Konkurs Skocz po SMART Pożyczkę i wygraj 2000 zł


Konkurs Skocz po SMART Pożyczkę, w którym można wygrać kartę paliwową o wartości 2000 zł, pod lupą. Czy warto, czy są kruczki i gwiazdki w regulaminie? Sprawdźmy… Zatem do dzieła…

Konkurs Skocz po Smart Pożyczkę
Konkurs pod nazwą „Skocz po SMART Pożyczkę”, organizowany jest przez spółkę Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.

Jak wziąć udział w konkursie?

Musisz wziąć pożyczkę w okresie 15.09.2023 od godziny 0:00 do 08.10.2023 do godziny 23:59, wypełnić formularz i odpowiedzieć na zawarte w nim pytanie konkursowe. Komisja Konkursowa wybierze autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi i poinformuje go o wygranej do dnia 20.11.2023r.

Kto może zostać uczestnikiem Konkursu?

Pytanie konkursowe wytłuściłem w poniższym wyciągu z Regulaminu (oryginał znajdziesz TUTAJ). Pierwszą ciekawostką jest to, że można wziąć udział w konkursie zaciągając pierwszą pożyczkę za darmo, przy której koszty wynoszą 0 zł (RRSO = 0%). Drugą ciekawostką jest to, że

1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która:

a) jest konsumentem w znaczeniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego tj. osobą fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową,
b) nie ma niespłaconych zobowiązań względem podmiotów współpracujących z Organizatorem,
c) nie ma zaległości w spłacie innego zobowiązania powyżej 6 miesięcy,
d) jest zdolna do spłaty pożyczki udzielonej przez pożyczkodawcę współpracującego z Organizatorem,
e) posiada w Smart Pożyczka aktywny Profil Klienta,
f) złożyła wniosek o udzielenie pożyczki oraz przeszła pozytywnie weryfikację przy wykorzystaniu aplikacji Kontomatik,
g) uzyskał pozytywną ocenę zdolności kredytowej:

− w wyniku analizy danych udostępnionych przez zaufanych dostawców gromadzących i przetwarzających dane niezbędne do takiej oceny, albo
− w wyniku analizy oświadczeń Pożyczkobiorcy o dochodach i stałych wydatkach gospodarstwa domowego potwierdzonego dokumentami potwierdzającymi dochód.

h) zawarła pierwszą lub kolejną umowę pożyczki z Pożyczkodawcą współpracującym z Organizatorem w ramach strony smartpozyczka.pl w okresie od dnia 15.09.2023 od godziny 0:00 do 08.10.2023 do godziny 23:59,
i) której pożyczka zaciągnięta w okresie od dnia 15.09.2023 od godziny 0:00 do 08.10.2023 do godziny 23:59 u podmiotu współpracującego z Organizatorem w wysokości kwoty do spłaty została w pełni spłacona (kwoty pożyczki wraz ze wszelkimi kosztami), nie później niż w terminie spłaty i nie wcześniej niż 10 dni przed terminem spłaty, określonym w umowie pożyczki zawartej z podmiotem współpracującym z Organizatorem,
j) wykona zadanie konkursowe, polegające na pozostawieniu na stronie konkursowej www.konkurspozyczka.pl odpowiedzi na polecenie: Dokąd pojedziesz z pełnym bakiem od SMART? Dlaczego właśnie tam? Składającej się z maksymalnej ilości 255 znaków.
k) Uczestnik Konkursu może zamieścić wyłącznie jedną odpowiedź na pytanie konkursowe. Uczestnik, który zamieści dwie lub więcej odpowiedzi na pytanie konkursowe, nie będzie uwzględniany w finalnym wyborze zwycięzcy.

2. Uczestnikiem Konkursu może być Klient korzystający z rabatu na kolejną pożyczkę zgodnie z Regulaminem „Kody Rabatowe”.
3. Uczestnikiem Konkursu może być Klient korzystający darmowej pierwszej pożyczki zgodnie z Regulaminem „Pożyczka za 0 zł”.
4. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, osoby działające na zlecenie Organizatora w związku z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu, a także najbliżsi członkowie rodzin wszystkich wymienionych powyżej osób do II stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa, a także osoby pozostające w stosunku przysposobienia oraz osoby
pozostające w związkach partnerskich.
5. Osoba przystępująca do Konkursu zgodnie z postanowieniami Regulaminu, staje się jego Uczestnikiem i tym samym akceptuje wszystkie jego postanowienia.
6. Uczestnik Konkursu w każdym czasie może wycofać swoje uczestnictwo w Konkursie.

Nagrody konkursowe

W Konkursie Skocz po SMART Pożyczkę rozdana zostanie 1 nagroda w postaci karty paliwowej Orlen o wartości 2000 zł (zwycięzca otrzyma 2 karty paliwowe o wartości 1000 zł każda.

Przekazanie nagrody

Informacja o przyznaniu Nagrody zostanie przekazana Zwycięzcy przez Organizatora na podany przez niego adres kontaktowy (e-mail lub telefon) maksymalnie do 20.11.2023.  Nagroda zostanie przekazana drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty bądź kuriera po zakończeniu Konkursu, na adres zamieszkania bądź adres email Zwycięzcy podany w jego profilu klienta, o czym Zwycięzca zostanie poinformowany. Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do dnia 04.12.2023.  Organizator podejmie trzy próby skontaktowania się ze Zwycięzcą. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze Zwycięzcą Konkursu (w celu potwierdzenia danych) w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia rozstrzygnięcia Konkursu, jak również w przypadku rezygnacji przez Uczestnika z Nagrody, osoby te tracą prawo do nagrody. W takim wypadku Konkurs Skocz po SMART Pożyczkę uważa się za rozstrzygnięty i zakończony.  Zwycięzcy Konkursu nie przysługuje prawo do wymiany Nagrody przewidzianej w Konkursie na inną czy też na otrzymanie jej wartości pieniężnej.

Czy są kruczki i gwiazdki w regulaminie konkursu Skocz po SMART Pożyczkę?

Nie znalazłem w nim nic, co mogłoby niepokoić. Regulamin jest napisany jasno i przejrzyście oraz nie zawiera żadnych kruczków i gwiazdek.

Czy warto skorzystać z pożyczki w ramach konkursu?

Tak warto!

Jednakże pod warunkiem, że z pierwszej pożyczki za darmo! W jej przypadku koszty wyglądają następująco:

  • Kwota pożyczki: 2000 zł
  • Koszt pożyczki: 0.00 zł
  • RRSO: 0.00 %
  • Kwota do zwrotu: 2000.00 zł

Dużo gorzej wygląda sytuacja w przypadku kolejnej pożyczki. W tej opcji koszty są zdecydowanie zbyt wysokie.

Reprezentatywny przykład pożyczki internetowej na dzień 07.09.2023.:

  1. Pierwsza pożyczka za darmo – Dla pierwszej pożyczki na warunkach promocyjnych „Pierwsza pożyczka za darmo” na kwotę 2 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 2 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty.
  2. Kolejna pożyczka – Opłata rejestracyjna wynosi 0.01 zł. Dla przykładowej pierwszej i kolejnej pożyczki na standardowych warunkach udzielanej na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 313,86%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 19%, całkowity koszt 123,83 zł, w tym prowizja 108,21 zł i odsetki kapitałowe 15,62 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1123,83 zł według stanu na dzień 07.09.2023.
 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.