Vippo szybka pożyczka na raty do 10 000 zł na 36 m-cy


Vippo to szybka pożyczka na raty online udzielana 24h na dobę/7 dni w tygodniu. Można ją otrzymać na dowolny cel od 1 000 zł do 10 000 zł na czas od 6 do 36 m-cy. Pożyczkę w Vippo otrzymasz w 100% przez Internet, szybko i wygodnie, w dowolnym momencie, z każdego miejsca w Polsce. Wnioskodawca nie musi dostarczać zabezpieczeń ani przyprowadzać poręczycieli. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest wydawana nawet w minutę od złożenia wniosku. Trudno prościej i szybciej pożyczyć pieniądze. Zastanawiasz się na pewno, jakie są warunki i wymagania oraz ile to kosztuje? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w dalszej części artykułu. Wezmę pod lupę pożyczkę Vippo i gruntownie ją Wam zrecenzuję. Szczegółowo omówię warunki i zasady, na jakich jest ona dostępna oraz znajdę i wypunktuję jej wady, oraz zalety. W komentarzach pod tą recenzją znajdziesz opinie Klientów o pożyczce oraz firmie Vippo Sp. z o.o..

Vippo szybka pożyczka na raty online


Vippo
Szybka pożyczka na raty online:

 • pożyczka pozabankowa nawet od 1 000 zł do 12 000 zł,
 • udzielana na czas od 6 do nawet 36 miesięcy,
 • minimum formalności,
 • otrzymasz ją na dowód, bez zaświadczeń o dochodach,
 • wypłacana ekspresowo przelewem BlueCash,
 • dostępna dla osób w wieku od 25 bez górnej granicy wieku,
 • udzielana w 100% przez internet, szybko i wygodnie,
 • bez opłat za wcześniejszą spłatę,
 • RRSO przykładu reprezentatywnego 78,19%.

Wypełnij wniosek o udzielenie pożyczki

Kto jest właścicielem serwisu vippo.pl?

Właścicielem serwisu jest Vippo Sp. z o.o., NIP: 5272801231, Regon 366826073 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000669289 Kapitał zakładowy 415 000,00 zł (wpłacony w całości). Wpis w rejestrze instytucji pożyczkowych prowadzonych przez Komisję Nadzoru Finansowego: RIP000004. Spółka Vippo działa w oparciu o przepisy prawa polskiego określone w Kodeksie cywilnym oraz ustawie o kredycie konsumenckim.

Kilka słów o firmie Vippo tytułem wstępu

Firma twierdzi, że jej nazwa wypływa z tego, że chce by jej każdy Klient, czuł się jak VIP. Ma to się wyrażać zarówno w jakości pożyczki, jak i sposobie obsługi Klienta. Każdy pożyczkobiorca jest zapewniany, że będzie obsłużony z należytą starannością i w pełni profesjonalnie. Spółka przedstawia swoją ofertę jako Fin-tech po polsku w najlepszym tego słowa znaczeniu, wszystko fair, bez zbędnych formalności i bez haczyków oraz gwiazdek w umowie.

Dla kogo może zostać przyznana szybka pożyczka na raty w Vippo?

Każda instytucja pozabankowa stosuje kluczowe warunki, które musi spełniać osoba chcąca skutecznie złożyć wniosek. W przypadku Vippo pożyczka na raty online może zostać przyznana wnioskodawcy, który spełnia łącznie następujące warunki:

 • pracuje w Polsce,
 • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
 • mieszka na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • posiada ważny dowód osobisty,
 • ma ukończone 25 lat,
 • ma aktywny numer telefonu komórkowego,
 • nie figuruje w żadnym krajowym rejestrze dłużników.

Jakie dokumenty są potrzebne do otrzymania pożyczki gotówkowej w Vippo?

Praktycznie żadne poza jednym, gdyż dokumentem, który będzie Ci potrzebny, jest wyłącznie dowód osobisty. Nie musisz przesyłać jego skanu. Będziesz potrzebował tylko danych z niego, by poprawnie wypełnić formularz wniosku. Zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane, ani też żaden inny sposób dokumentowania dochodu.

Jak ją otrzymać? Pożyczka Vippo w kilku krokach

 1. Wybierasz kwotę i ilość rat za pomocą suwaków na kalkulatorze, następnie kliknij „Chcę pożyczkę”.
 2. Wypełniasz prosty wniosek.
 3. Oczekujesz na decyzję, którą otrzymasz w ciągu kilku minut. Decyzja ta jest ważna przez 3 dni. Po upływie tego czasu wygasa możliwość zawarcia umowy na jej podstawie.
 4. Zapoznajesz się z umową, jej warunkami, formularzem informacyjnym oraz harmonogramem spłaty.
 5. Podpisujesz umowę. Po zapoznaniu się z jej warunkami, jeżeli nie masz do nich zastrzeżeń, możesz umowę podpisać. Podpisanie umowy odbywa się przez zaakceptowanie jej warunków, co czyni się za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. Realizujesz go, przelewając 1 zł ze swojego rachunku bankowego wskazanego do wypłaty pożyczki na wskazane konto Vippo.
 6. Odbierasz pieniądze. Otrzymasz je w ciągu kilku godzin jednak nie później niż w następnym dniu roboczym.

