Pożyczka na raty bez BIK – ranking 2


 

Jeżeli interesuje Cię pożyczka na raty bez BIK, to trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej znajdziesz ranking pożyczek ratalnych bez sprawdzania baz BIK, który jest na bieżąco aktualizowany. Niestety nie jest tak, że każda instytucja pozabankowa nie sprawdza baz dłużników. Dlatego wyszczególnione poniżej pożyczki długoterminowe dla zadłużonych zostały przeze mnie wyselekcjonowane spośród dziesiątków ofert. Są to propozycje sprawdzonych firm pożyczkowych działających na rynku i cieszących się zaufaniem Klientów.

Pożyczka na raty bez BIK
Znajdziesz tutaj najciekawsze z dostępnych ofert wraz z najważniejszymi informacjami niezbędnymi, aby wyselekcjonować propozycję optymalną do możliwości i potrzeb. Wszystkie informacje przedstawiam w czytelny sposób tak, aby maksymalnie ułatwić Ci porównanie ofert.

Celowo umieściłem tutaj wyłącznie oferty pożyczek ratalnych udzielanych bez sprawdzania bazy Biura Informacji Kredytowej. Poniżej rankingu znajdziesz odnośnik do innego artykułu, w którym porównałem wszystkie pożyczki długoterminowe dla zadłużonych. Znajdziesz w nim również te udzielane bez sprawdzania baz KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG oraz ZBP.

Ranking pożyczek ratalnych bez sprawdzania baz BIK

PożyczkodawcaWysokość pożyczki Ilość ratRRSOWymagany wiekWeryfikacja BIKWymagane zabezpieczenieDodatkowe
Speed Cash30 tys. – 5 mln zł3 – 12039,15%18 – 00*nietakrównież dla firm od 1 dnia prowadzenia działalności, bez zaświadczeń z ZUS i US, na spłatę komornika i zaległości w ZUS i USwniosek
Rapida2 500 – 25 000 zł12 – 6062,41%18 – 75 latnietak/nie*zła historia kredytowa nie ma znaczenia, jeśli masz gwarantawniosek
Mikrorata2 000 – 10 000 zł12 – 2478,86%20 – 80 latnieniekolejna pożyczka po spłacie połowy rat bieżącejwniosek
KasaTak1 000 – 10 000 zł6 – 24103% 21 – 70 latnienieMożliwość dobrania środkówwniosek
Ferratum Money1 000 – 10 000 zł6 – 24103%21 – 00*nieniewniosek
Ekspres Kasa1 000 – 10 000 zł6 – 24103%21 – 00*nieniewniosek
Ratanaplus600 – 10 000 zł2 – 12158,02%19 – 73 latnieniemożliwość otrzymania pożyczki refinansującej na spłatę zobowiązaniawniosek

Legenda tabeli:
00* bez górnej granicy wieku.
tak/nie* – zła historia kredytowa nie ma znaczenia, jeśli masz gwaranta.
Nazwa pożyczkodawcy linkuje do dokładnej recenzji danej oferty wraz z podsumowaniem jej wad i zalet.
Na końcu każdego wiersza z parametrami oferty znajdziesz link do wniosku.

Jakie czynniki brałem pod uwagę, oceniając pożyczki długoterminowe dla zadłużonych?

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem wpływającym na pozycję w rankingu była wysokość RRSO, czyli Rocznej Rzeczywistej Stopy Procentowej. Kolejne było to, w jakiej wysokości maksymalnej dostępna jest dana pożyczka na raty bez BIK. Dalszymi czynnikami była minimalna i maksymalna ilość rat, minimalny i maksymalny wiek pożyczkobiorcy oraz ewentualny wymóg ustanowienia zabezpieczenia.

Pożyczka na raty bez BIK to nie fikcja

Jak widać powyżej, pożyczka na raty bez BIK jest jak najbardziej możliwa do uzyskania. Nie jest tych ofert co prawda wiele, ale osoby figurujące w Biurze Informacji Kredytowej powinny cieszyć się i z tego. Odeszły w zapomnienie czasy, kiedy parabanki nie sprawdzały żadnej bazy dłużników. Teraz każdy pożyczkodawca sprawdza jakieś bazy, jednakże nie każdy sprawdza wszystkie.

Zobacz pozostałe pożyczki ratalne dla zadłużonych:

Nie przepłacaj! Sprawdź ranking pożyczek ratalnych bez sprawdzania baz BIK

Powyżej umieściłem oferty wszystkich parabanków, w których dostępna jest pożyczka na raty bez BIK. Pierwsze miejsca w rankingu zajmują firmy, które w mojej ocenie oferują obecnie najlepsze warunki. Ranking pożyczek bez baz pozwoli Ci szybko zorientować się, w której firmie pożyczysz najwięcej i jaki będzie tego koszt. Dowiesz się także, czy jesteś w wieku akceptowanym przez danego Pożyczkodawcę oraz na ile rat możesz rozłożyć spłatę. Sprawdzisz też, gdzie nie jest wymagane żadne zabezpieczenie. W rankingu zawarłem też pole przeznaczone na kluczowe dla potencjalnego Klienta dodatkowe informacje o danej ofercie. Mam nadzieję, że dzięki temu każdy, kto jest umieszczony w bazie BIK znajdzie propozycję pożyczki, która spełni jego oczekiwania.

Jeżeli z jakichś powodów interesują Cię pożyczki krótkoterminowe, to sprawdź:


O Adam Marcinowski

Jestem doradcą restrukturyzacyjnym i finansowym. Na co dzień rozwiązuje między innymi problemy finansowe ludzi zadłużonych. Od przeszło 20 lat, zajmuje się szeroko pojętymi finansami i od kiedy były możliwe w Polsce upadłościami konsumenckimi. Codziennie z mojej wiedzy i pomocy, korzystają osoby, które wpadły w spiralę zadłużeń i nie radzą już sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Obecnie mieszkam w przepięknym Olsztynie, w otoczeniu tego, co kocham, czyli wody i lasów. Prowadzę firmę, udzielam się społecznie, a w wolnych chwilach bloguję. Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy do “Pożyczka na raty bez BIK – ranking