Kontakt


Jeśli masz pytanie związane z finansami i oczekujesz odpowiedzi, lub problem, z którym nie możesz sobie poradzić poproś o kontakt i wypełnij formularz dostępny poniżej.

Dziękuję Ci, że jesteś czytelnikiem bloga AdFinanse i chcesz się ze mną skontaktować, jednakże, zanim to zrobisz, proszę, abyś, zapoznał się z kilkoma informacjami.

Kontakt z AdFinanse

Kontakt z AdFinanse

Codziennie otrzymuję od Was wiele maili, co sprawia, że odpowiadanie każdemu z osobna i prowadzenie dyskusji w ten sposób jest bardzo uciążliwe i czasochłonne. Pomijam tu już fakt, że przy takim sposobie komunikacji inni czytelnicy nie odniosą z tego korzyści, gdyż nie uzyskają dostępu do tych informacji.

Jak i gdzie zadawać pytania?

Bardzo chcę Wam pomagać, ale chciałbym to robić maksymalnie efektywnie, aby każdy miał dostęp do tych porad. Dlatego też sugeruję, by pytania dotyczące konkretnych tematów zadawać na blogu bezpośrednio w komentarzach pod odpowiednimi wpisami. W ten sposób można w otrzymać wartościowe odpowiedzi i podpowiedzi od innych czytelników bloga. Swój czas wolałbym wykorzystywać na pisanie ciekawych artykułów i udzielanie ogólnodostępnych odpowiedzi w komentarzach, z których może w późniejszym czasie skorzystać szerokie grono czytelników.

Zanim napiszesz jakiekolwiek pytanie, skorzystaj z udostępnionej wyszukiwarki „Wyszukaj w blogu”, a z pewnością znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Jeżeli zadasz pytanie, na które już odpowiadałem, odeślę Ci zwrotnie link do wpisu bądź komentarza zawierającego odpowiedź na nurtującą Cię kwestię.

Wyszukiwarka może dać wiele odpowiedzi

Zanim napiszesz jakiekolwiek pytanie, sprawdź zakładkę „spis treści” lub skorzystaj z udostępnionej wyszukiwarki „Wyszukaj w blogu”, a z pewnością znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Jeżeli zadasz pytanie, na które już odpowiadałem, odeślę Ci zwrotnie link do wpisu bądź komentarza zawierającego odpowiedź na nurtującą Cię kwestię. Jeśli masz pytania związane z Twoją sytuacją finansową, zastanawiasz się, jak poradzić sobie z zadłużeniami, jaki wziąć kredyt, jak i w co zainwestować, jak dorobić do pensji, czy też jak zaplanować budżet domowy, to zapraszam do skorzystania z wyszukiwarki i sprawdzenia zawartości bloga. Jeśli jednak nie znajdziesz interesującego Cię tematu i odpowiedzi, wówczas proszę, podsuń pomysł na ciekawy artykuł.

Czekam na sugestie i pomysły

Jeśli masz pomysł na kolejny wpis na bloga, sugestię ciekawego tematu, wówczas śmiało wypełnij poniższy formularz. Bardzo cenię sobie Wasze uwagi co do bloga, sugestie zmian, propozycje nowych tematów, czy wręcz całych kategorii tematycznych.

Społeczności, a kontakt

Poza blogiem jestem także aktywny na Facebooku, Twitterze, Google+ oraz wielu innych kanałach społecznościowych, gdzie również znajdziesz kontakt ze mną.

Dziękuję Wam

Niezależnie, czy napiszesz do mnie bezpośrednio, czy zostawisz komentarz, bardzo się cieszę, z każdego przejawu aktywności, a przede wszystkim z tego, że jesteś Czytelnikiem mojego bloga, za co dziękuję! Chcę żebyście współtworzyli ze mną tego bloga i pomagali rozwijać każdego dnia, dlatego oczekuję na kontakt z Waszej strony.

Jeżeli chcesz skontaktować się ze mną, by:

  • poinformować o błędzie, bądź jakimkolwiek braku funkcjonalności,
  • opowiedzieć mi swoją historię,
  • opublikować swój artykuł na moim blogu,
  • zaproponować ciekawy temat do opisania,
  • i inne…

To skorzystaj po prostu z poniższego formularza.

Czytam z uwagą każdą wiadomość, ale nie gwarantuję, że na każdą odpowiem.

Wypełnij formularz kontaktu