900 zł dofinansowania do ferii zimowych 2023/2024


900 zł dofinansowania do ferii zimowych 2023/2024 dla dzieci Jakie są warunki dofinansowania? Jak złożyć wniosek? Gdzie znaleźć oferty wypoczynku zimowego?

900 zł dofinansowania do ferii zimowych

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Dofinansowanie do ferii zimowych w 2024 roku przeznaczone jest dla dzieci urodzonych w latach 2008-2019, których rodzice lub opiekunowie prawni są członkami rodzin rolniczych.

Jakie są warunki dofinansowania?

Aby otrzymać dofinansowanie, należy spełnić następujące warunki:

  • dziecko musi być urodzone w latach 2008-2019;
  • rodzice lub opiekunowie prawni dziecka muszą być członkami rodzin rolniczych;
  • dziecko musi uczestniczyć w wypoczynku zimowym organizowanym przez organizatora, który zawarł umowę z Fundacją „Szansa dla Gmin”.

Jak złożyć wniosek o 900 zł dofinansowania do ferii zimowych?

Wniosek o dofinansowanie należy złożyć w terminie do 31 stycznia 2024 roku w siedzibie gminy lub urzędu miasta, na której terenie mieszka dziecko. Wniosek można pobrać ze strony internetowej Fundacji „Szansa dla Gmin”.

Gdzie można znaleźć oferty wypoczynku zimowego?

Oferty wypoczynku zimowego dla dzieci z rodzin rolniczych można znaleźć na stronie internetowej Fundacji „Szansa dla Gmin”. Oferta obejmuje różnorodne formy wypoczynku, takie jak:

  • kolonie zimowe;
  • obozy zimowe;
  • wyjazdy na narty;
  • wyjazdy na łyżwy;
  • wyjazdy na sanki;
  • wyjazdy na spływy kajakowe.

Podsumowanie

900 zł dofinansowania do ferii zimowych 2024 to świetna okazja dla dzieci z rodzin rolniczych, aby aktywnie i bezpiecznie spędzić zimowe ferie. Dofinansowanie wynosi 900 zł i może pokryć koszty pobytu dziecka na wypoczynku. Aby otrzymać dofinansowanie, należy spełnić określone warunki i złożyć wniosek w terminie do 31 stycznia 2024 roku.

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.