Kategoria: Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe pod lupą

Ubezpieczenia majątkowe większość z nas kojarzy głównie z ubezpieczeniami mieszkań i domów jednorodzinnych. Jak każde z ubezpieczeń te również nie są łatwym orzechem do zgryzienia, szczególnie jeżeli chce się kupić dobrą polisę w atrakcyjnej cenie. To, co proponuje agent ubezpieczeniowy, nie zawsze musi być dla nas korzystne. Dlatego warto wiedzieć więcej o tego rodzaju produktach. By ułatwić Wam poruszanie się w tym galimatiasie, wezmę pod lupę ubezpieczenia majątkowe, przeanalizuję je, porównam i ocenię.

Ubezpieczenia majątkowe pod lupą
Ubezpieczenia majątkowe obejmują ubezpieczenie domu i mieszkania, domów letniskowych i mienia ruchomego oraz innych nieruchomości od klęsk żywiołowych, od pożaru i innych zdarzeń losowych takich jak np. kradzież, czy dewastacja. Ponadto ubezpieczenie to może objąć ochroną sprzęt elektroniczny, wyposażenie nieruchomości, a nawet zwierzęta domowe. Oferowane obecnie na rynku polisy poza wspomnianymi ryzykami można wzbogacać o dodatkowe opcje takie jak np. ubezpieczenia od przepięć, czy szyb. Ubezpieczyć można również garaże, budynki gospodarcze, a nawet obiekty małej architektury. Jest zatem w czym wybierać i naprawdę trudno się w tym orientować bez choćby elementarnej wiedzy.

Wiedza, która pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru

Przeanalizuję starannie najciekawsze oferty wiodących towarzystw ubezpieczeniowych i rzetelnie je Wam zrecenzuję. Korzystając z materiałów, które udostępniam w tej kategorii, wybierzesz najkorzystniejszą aktualnie polisę pod względem wysokości składki, zakresu ochrony oraz rzetelności wypłacanych odszkodowań. Bez większych problemów powinieneś także zweryfikować, czy Twój agent proponuje Ci ubezpieczenie rzeczywiście dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Opinie internautów

Jeżeli mimo wszystko masz trudności z podjęciem decyzji i wybraniem towarzystwa możesz posiłkować się opiniami internautów. Dowiesz się dzięki temu, jak w rzeczywistości wygląda zakres ochrony i rzetelność każdego z ubezpieczycieli. Osoby, które korzystały już z poszczególnych ofert, odpowiedzą Ci czy np. deklarowana do polisy usługa dodatkowa jak wizytę elektryka jest rzeczywistym wsparciem, czy marketingową fikcją.


Ubezpieczenie majątkowe PZU Dom
Ubezpieczenie majątkowe PZU Dom ubezpieczy Twój majątek nie tylko od skutków zalania i powodzi, ale również m.in. od pożaru, huraganu i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, czy przepięcia. Zapoznaj się z recenzją ubezpieczenia PZU Dom oraz z opiniami Klientów. Jeżeli ta oferta wyda Ci się godna uwagi to polisę […]

Ubezpieczenie majątkowe PZU Dom