowych? Jak wykorzystywać promocje bankowe? Dzisiejszy wpis poświęcam tym, którzy myślą, że na bankach nie da się zarobić, bo to one zarabiają na nas. Na bankach naprawdę można zarobić i nie zawsze jest tak, że to one zarabiają na nas.

Jak zarabiać na promocjach bankowych

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Aby zacząć zarabiać na bankach, musisz najpierw zrozumieć, że warto regularnie zmieniać konto bankowe oraz zacząć wyszukiwać i korzystać z najciekawszych promocji bankowych.

Żeby być na bieżąco, możesz zacząć regularnie przeglądać strony różnych banków w poszukiwaniu promocji lub zacząć obserwować moje wpisy w kategorii „Zarabianie na bankach”. Nie musisz robić niczego nadzwyczajnego poza wybieraniem tych najbardziej odpowiadających twoim oczekiwaniom i możliwościom. Banki czasami płacą już za samo założenie konta, czy też proponują zwrot części wydatków poniesionych przy płaceniu za nie ich kartą.

W ten prosty sposób, to nie bank będzie zarabiał na tobie za pośrednictwem opłat, ale ty zaczniesz zarabiać na banku.

Dlaczego banki tak dużo płacą? Czy jest w tym haczyk?

Banki oferują profity, chcąc pozyskać klienta (przejąć go od innego banku), z nastawieniem na wieloletnią współpracę z nim i zarabianie na dalszych produktach, z których klient skorzysta. Zatem zapłacenie nowemu klientowi 50 zł za otwarcie konta jest bardzo opłacalne w szerszej perspektywie.
Ty jednak nie musisz wiązać się z bankiem na lata, tylko otworzyć konto i zgarnąć 50 zł, które można otrzymać bez żadnych dodatkowych warunków. Z takiego okazyjnego konta możesz korzystać do czasu, kiedy nie znajdziesz ciekawszej promocji w innym banku.

Jak wykorzystywać promocje bankowe

Wykorzystywanie promocji bankowych może pomóc Ci oszczędzać pieniądze, zwiększać zyski z inwestycji lub korzystać z dodatkowych usług finansowych.

Kilka sposobów, jak możesz skutecznie wykorzystać promocje bankowe:

1. Konta bankowe:

 • Otwórz konto bankowe w trakcie promocji oferującej premię za założenie konta lub wpłacenie określonej sumy pieniędzy.
 • Wybierz konto z zerowymi lub niskimi opłatami za prowadzenie, które bank może oferować w ramach promocji.

2. Karty kredytowe i debetowe:

 • Otwórz kartę kredytową lub debetową w trakcie promocji oferującej bonusy, zwroty gotówki lub punkty nagród za osiągnięcie określonego poziomu wydatków.
 • Skorzystaj z ofert wprowadzających, takich jak brak opłat za pierwszy rok lub atrakcyjne oprocentowanie.

3. Lokaty i konta oszczędnościowe:

 • Zainwestuj w lokatę lub konto oszczędnościowe oferujące wyższe oprocentowanie w okresie promocji.
 • Poszukaj ofert, w których bank oferuje bonusy lub premie za otwarcie lokaty o określonej kwocie.

4. Kredyty i pożyczki:

 • Zainteresuj się promocjami na kredyty hipoteczne, samochodowe lub osobiste, które mogą oferować niższe oprocentowanie, brak opłat lub inne korzyści.
 • Wybierz ofertę z elastycznymi warunkami spłaty.

5. Inwestycje:

 • Skorzystaj z promocji dotyczących kont inwestycyjnych, oferujących zerowe opłaty za transakcje lub premie za przekazanie kapitału na rachunek inwestycyjny.

6. Przekształcanie usług bankowych:

 • Warto rozważyć przeniesienie swoich usług bankowych do instytucji oferującej lepsze warunki w ramach promocji.
 • Upewnij się, że zrozumiałeś warunki promocji, opłaty i wymagania, aby uniknąć nieoczekiwanych kosztów.

7. Dodatkowe usługi:

 • Skorzystaj z promocji oferujących bezpłatny dostęp do aplikacji do zarządzania finansami, doradztwo inwestycyjne lub inne usługi.

Jeżeli już wiesz, jak zarabiać na promocjach bankowych, to pamiętaj, że ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z warunkami promocji, w tym datami ważności, minimalnymi wymaganymi transakcjami czy wpłatami oraz opłatami, które mogą się pojawić po zakończeniu okresu promocji. To pomoże Ci w pełni wykorzystać korzyści oferowane przez promocje bankowe i uniknąć ewentualnych pułapek.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.