Pożyczka Vippo oferuje dwa sposoby wypłaty środków

 1. Przelew standardowy na konto podane we wniosku. Jest on bezpłatny, jednakże czas otrzymania środków jest uzależniony od sesji rozrachunkowych Twojego banku (sesji Elixir).
 2. Wypłata czekiem GIRO. Jest to wypłata gotówki realizowana za pośrednictwem Banku Pocztowego w oddziałach Poczty Polskiej. Dane do realizacji czeku otrzymasz w momencie podpisania umowy, a sam czek będzie gotowy do wypłaty po 60 minutach i ważny 7 dni. Wypłata czekiem GIRO kosztuje jednorazowo 15 złotych i koszt ten jest pobierany z pierwszą ratą pożyczki.

Z jakich można otrzymać negatywną decyzję kredytową?

Szybka pożyczka na raty w Vippo może nie zostać Ci przyznana z różnych przyczyn, a najczęstsze z nich to:

 1. Negatywny wpisy w rejestrach dłużników BIK, ERIF, BIG Infomonitor, KRD, ZBP, Crif.
 2. Negatywna weryfikacja tożsamości wnioskodawcy na podstawie przelewu weryfikacyjnego, czyli niezgodność danych właściciela konta bankowego z danymi podanymi we wniosku.

Jakie rejestry dłużników sprawdza Vippo?

Przed wydaniem decyzji kredytowej wnioskodawcy są sprawdzani w bazach dłużników takich jak:

 1. Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.
 2. Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 3. Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 4. Biuro Informacji Kredytowej S.A.
 5. Zwiazek Banków Polskich
 6. Crif Services Sp. z o.o.
 7. getSCORE Sp. z o.o.

Czy odstąpienie od umowy pożyczki na raty jest możliwe? Ile to kosztuje?

Każdy Klient może odstąpić od Umowy w terminie 14 dni od daty jej zawarcia. W tym celu należy wysłać oświadczenie o odstąpieniu (załącznik do umowy) na adres Vippo. Oczywiście odstępując od umowy, pożyczkę należy zwrócić, na co firma daje termin 30 dni. Odstąpienie od umowy nic nie kosztuje i nie jest obciążone prowizją. Natomiast pożyczkobiorca jest zobowiązany do zapłaty odsetek w wysokości 0,58 zł w stosunku dziennym, za okres od daty wypłaty pożyczki do dnia jej zwrotu.

Wcześniejsza spłata pożyczki Vippo

Spłata przed terminem określonym w umowie jest możliwa w każdym czasie w całości lub części i nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Co kiedy pożyczka na raty online nie będzie terminowo spłacana?

W przypadku braku lub opóźnienia płatności możesz zostać obciążony maksymalnymi odsetkami za opóźnienie, o których mowa w art. 481 § 2 1 Kodeksu cywilnego w wysokości dwu krotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie. Obecna stopa odsetek maksymalnych za opóźnienie wynosi 14,00%. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki Vippo zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek za czas opóźnienia w wysokości równej dwu krotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych (odsetki maksymalne za opóźnienie).

Ile kosztuje szybka pożyczka na raty Vippo?

Reprezentatywny przykład:

 • kwota pożyczki: 10 000 zł,
 • czas spłaty: 36 miesięcy,
 • rata: 600,45 zł na miesiąc (w tym: kwota kapitalu 239,34 zł; kwota odsetek 83,33 zł; oplata administarcyjna 200,00 zł; oplata przygotowawcza 77,78 zł),
 • całkowita kwota do zapłaty: 21 616,19 zł, (w tym: płata przygotowawcza 2 800,00 zł, opłata administracyjna 7 200,00 zł),
 • suma odsetek: 1 616,19 zł,
 • stała stopa oprocentowania 10,00 % w stosunku rocznym,
 • RRSO: 78,19%.

Stan na dzień 30.03.2019r.
Koszty pożyczki Vippo

Pożyczka pozabankowa Vippo – jej wady i zalety

Pożyczka Vippo ma zdecydowanie więcej zalet niż wad, dzięki czemu może się wydać interesującą propozycją. Pomimo tego przyjrzyj się wadom i zaleto dokładnie, zanim skorzystasz.


Zalety:

 • wysoka kwota pożyczki, nawet do 10 000 zł dostępna za pierwszym razem,
 • długi 36-miesięczny czas spłaty,
 • relatywnie niskie RRSO 78,19%,
 • brak górnej granicy wieku wnioskodawcy,
 • stałe oprocentowanie niezmienne w czasie trwania umowy,
 • mało formalności,
 • udzielana na dowód, bez dokumentów i zaświadczeń o dochodach,
 • możliwość wypłaty pieniędzy przelewem lub czekiem GIRO,
 • brak prowizji za wcześniejszą spłatę,
 • pożyczka całkowicie przez internet.

Wady:

 • firma sprawdza bazy danych BIK, ERIF, KRD i BIG InfoMonitor, ZBP i innych,
 • brak możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki,
 • brak promocji dla stałych Klientów,
 • wysoka dolna granica wieku Klienta 25 lat,
 • koszt pożyczki na średnim wyższym poziomie w stosunku do konkurencji.

Opinie Klientów o pożyczce Vippo

Pożyczka Vippo jak zapewne zauważyliście, ma więcej zalet niż wad, jednakże o jej prawdziwej wartości najwięcej powiedzą opinie Klientów, którzy mieli okazję z niej korzystać. Dlatego zachęcam Klientów firmy do zaopiniowania pożyczki Vippo oraz opisania jakości i sposobu obsługi Klienta, czy swoich doświadczeń. Wasze subiektywne opinie będą najlepszym źródłem wiedzy dla innych Czytelników mojego bloga potencjalnie zainteresowanych tą ofertą.

Nie możesz się zdecydować?:

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.