Pożyczka na raty bez BIK – ranking 2


Jeżeli interesuje Cię pożyczka na raty bez BIK, to trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej znajdziesz ranking pożyczek ratalnych bez sprawdzania baz BIK, który jest na bieżąco aktualizowany. Niestety nie jest tak, że każda instytucja pozabankowa nie sprawdza baz dłużników. Dlatego wyszczególnione poniżej pożyczki długoterminowe dla zadłużonych zostały przeze mnie wyselekcjonowane spośród dziesiątków ofert. Są to propozycje sprawdzonych firm pożyczkowych działających na rynku i cieszących się zaufaniem Klientów.

Pożyczka na raty bez BIK
Znajdziesz tutaj najciekawsze z dostępnych ofert wraz z najważniejszymi informacjami niezbędnymi, aby wyselekcjonować propozycję optymalną do możliwości i potrzeb. Wszystkie informacje przedstawiam w czytelny sposób tak, aby maksymalnie ułatwić Ci porównanie ofert.

Jakie czynniki brałem pod uwagę, oceniając pożyczki długoterminowe dla zadłużonych?

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem wpływającym na pozycję w rankingu była wysokość RRSO, czyli Rocznej Rzeczywistej Stopy Procentowej. Kolejne było to, w jakiej wysokości maksymalnej dostępna jest dana pożyczka na raty bez BIK. Dalszymi czynnikami była minimalna i maksymalna ilość rat, minimalny i maksymalny wiek pożyczkobiorcy oraz ewentualny wymóg ustanowienia zabezpieczenia.

Pożyczka na raty bez BIK to nie fikcja

Jak widać powyżej, pożyczka na raty bez BIK jest jak najbardziej możliwa do uzyskania. Nie jest tych ofert co prawda wiele, ale osoby figurujące w Biurze Informacji Kredytowej powinny cieszyć się i z tego. Odeszły w zapomnienie czasy, kiedy parabanki nie sprawdzały żadnej bazy dłużników. Teraz każdy pożyczkodawca sprawdza jakieś bazy, jednakże nie każdy sprawdza wszystkie.

Zobacz pozostałe pożyczki ratalne dla zadłużonych:

Nie przepłacaj! Sprawdź ranking pożyczek ratalnych bez sprawdzania baz BIK

Powyżej umieściłem oferty wszystkich parabanków, w których dostępna jest pożyczka na raty bez BIK. Pierwsze miejsca w rankingu zajmują firmy, które w mojej ocenie oferują obecnie najlepsze warunki. Ranking pożyczek bez baz pozwoli Ci szybko zorientować się, w której firmie pożyczysz najwięcej i jaki będzie tego koszt. Dowiesz się także, czy jesteś w wieku akceptowanym przez danego Pożyczkodawcę oraz na ile rat możesz rozłożyć spłatę. Sprawdzisz też, gdzie nie jest wymagane żadne zabezpieczenie. W rankingu zawarłem też pole przeznaczone na kluczowe dla potencjalnego Klienta dodatkowe informacje o danej ofercie. Mam nadzieję, że dzięki temu każdy, kto jest umieszczony w bazie BIK znajdzie propozycję pożyczki, która spełni jego oczekiwania.

Jeżeli z jakichś powodów interesują Cię pożyczki krótkoterminowe, to sprawdź:

 

O Adam Marcinowski

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Tematyką związaną z finansami zajmuję się od 2001, kiedy to tworzyłem ogólnopolską firmę pośrednictwa finansowego KredytPolska. Obsługiwała ona Klientów z terenu całego kraju oraz tworzyła sieć ponad 160 agentów finansowych na terenie całego kraju. Agentów tych rekrutowałem i szkoliłem. Pasją do finansów zaraziłem się w pracy, która pozwoliła mi zdobyć poza szeroką wiedzą również rozeznanie w problemach Klientów, a zarazem sposobach i możliwościach ich rozwiązania. Poznając problemy Klientów i pomagając im w wyjściu z długów na prostą... Więcej o mnie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy do “Pożyczka na raty bez BIK – ranking